[serial] The Office [wersja US]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: dicegame »

co w nim jest smutnego?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: baqlashan »

odcinek jak michael ma wręczyć jakieś stypendia uczniom z biednych rodzin to było top top tego serialu, najbardziej cringowy moment, o to chodzi w tym serialu
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Prez »

o to chodzi, albo
Spoiler
ślub Jima z Pam
encrenoire pisze: 19 lis 2020, 10:17 Dla mnie to jest tak przerażająco smutny serial, ze nie umiałbym sie na nim bawić.
ciekawe, dlaczego? w sumie wątek Michaela może być tak rozpatrywany, jednak większość serialu walczy na swój popierdolony sposób z samotnością i problemami osobistymi
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
encrenoire

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: encrenoire »

Wiesz, tam jest takie poczucie beznadzieji, umeczenia wlasnym chujowym losem u wszystkich. Wszystko jest antyteza witalnosci, "robienia ruchow" i radosci z zycia. Jasne, postac Michaela najbardziej tragiczna, ale caly serial wydaje sie przykry, bardzo czesto. Scenariusz podkresla ograniczenia tych postaci i tego, ze nie wyjda poza. A to wszystko pracujac w upadajacej firmie ktora jest zbedna, niepotrzebna na rynku.

Ja nie mam sily psychicznej obejrzec cos tak emotionally taxing jako komedie, szczerze.


P.S. Jest tam pewnie wiecej elementow takich, potem zedytuje zeby to brzmialo sensowniej, teraz staram sie gonic.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: oyche »

jaki gosc
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Kubinsky »

baqlashan pisze: 19 lis 2020, 11:30 odcinek jak michael ma wręczyć jakieś stypendia uczniom z biednych rodzin to było top top tego serialu, najbardziej cringowy moment, o to chodzi w tym serialu
o jezu ale żeś perełkę przypomniał. rzeczywiście chyba ten odcinek mi się najciężej oglądało jeśli chodzi o cringe, ale w tym serialu jest to jak najbardziej wartość dodatnia.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: jajca »

lepiej gosciu nie oglądaj wersji uk
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: baqlashan »

no ja np tego UK nie oglądałem, bo nie ma na cda
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: aleksy »

ja oglądałem kilka odcinków i niezbyt mi się spodobało

generalnie trochę rozumiem odczucia ziomka wyżej, w sensie nie AŻ TAK, ale wiem ocb i po prostu określam ten serial jako smutna życiowa komedia, kurwa kiedyś gdzieś było lepsze określenie tego typu produkcji, ale nie pamiętam, to jest trochę zjebane, generalnie chodzi o to, że jebać friends, how i met your mother i big bang theory,, a props the office, atypowy, louie i baskets
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Gawka
Posty: 426
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:37

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Gawka »

https://www.ribbonfarm.com/2009/10/07/t ... he-office/

Ciekawy tekst o realiach życia w korpo na podstawie the office.
To proste - jak pójdę leżeć to w końcu odpocznę
Wiem jak to się kończy, nie jestem głupcem
Będę bogaty w kurwę! lub martwy, okaże się wkrótce
encrenoire

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: encrenoire »

spojrze potem na tekst, chociaz tamten wizerunek sie nie przenosi do realiow jakie znam

ale dziwi mnie wasze zaskoczenie moja reakcja, bo ten serial przeciez otwarcie eksploatuje te motywy, bardzo szarzujac i dla mnie to jest po prostu nieznosne

na pewno solidnie zrealizowane, na poczatku szcz, ale smutne po prostu
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: azar »

encrenoire pisze: 19 lis 2020, 12:19 Wiesz, tam jest takie poczucie beznadzieji, umeczenia wlasnym chujowym losem u wszystkich. Wszystko jest antyteza witalnosci, "robienia ruchow" i radosci z zycia. Jasne, postac Michaela najbardziej tragiczna, ale caly serial wydaje sie przykry, bardzo czesto. Scenariusz podkresla ograniczenia tych postaci i tego, ze nie wyjda poza. A to wszystko pracujac w upadajacej firmie ktora jest zbedna, niepotrzebna na rynku.

Ja nie mam sily psychicznej obejrzec cos tak emotionally taxing jako komedie, szczerze.


P.S. Jest tam pewnie wiecej elementow takich, potem zedytuje zeby to brzmialo sensowniej, teraz staram sie gonic.
Przecież Jim w końcu "wyszedł poza", oprócz tego, czy jakby pracowali w rozwijającej się firmie, to wtedy byłbyś w stanie już oglądać? Dla mnie to trochę taka satyra na wyścig szczurów właśnie, coś jak pogoń Dwighta za stanowiskiem asystenta menedżera regionalnego :lol: albo Andy wbijający do Scranton i jego plan na zostanie numerem dwa. Taka jest konwencja serialu i nie wiem jak można traktować to tak śmiertelnie poważnie :dunno:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
encrenoire

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: encrenoire »

:cool: :cool: :cool: :cool:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:16 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: koniec »

chyba nigdy wcześniej niepublikowany cold open :bowdown:
Spoiler
Johnny

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Johnny »

fajoski :)
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: MyEvenement »

jestem na 6 sezonie i serial zaczyna obniżać poziom, ale dawno nie oglądałem serialu który tak dobrze wchodzi po skunie.
Cała otoczka biura sprzedającego papier to już jest zajebisty temat, świetne postacie Jima, Dwighta i Michaela przede wszystkim, ale również inne postacie dają radę. Uwielbiam scenę gdy
Spoiler
Darryl prowadzi szkolenie BHP
. :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: vampmoney »

ejjj było na netflixie zacząłem oglądać to wyjebali, było na cda doszedłem do 5tego sezonu i również wykurwili. ekoledzy co ja począć mam dzie to można legalnie zobaczyć bo bardzo bym chciał dokończyć
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: elpe »

amazon prime
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: vampmoney »

grazie elpe
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: oyche »

zajebisty ten opening
ODPOWIEDZ