[serial] Sukcesja / Succession

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Marvbear
Posty: 85
Rejestracja: 02 wrz 2019, 0:25

[serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Marvbear »

Obrazek

Opis:
Fabuła serialu skupia się na zamożnej rodzinie, od pokoleń związanej z jednym z największych konglomeratów mediowych na świecie. Najstarszy syn Kendall spodziewa się pewnego dnia przejąć kontrolę nad firmą po swoim ojcu, jednak okazuje się, że sprawy zaczynają się komplikować.
Sukcesja otrzymała ostatnio zamówienie na kolejny sezon.

Trailer:



Serial dostępny na HBO GO.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: boixos »

Podbijam bo właśnie skończyłem 2 sezon tego świetnego serialu. Ciężko na początku było się wkręcić, ale gdy już przyodziałem swój garnitur, w ręku mając najlepszego Merlota, przy tym gardząc biedakami, zaczęło się oglądać świetnie. Coś w stylu House of Cards tylko wśród gigantów korporacyjnych. Bogactwo i skurwysyństwo ukazane wspaniale. Także polecam serdecznie i jebać biedę.
Spoiler
FUCK OFF
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: pykpyk »

rowniez obejrzalem niedawno bardzo fajne polecam
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

Zabrałem się za to zachęcony pozytywnymi opiniami na temat tego serialu, a także wysokimi miejsca w rankingach i nagrodami jakie zdobywa ta produkcja i obejrzałem dziś pierwszy trzy odcinki. Trzy odcinki, które są najniżej ocenianymi i ogólnie drugi sezon jest bardziej propsowany, a i tak jestem już na maksa kupiony. Jak ktoś lubi intrygi, różnego rodzaju gierki, dużo gadania, ale też momentów śmiesznych wywołanych zachowaniem bardzo bogatych ludzi to śmiało odpalajcie. Kolejny znak jakości HBO.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Chojny »

też zacząłem ostatnio i bardzo propsuję. taka esencja serialowych produkcji hbo - z jednej strony poważna rodzinna drama pełna bohaterów, którzy nie są tobie obojętni, z drugiej cięta satyra na środowisko, w ramach którego ktoś zrobił naprawdę dobry research (rodziny bardzo bogatych ludzi z konglomeratów medialnych podobno potwierdzają). do tego dało się tutaj wrzucić postaci stricte komediowe (tom jak żywcem wyjęty z "the office"), dołożyć roztrzęsioną kamerkę rodem z mockumentary i hej, wszystko pięknie działa

polecam również przy okazji "veep" - to już bardziej komedia, ale wajb bardzo brzydko mówiących do siebie ludzi z wysokich sfer bardzo zbliżony
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: mateko »

Bardzo dobra produkcja, zasugerowałem się waszymi opiniami i się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Chojny »

wgl to mam nadzieję, że FUCK OFF briana coxa stanie się równie ikoniczne co bitch! jesse'ego pinkmana albo shieeet z "the wire"
Spoiler
Awatar użytkownika
banger
Posty: 860
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: banger »

Po prostu HBO. Bezkompromisowość, realizm, dbałość o szczegóły i autentyczność świata przedstawionego. Wspaniała komedia udająca dramat. Fenomenalny Cox i Strong, reszta też świetnie ( każda scena między Tomem a kuzynem Gregiem złoto)
Spoiler
Takie, pytanko. Co sądzicie o finale drugiego sezonu? Jest popularna teoria, że było to celowe działanie Logana, sprowokować Kendalla i zobaczyć czy w końcu wyrobi w sobie instynkt zabójcy. Ja tam uważam, że nie było w tym celowości, a uśmiech Logana na końcu był spowodowany zaskoczeniem i dumą z syna, który w końcu zachował się tak jak powinien
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: GeorgePortfel »

Bardzo fajny serial, wczoraj wleciał cały pierwszy sezon. Myślałem że będzie dużo wiecej polityki. Jest dużo gadania, ale dialogi śmieszą, postacie dość fajnie rozrysowane. Najwieksza beka to chyba Connor :D a główny bohater napisany i zagrany wzorowo. Zaraz siadam do drugiego sezonu, gdzie piszecie że nawet lepszy. Ode mnie 7/10 w pełni zasłużone na razie.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Prez »

świetny serial, kapitalne zakończenie drugiego sezonu
Spoiler
a więc Kendall jednak potrafi być killerem :lol:
ulubiona postać? zdecydowanie Tom, chociaż jednocześnie bardzo smutna. kiedy ma wyjść trzeci sezon?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: boixos »

oni jakoś pod koniec 2020 roku mieli dopiero zacząć nagrywać
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: niuhniuh »

kręcą obecnie właśnie w tym momencie S3.
do obsady dołączają Adrien Brody i Alexander Skarsgard
jeżeli wszystko będzie zgodnie z planem to premiera na jesień/zimę tego roku
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

Roman najlepsza postać, jak wyśmiał na koniec Ewana w odcinku z Thanksgiving :lol: albo ten cały dialog z Indonezją :bowdown:

najgorszy oczywiście ten przyjeb greg, taki typ który zapomni czy ma dać swojej chorej babci 2 tabletki o 5 czy 5 tabletek o 2 i wstydzi się zapytać
Yeah, you need any help, seriously, any help, any advice, just, you know, don't fuckin' bother, OK?
Te nowe postacie troche nie wiem, mogą zabierać czas który mógłby być poświęcony na wątek dotyczący ambicji politycznych Connora
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: niuhniuh »

Greg zajebista postać, jeszcze wszystkich wychuja i przejmie firmę wierzę

Robię sobie rewatch obecnie i ponownie leżę z beki przy niektórych scenach, nie mogę się doczekać odcinka z Boar on the Floor :bowdown:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Mider »

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: potter »

jaram się, w końcu wracają
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: Prez »

nie mogę się doczekać
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: wtt »

nic lepszego w tym roku nie wyszło i nie wyjdzie
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: SiNi »

@wttAle sukcesja jest z 2018r. wiec spoglądając z takiej perspektywy to również ma się pojawić "The Morning Show" drugi sezon , a jak mowa o obecnych to Time (nauczyciel trafia na odsiadkę), Loki (nie jestem fanem superbohaterów, ale klimat ma świetny) i przed wszystkim rewelacyjny niezwyciężony i this is us.
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: [serial] Sukcesja / Succession

Post autor: wtt »

Oczywiście pisałem to z myślą o serialach debiutujących i tych trwających. Nie znam niektórych z tych propozycji, które wymieniłeś, ale sądząc po Lokim, to wyczuwam konkretne prowo.
ODPOWIEDZ