[serial] After Life

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [serial] After Life

Post autor: clockers »

właśnie chyba taki miał być. odrażająca postać. no i udało się.

sezon drugi oczywiście kapitalny. fantastyczna mieszanka emocji i nienachalna, ogromna mądrość bijąca z tego niepozornego scenariusza. uwielbiam cynizm Ricky'ego, który nazwałbym niezwykle czułym i mimo wszystko empatycznym, a ten brytyjski humor w zderzeniu z dziejącym się dramatem działa totalnie kojąco i oczyszczająco. polecam każdemu bez wyjątku, bo to głęboko humanistyczna i na maksa prawdziwa opowieść; bez upiększeń, efekciarstwa i taniego grania na emocjach.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] After Life

Post autor: boixos »

psychiatra właśnie rozjebał w tym sezonie, w przeciwieństwie do tego jak nic nie wnosił w pierwszym

drugi sezon utrzymał poziom, nie zawiodłem się, choć w tym u mnie przewaga śmiechu nad płaczem, no i mogło być zakończenie idealne, ale wiadomo jak to bywa w serialach...
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] After Life

Post autor: Jose »

Prawie w każdych ostatnich trzech minutach łezki leciały :(((

Kocham ten serial za emocje, jakie we mnie wzbudza.

Łapcie Dereka jak nie oglądaliście, w zasadzie ta sama obsada, bardziej zabawnie niż smutno i warto full.
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: [serial] After Life

Post autor: kot »

Podbijam, przejażdżka emocjonalną kolejką górską, świetne to było. Jakbym miał wybór chyba bym obejrzał z żona/dziewczyna/50rletnim mężczyzną identyfikującym się jako 8latka. No i ten brytyjski humorek fajnie łechta moje jego poczucie. Również polecam
Awatar użytkownika
tommyKing
Posty: 110
Rejestracja: 26 paź 2019, 23:19

Re: [serial] After Life

Post autor: tommyKing »

Podbijam również, pierwotnie liczyłem na jakie heheheheszki bo Ricky itp. ale kiedy zacząłem oglądać to trafiło do mnie zupełnie z innej strony. Tym bardziej odbiór dla mnie jest inny bo jestem ojcem, prawie mężem. Szanuje to, że wielokrotnie ściskało mnie w gardle podczas oglądania, a obejrzenie wszystkiego zajęło mi dwie noce.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] After Life

Post autor: mateko »

Będzie trzeci sezon.
frontkick

Re: [serial] After Life

Post autor: frontkick »

Skończyłem dzisiaj drugi sezon i jaram się strasznie, bardzo sympatyczny i taki przyziemny serial, jak Tony'emu sie łamie głos to oczy zaszklone zawsze. Bardzo fajnie że akurat w tym przypadku Ricky robi wyjatek i zrobi trzeci sezon, nwm w jaką stronę miałoby to pójść ale dygam troche że pani pielegniarka zostanie sama z Brandy
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2127
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [serial] After Life

Post autor: suitup »

no RIcky to krol komedii, ale tym razem to bowdown mu sie nalezy za wszystko to co nie jest smieszne
piekne rzeczy
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] After Life

Post autor: KillerCroc »

Właśnie skończyłem serial. Moim zdaniem bardzo wciągający, są momenty że :lol: i są momenty że :( z tym że o ile w pierwszym sezonie było raczej więcej śmieszków tak teraz już poszło w drugą stronę co nie znaczy że jest źle, mi się bardzo spodobał.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial] After Life

Post autor: Cz4rny1337 »

wlasnie imo poszlo w druga strone, bo nasz bohater ewoluuje, juz nie kryje zalu i smutku za fasada wkurwienia i bycia wrednym, totez czesciej poleci mu lza

kozacki to jest serial
Obrazek
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: [serial] After Life

Post autor: checollada »

Na poczatku mialem ambiwalentne uczucia co do postaci pana psychiatry, ale z kazdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej sie przekonywalem, mega przerysowana postac, fajnie kontrastuje z tym olbrzymim ladunkiem emocjonalnym, ktory niosa niektore sceny :cry: Sezon drugi jeszcze lepszy, sinusoida smiechu i lez, kozacki to jest serial [2]
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: [serial] After Life

Post autor: Finn »

polecam obejrzeć serial "Derek" - też od Gervaisa i z nim w głównej roli
Awatar użytkownika
kadoemvp
Posty: 50
Rejestracja: 05 maja 2020, 23:23

Re: [serial] After Life

Post autor: kadoemvp »

W ogóle wszystkie rzeczy od Gervaisa to pierdolony masterpiece. Niedługo kończę pierwszy sezon After Life no i mogę powiedzieć, że jest to piękny ale słodko-gorzki obraz.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: [serial] After Life

Post autor: Finn »

@kadoemvp co jeszcze warto od niego obejrzeć?
Awatar użytkownika
mck
Posty: 49
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:02

Re: [serial] After Life

Post autor: mck »

@Finn Extras i The Office na HBO GO.
Awatar użytkownika
kadoemvp
Posty: 50
Rejestracja: 05 maja 2020, 23:23

Re: [serial] After Life

Post autor: kadoemvp »

Finn pisze: 04 cze 2020, 13:59 @kadoemvp co jeszcze warto od niego obejrzeć?
Oprócz tytułów wymienionych wyżej mogę polecić Berek i film The Invention of Lying.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [serial] After Life

Post autor: Wtn »

edit nie ten temat
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: [serial] After Life

Post autor: kon rafal »

Właśnie skończyłem 2 sezon, praktycznie co odcinek gula w gardle i szklane oczy, taki to jest serial. Nie wiem czy dałbym radę go oglądać po stracie kogoś bliskiego, dlatego pamiętajcie kochani, żeby cieszyć się każdą chwilą spędzoną z nimi



Wielkie 5 dla Was

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] After Life

Post autor: Luxair »

Momentami miałem wrażenie że przy pisaniu scenariusza Ricky za dużo katował Legendarnego Afrojaxa
Spoiler
wsadzam sobie własnego chuja w dupę jak jeszcze jest sflaczały i czekam aż stanie
Ogólnie bardzo ładnie, smutniej niż pierwszy sezon. Dobrze że odcinki są w miarę krótkie i jest ich mało bo schemat na dłuższą metę by się przejadł. Skąd oni wytrzasnęli tylu tak brzydkich aktorów :)
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
bLeF
Posty: 126
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: [serial] After Life

Post autor: bLeF »

Super seans przy obu sezonach.
SLG Team since 2009
ODPOWIEDZ