[serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: #1 »

Wiem ziomalu ale po 1 nie ma polskich napisów a jednak będę czuć komfort mając je a po drugie place tak samo jak cały pierdolony świat i jak dają odcinek co wtorek to chciałbym mieć go co wtorek. Wkurwia mnie to i tyle
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: fromage »

Spoiler
Szkoda ze zajebali salamnce Bo lubilem jak sie usmiechal I w ogole jego postac, wlasnie co zabil kogos, Saul I kobita w chuj dramie, placza, nie kmninia co Tu sir ofpierdala, ledeo co dysza a on tylko usmiech
Wez Zena angielskie subtitle postaw,ja tylko tak ogladal I jest uwu a I jezyku sie nauczym, polecam
Ostatnio zmieniony 26 lip 2022, 21:16 przez fromage, łącznie zmieniany 1 raz.
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Sergiusz »

@fromage bratan naucz się korzystać ze spoilerów :roll:
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: fromage »

Nowy odcinek taki troche nietypowy
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: yakubu73 »

#1 pisze: 26 lip 2022, 19:46 Wiem ziomalu ale po 1 nie ma polskich napisów a jednak będę czuć komfort mając je a po drugie place tak samo jak cały pierdolony świat i jak dają odcinek co wtorek to chciałbym mieć go co wtorek. Wkurwia mnie to i tyle
A no to oczywiste, że to wkurwia. Ciężko mi się jednak powstrzymać i poczekać na polskie napisy :D
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: koniec »

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: SiNi »

No i zostały trzy epizody i żegnamy się z Saulem, kurczę nowy odcinek super, jeszcze bardziej jestem ciekawy jak oni to zakończą, chciałbym jakąś mocną bombę na finał, wkurzające jest to czekanie na dalszy ciąg, zazdroszczę tym którzy od razu mają na tacy wszystkie sezony.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: rubinstein »

fromage pisze: 26 lip 2022, 23:27 Nowy odcinek taki troche nietypowy
dobre, ale troche zjebali, ze calkowicie zredukowali postac jeffa z poziomu charyzmatycznego cwaniaczka do absolutnmej pierdoly. po oryginalnym jeffie zostal tylko sweterek.
Spoiler
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: OmarStooleyman »

Poczułem się jakbym znowu oglądał Dragon Balla, czekał na dalszy rozwój fabuły, a tu
Spoiler
filler na cały odcinek
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Rozpierdalator »

Spoiler
No, fajnie że tam pokazali background jak se Jimmy (nie)radzi, ale trochę szkoda że caly odcinek to zajęło bo chyba głębszego sensu w tym nie ma.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Piters »

Jak dla mnie mocno średni ten odcinek, zdecydowanie rozciągnięte to za bardzo, a też nie wniosło jakoś wiele
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: SiNi »

@Rozpierdalator
Spoiler
Powrócił śliski Jimmy wraz z sygnetem na palcu, który pięknie zabezpieczył się przed zdemaskowaniem przez Jeffa, jednocześnie udupiając go, wybrał tak pokręcona akcję zamiast pomoc od gościa z odkurzaczy( w ostatniej czarno-białej scenie Saul dzwoni do niego, że został rozpoznany i po chwili namysłu,mówi, iż jednak załatwi to sam)wszystko układa się w jedną całość - w nowym odcinku jest ciekawa scena po napisach z rozmową i samochodem w tle.
No i czuć w tym odcinku klimacior "Fargo"
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Rozpierdalator »

@SiNi
Spoiler
nie no to to ja skumałem. z jednej strony jeszcze go ciągnie i potrafi być Śliskim Jimmym, a z drugiej strony nie chce już nim być, bo po udanej akcji stawia granicę. Bardziej boli mnie, że np. rozstanie z Kim było odjebane w jednej scenie a tu mamy cały przeciągnięty odcinek. Nie wiem, może ten serial za bardzo mnie rozpieścił i jest mi mało i odcinek wydaje się "pusty".
Taka rozkmina mnie jeszcze naszła:
Spoiler
Breaking Bad oglądałem dość dawno temu, więc poprawcie mnie jak pierdolę głupoty. Czy może być tak, że jeśli w s06e09 BCS widzieliśmy przemianę w Saula, tego z Breaking Bad, to do końca BCS nie będzie już nic z akcji przed i w trakcie BB, skoro i tak zaczynało już się zazębiać i wszystko powinno i tak być w BB? Że będą już tylko odcinki z tego co działo się po BB. Wiem, że mówione było że Walt i Jesse się pojawią, ale w sumie o Walcie Saul już wspomniał, więc może to miało być to.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: OmarStooleyman »

Spoiler
w sumie nie wiem w jakiej innej formie Walt miałby się pojawić pod koniec BCS w linii czasowej przed BB, skoro w BB wprowadził go do uniwersum Jesse, a ten przed akcją BB też nie współpracował z Waltem. Jeżeli ta wzmianka o Walcie to to, co mieli na myśli przez "pojawienie się" to trochę słabo. Z drugiej strony Gene nie ma już szans inaczej przeciąć się z Waltem z wiadomych przyczyn, no i spotkanie z Jessem w tym momencie byłoby też mocno naciągane
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: yakubu73 »

Spoiler
ja myślę, że ten odcinek to po prostu przystawka przed daniem głównym :)
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: Bakan »

Nie nadaje się ten serial do porcjowania go w ten sposób. Tu jest zbyt duża sinusoida w tempie i w poziomie emocji, które oferują poszczególne epizody. Od początku miałem problem z proporcjami w tej produkcji i kontrast między 3 odcinkami wstecz, a dwoma kolejnymi jest tak duży, że odczuwam niedosyt. Jeden emocjonalny dialog Saula i Kim to za mało, jak na blisko 2 godziny seansu. Najnowszy epizod mi się nie podoba. Jest wręcz - przynajmniej na ten moment, ale wątpię by to się zmieniło - niepotrzebny.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: genocidegeneral »

Spoiler
SiNi pisze: 28 lip 2022, 7:27 który pięknie zabezpieczył się przed zdemaskowaniem przez Jeffa, jednocześnie udupiając go
Jeff sprzedaje albo nawet niszczy ciuszki, nagrania nadpisują się po trzech dobach i co wtedy?
Następny odcinek niby ma się nazywać "Breaking Bad", ale im bliżej do pojawienia się bohaterów BB, tym mniej mnie to interesuje XD
Obrazek
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3249
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: horrypaz »

na chuj wam ten walt i ten przyglup jessie jezu
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: SiNi »

@genocidegeneral
Spoiler
Jeff nie ma 100% pewności co do zapisu z kamer, może podejrzewać, ze Jimmy ma do nich dostęp, bądź miał i się zabezpieczył, poza tym myślę, że Saulowi łatwo byłoby wmanewrować tych dwóch zbirków przy tak złożonej akcji
@Rozpierdalator
Spoiler
Nie martw się na bank dostaniesz to na tacy - jak dla mnie o wiele lepiej, że nie pociągnęli od razu tego wątku z Kim
@Horry Też tego nie rozumiem, jak się któryś z nich pojawi to tylko na krótki moment.

Pytanie tylko czy Jimmy skończy tragicznie czy z happy endem...
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [serial] Zadzwoń Do Saula / Better Call Saul

Post autor: jefecito »

Spoiler
Przeciwnie do większości mi ten odcinek bardzo się podobał. Mistrzowsko nakręcony co jest już standardem, a scena w której Jimmy zaczyna mówić o swoich problemach żeby odwrócić uwagę ochroniarza i uświadamia sobie jak wszystkich stracił i nie ma nikogo (top). Ciekawe co wymyślą w tych ostatnich epizodach.
ODPOWIEDZ