[serial] She-Hulk

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Marvbear
Posty: 85
Rejestracja: 02 wrz 2019, 0:25

[serial] She-Hulk

Post autor: Marvbear »

Obrazek

Opis:
She-Hulk, a właściwie Jennifer Walters, to wzięta prawniczka, a gdy zajdzie potrzeba, zamienia się w siejącą spustoszenie zieloną superbohaterkę. Ta niezwykle napalona osoba zyskała swoje moce przez transfer krwi od swojego kuzyna Bruce’a Bannera, czyli słynnego Hulka. Jednak w przeciwieństwie do niego o wiele lepiej panuje nad swoimi umiejętnościami. Kiedy nie walczy o sprawiedliwość pięściami, to posługuje się literą prawa w sądzie, niejednokrotnie broniąc tam innych superbohaterów.

Trailer:


Premiera w ciągu 2 najbliższych lat na Disney+.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13101
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: oldschool »

Główną rolę zagra Tatiana Maslany. Widziałem 1 sezon Orphan Black i była super. W ogóle za tę rolę widziałem same propsy i pamiętam, że sporo nagród dostała. Dla mnie strzał w dziesiątkę.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: BENGAL »

co za kurwa feministyczne kurwa gowno probuje juz calkiem zruchac zajebista historie i dziedzictwo ktorego sie kurwa wstydzil marvel bo kurwa co by nie mowic hulk byl niepoprawny politycznie i nie dla dzieci wiec malo kurwa kasowy
sam kurwa opis jest na tyle kurwa pokrecony ze ktos zdrowy na umysle co sie nie slini przy oddychaniu jak w tworkach powinien rozkminic ze to traci pentem a w zasadzie pizdziocha jak w rybnym ale kurwa rozloze to na czynniki pierwsze jak kurwa naukowcy popierdoleni w okularach w laboratorium dextera
niezwykle napalona kobieta czyli w skrocie dupodajka jakas niestabilna emocjonalnie dwubiegunowa bo raz jest kobieta a raz kurwa zielonym potworem czyli kurwa wciskac kit chca ludziom ze kobiety moga byc pojebane jednak i sie im nalezy
moc po transferze krwi co jest kurwa takim absurdem wiekszym chyba niz wogole mistyczny kurwa mit mistic molesty ktora zawsze brzmiala jak gowno niedorozwiniete ale wrocmy do tego kurwa watku bruce kurwa mial zmutowane dna a ona dostala krew co jej kurwa z dna nie ingeruje wiec takie gowno mozna wciskac w 2021 bo w 2020 jestesmy dopiero na etapie wylazenia plazogada z wody ktoremu sie kaze ubrac maseczke na morde zeby dostal grzybicy dziasel i pluc
kobieta wiadomo jest lepsza od faceta i lepiej posluguje sie swoimi mocami tu kurwa mamy do czynienia z jakims gownem kolejnym bo bruce byl na ucieczce nie rozumial swojej mocy a wojsko go chcialo rozjebac na czele z jego tesciem i on po prostu kurwa walczyl o przetrwanie i o kolejny dzien ale marvel na sznurku disneya probowal juz w avengersach wkrecic dzieciakom gowno ze hulk to ten dobry
wiec jakim hujem kurwa ona ma nie byc lepsza skoro kurwa jej kuzyn ja poinstruowal jak z tego korzystac bo byl prekursorem jak mistic molesta i robil wlasnie gowno jak mistic molesta wiec teraz kazdy jego wychowanek bedzie kozakiem co widzimy np w pl rapie ze kazdy po molescie lepiej nawija mimo ze sie nia inspirowal
wogole molesta to jak hulk troche jak sie tak rozkmini wlodi zielony od jarania skuna raz przyjebany pelson a nagle wstepuje w niego melanzowy diabel wilka wdz
najlepsze na koniec taka pojebana babka dwubiegunowa zajmuje wazne stanowisko kurwa jako adwokat i zdala studia bo jest bananowa coreczka z rozjebana bania po spring brakeu jak wachala koks z kutasa murzyna z miami a jakby tego bylo malo mutantka popierdolona silniejsza niz mariusz pudzianowski
ja pierdole mozna po prostu wymyslic orginalnego bohatera albo wyciagnac cos z ich poteznego archiwum co wymyslono w 50s 60s ale nie lepiej kurwa odgrzewac gander kotlety dla popaprancow swiat staje na huju i tanczy breka

moze jestem wyczulony kurwa ale mam wrazenie paranoiczne jak kurwa jakis nacpany swir po 3 tygodniach nie spania ze to wszystko co widzialem kiedys jako dziecko i czym sie jaralem to kurwa sie staraja teraz wcisnac do bani kobietom na sile je tym zainteresowac a przy okazji facetow tez
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13101
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: oldschool »

Fajna opowieść w poście jak zwykle, ale akurat się niezbyt zgadzam. Marvelem to kieruje po prostu chęć zarobienia jak największej ilości mamony, a kolejna kobieca bohaterka jak i np. bohaterzy LGBT po prostu pozwolą im ściągnąć do kina więcej ludzi. Mówimy tu o uniwersum, w którym jest od chuja filmów już i jest zdominiowane przez mężczyzn, zarówno wśród fanów jak i wśród bohaterów filmów. To jest dla mnie naturalna droga rozwoju, tak jak Black Panther. Zresztą sama She-Hulk to w komiksach się pojawiła 40 lat temu, do tego nie mogą zrobić solowego filmu o Hulku z racji na dzielone prawa z Uniwersalem, to sobie tak odbijają.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: lygrys »

ten serial nie ma się przypadkiem opierać na tych komiksach gdzie She-Hulk byłą adwokatką?
Dobrze, że nie Ronda Rousey.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: genocidegeneral »

i co, takie gówno jak piszą incele w necie, czy jeszcze gorsze?
Obrazek
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: VBSW »

Ujdzie w tłumie, ale nic specjalnego, dupy nie urywa.
Po obejrzeniu Hawkeye'a i potem odpaleniu tego to taki bezpłciowy shit.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] She-Hulk

Post autor: SiNi »

genocidegeneral pisze: 24 wrz 2022, 16:24 i co, takie gówno jak piszą incele w necie, czy jeszcze gorsze?
https://m.imdb.com/title/tt10857160/

Niestety jeszcze gorsze.
ODPOWIEDZ