[serial] The Office [wersja US]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: badi »

gdzie na tym amazon prime to jest bo kurwa ostatnio wykupiłem specjalnie po niemiecku się pierdoliłem tam z nimi chuj wie dlaczego i nie mogę znaleźć a muszę obejrzeć ten serial od nowa na trzeźwo
encrenoire

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: encrenoire »

:censored: :censored: :censored:
Ostatnio zmieniony 09 lut 2021, 18:27 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 259
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Esdoer »

Może badi wykupiłeś jakąś zagraniczną wersję, bo ja normalnie po polsku to ogarniałem już ponad rok temu i The Office nie trzeba specjalnie szukać, wczoraj wieczorem oglądałem nawet i wszystko git. Wchodzę przez primevideo.com
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: badi »

kurwa mać no wbiłem tam znowu i teraz mi piszą, że ten film nie jest dostępny w mojej lokalizacji. od tysiąca lat nie korzystałem z wynalazku sieci internetowej zaczynającego się na literkę t i kończącego na orrent ale jakby ktoś miał jakiś namiar na wszystkie sezony z napisami albo lektorem to kurwa płace w bowdownach nawet jak napiszesz coś nieśmiesznego
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: stranger »

To nie wiem co ty tam odjebałeś bo ja właśnie oglądam na Amazon i wszystko gra jak Maradona
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Johnny

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Johnny »

Ale on nie żyje
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: MyEvenement »

Spoiler
Bez Majka zjazd w dół z bekowością serialu oporowy
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: badi »

panowie pytanie jak już jesteście tacy uprzejmi. zostałem posiadaczem serialu i teraz odtwarzam go na komputerze w programie all player i chciałbym wiedzieć jak kurwa dobrać te pierdolone napisy, żeby nie trzeba było co 10 minut przesuwać i generalnie się z tym pierdolić. grupa hatak pomogła mi z tymi co mam obecnie no ale kurwa na 6 odcinków pierwszego sezonu może w jednym było to na cacy ustawione, a tak to trzeba coś tam gmerać i mnie to wkurwia

aha no i jak zrobić żeby ten ekran z laptopa był kurwa calutki wyświetlany na telewizorze za pomocą kabla hdmi a nie taki ucięty
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: bvng »

Jak masz windowsa to może napiprojekt?

W VLC chyba możesz dostosować prędkość napisów
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: stranger »

Jak pierwszy raz oglądałem the office to miałem ten sam problem. Do 1 i 2 sezonu są dostępne źle sformatowane napisy.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: oyche »

wchodzisz na opensubtitles.org i sprawdzasz które napisy pasują do twojego wideo
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: badi »



wiecie że Creed normalnie na majku lata?
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3829
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Czak »

Naajak, na YouTube jest nagranie z jakiegoś występu gdzie śpiewa piosenkę o postaciach z the office
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Kamilr8xa
Posty: 32
Rejestracja: 24 paź 2020, 21:59

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Kamilr8xa »

Rok temu po obejrzeniu Sił kosmicznych dowiedziałem się dopiero o istnieniu The Office. Jak dla mnie serialowa perełka, najlepszy serial komediowy w historii, co to w ogóle za pieprzenie, że Friends jest TOP1. Przyznaję, że w początkowych odcinkach Micheal mnie irytował i się zastanawiałem czy dam radę to oglądać ale jak to później poszło w stronę tej niezręczności i odpałów bossa to :bowdown: Po skończeniu całości naprawdę czułem się dziwnie, zaczęło się szukanie jakichś usuniętych scen czy powtórki najlepszych momentów z oficjalnego kanału na YT.

Co do postaci to Creed mistrz onelinerów, trochę szkoda że było tak mało ale chyba dzięki temu jedną linijką robił cały odcinek - zdecydowanie moja ulubiona postać. Z drugiej strony mamy Andiego, serio nie mogłem go znieść. Typ kompletnie nie pasował do całej reszty ekipy.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: baqlashan »

właśnie każdy mówi że pierwszy sezon taki se i kurde nie do końca to kumam

pierwszy sezon był najbardziej randomowy i taki od czapy, i miał najmniej tych wątków miłosno-obyczajowych, dlatego wspominam go najlepiej

od drugiego już zaczyna się taki bardziej typowy (ale to wciąż office, wiadomo) klimat serialowy, może i fabułą jest bardziej rozbudowana itp, ale w pierwszym czułem że oglądam parodię dokumentu, potem to zanikło (tudzież zaniknęło)
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2854
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: Mider »

dokładnie tak
Awatar użytkownika
banger
Posty: 864
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: banger »

jest tak jak kolega @baqlashan mówi, pierwszy sezon zyskuje po oglądnięciu całego serialu, a takie odcinki jak "Diversity Day" lub "Basketball" spokojnie można by wsadzić do top10.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: baqlashan »

btw kolejna kontrowersyjna opinia - gdyby z serialu wyjebać pam i jima to serial by zyskał na maksaaaaaaaa! oni rujnują ten jebany serial. nie przypominam sobie ani jednego śmiesznego gagu w wykonaniu postaci jima, jak już śmieszna scena w ktorej wystepuje jim to beke produkuje dwight, a nie on. I tu odwieczny argument że jim jest po to żeby kontastował przy dwighcie. no nie wiem, jakby dwight se dokuczał z np oscarem (tym meksykaninem gejem) to te sceny w mojej głowie wyglądają o wiele śmieszniej, niż jak sie ciśnie z drewnianym jimem.

no ale musiał być super wątek romantyczny z happy endem, bo to w końcu amerykański serial :dunno:
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
banger
Posty: 864
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: banger »

W końcu jest ktoś, kto tak samo jak ja, nie cierpi Jima xD. To totalny bezbek-pizda, który rzucał swoimi nieśmiesznymi sarkazmami za plecami innych, z tą wkurwiającą miną, jak już Dwight zrobił parę razy zemstę na nim to był zabawniejszy w tym niż wszystkie żarty Jima razem wzięte (chociażby bitwa na śnieżki i bałwany na parkingu xD).
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3987
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] The Office [wersja US]

Post autor: emcess »

w pierwszym sezonie widać, że chcieli przenieść klimat z brytyjskiego The Office, i Michael nie był sympatycznym przygłupem, tylko szefem który wszystkich wkurwia jak David Brent

no ale to nie pykło i poszli w inną stronę, i bardzo dobrze
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ