[serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Bakan »

To co stanie się z Kim, to jest dla mnie najciekawszy wątek serialu i potencjał na największa dramaturgię. Ona musi umrzeć/zmienić tożsamość, bo innego rozwiązania nie ma. Z drugiej strony jak mocno odklejony musiałby być Jimmy, by po takim dramacie kontynuować swoją karierę po ciemnej stronie mocy. No rozpierdol wątek.

Bo Lało to wiadomo, że zajebany zostanie.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Jasek »

Ja stawiam właśnie na odkurzacz, już była sugestia pokazana i nie mam pojęcia o kogo innego by mogło chodzić
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3829
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Czak »

A dlaczego odrzucana jest hipoteza że Saul jest z Kim przez cały okres trwania Breaking Bad?
Była hipoteza, że Kim odkurzyła się do Nebraski bo to jej rodzinne strony i że właśnie dlatego Saul również tam zniknął, ale akurat dzisiaj oglądałem odcinek BB gdzie Saul trafia do gościa od odkurzaczy i zdziwiony pyta co jest w Nebrasce, więc to raczej nie to
Hipoteza o odjebaniu Kim też do mnie nie trafia właśnie z powodu kontynuowania tego typu kariery przez Saula jak gdyby nigdy nic
W ogóle może głupie pytanie ale czemu Saul musiał uciekać jak wyszło że Walt jest Heisenbergiem
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Bakan »

Ej, w ogóle
Spoiler
Lalo co może mieć teraz do Jimmy’ego i Kim? Ostatnie ich spotkanie skończyło się rozpierdolem ze strony Kim
(po misji na pustyni). Oni są mu coś dłużni, coś przeskrobali? Nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3699
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Prez »

Spoiler
raczej nie są, ale też mnie to zastanawia. Lalo wpadł na pomysł tych odwiedzin po tym jak w kanałach zobaczył karalucha, a będąc w 5 sezonie w pierdlu mówił Kim, że Saul jest jak karaluch, "survivor" (gdy Kim odwiedziła Lalo w areszcie podczas gdy Saul spacerował po pustyni z milionami w torbach). zajebisty follow up, uwielbiam to w bb/bcs
A, no i też Kim wygarnęła mu podczas ostatniej domowej wizyty, że skoro posłał go po ten szmal, Saul jest jedyną osobą, której może zaufać. Myślę, że to mu dało do myślenia i w tak nieciekawej sytuacji będzie chciał jakoś z tego skorzystać
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3829
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Czak »

Spoiler
Myślę że Lalo będzie chciał wyciągnąć od Saula jak najwięcej informacji o Nacho, albo w ogóle wykminił jakiś plan do którego potrzebny mu jest prawnik, albo z jakiegoś powodu się domyślił że zrobili go w chuja - w ogóle świetną obserwację wyczytałem na reddicie (kurwa ile rzeczy by człowiek ominął gdyby nie internet) - Kim dwa razy uratowała Saulowi dupę przed Lalo, za pierwszym razem gdy Saul powiedział że może mu oddać torbę z hajsem to ona szybko uświadomiła sobie, że tam jest kubek z dziurami po kulach, co natychmiast rozjebało by ich wersję że ktoś musiał strzelać do samochodu po tym jak Saul go zostawił, a za drugim razem gdy Lalo się pojawia Saul przerażony pyta "How?" mając na myśli skąd Lalo się tam wziął skoro miał być martwy, co Kim też szybko wychwyciła zwracając się do HOWarda, no kurwa lux kobita Saul na nią nie zasługuje
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Tymbark
Posty: 53
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Tymbark »

Na Reddicie latał też screen z tweta reżysera odcinka że z tym How? to w ogóle nie był taki zamysł
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Piters »

Kim jest jak BB/BCS - z każdym sezonem zyskuje coraz bardziej

A co do spierdalania Saula po BB to on był prawnikiem Walta i ferajny, no i prał mu hajs, więc pewnie o to chodzi
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3699
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Prez »

Tymbark pisze: 31 maja 2022, 0:01 Na Reddicie latał też screen z tweta reżysera odcinka że z tym How? to w ogóle nie był taki zamysł
o, ciekawe, to tak jak ze sceną w BB, kiedy Walt porwał córkę i przewijał ją w jakimś kiblu na stacji (nie pamiętam już dokładnie) i ona zaczęła mówić "mama", tego ponoć też nie było w scenariuszu, więc reakcja Walta i dalszy ciąg sceny to jego improwizacja
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: LeeSu »

o kurwa ta końcówka :shock: :shock: zbieram szczenę z podłogi
jak wjechała muzyka przy napisach to ciary
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: boixos »

Spoiler
nie dziwię się, że Odenkirk doznał zawału, ja w tej ostatniej scenie prawie też
no ładnie pośmieszkowali sobie z Howarda, bawiliśmy się, a na końcu powrót do rzeczywistości, okropni ludzie, no i wszystko ma swoje konsekwencje, nie ważne jak się starasz, ale do tego BB już zdążyło przyzwyczaić
bardziej od tego jak skończy Kim czy Lalo to trzeba pamiętać, że przed nami już takie prawdziwe zakończenie, czyli przerażony Saul z centrum handlowego, widzieliśmy na początku jak rozbierali jego wypasioną chałupę, może być, że strach przed Lalo?
najlepszy serialowy prequel jaki można sobie wyobrazić, a to się nie powinno kończyć nigdy
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: 8na10 »

no troche to zajeło i znalazłem kurwa niezłego ripa tego mięsa na cda, zajęło to kilka minut ale znając życie zdejmą to nim skończe obsługiwać BB, więc może przerwe bb i sie przerzuce na bcs bo ciekawsze? pierwsze 2 sezony w pełni do skipnięcia, co nie? bo tak mówią, ale może źle mówią. jak ktoś jest entuzjastą pierwszych 2 sezo bcs to niech napierdala
jasny wracaj na forum
frontkick

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: frontkick »

obejrzyj jak człowiek najpierw jeden serial potem drugi zamiast manipulować kontinuum czasoprzestrzennym, BCS z napisami pl mozesz sobie normalnie z torrentow zajebac jesli spadnie z cda
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: 8na10 »

no ale nie wiem w sumie czy kończyć to bb, jużnie ma akcji na pustyni w kamperze, nie ma tego klimaciku już, ale dziki za sugestie. a co sadzisz o 2 pierwszych sezonach bcs?
jasny wracaj na forum
frontkick

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: frontkick »

Mordko jak zamierzasz odpuścić trzy najlepsze sezony BB bo przestali gotować w kamperze to ja sie nie bede wtrącał w twoje wybory zyciowe, doświadczaj tego uniwersum tak jak ci pasuje
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3699
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Prez »

2 pierwsze sezony BCS są zajebiste jak i każdy po nim, oglądaj całość po kolei jak człowiek a nie kombinujesz
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Piters »

Pierwszy był średni, ale to nie jest serial w którym można cokolwiek skipnąć
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Bakan »

Seriale i filmy ogląda się od początku do końca. Nie skupuje się dialogów, nie opuszcza odcinków, a co gorsza całych sezonów. Co to w ogóle za rozkmina jest?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4108
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Luxair »

Przez pierwsze dwa sezony BCS nic się absolutnie nie dzieje - ja przestałem wtedy oglądać bo nie mogłem z nudów... a np. wcale nie uważam (jak wielu) że pierwszy sezon Breaking Bad zbyt wolno się rozkręca czy że jest mniej udany w porównaniu do kolejnych. Anyway, widzę że od pojawienia się Gusa i Lalo jest już mega, więc chyba wrócę
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Bakan »

No bo BCS moim zdaniem ma mega problem z tempem i choć im dalej w las, tym lepiej to i tak nieco inaczej bym to wyważył nawet w ostatnim sezonie. To jest całościowo zbyt mozolne nawet jak na kogoś komu podchodzi początek BB, czy lubi filmy typu To Nie Jest Kraj Dla Starych Ludzi.
ODPOWIEDZ