[serial] Friends / Przyjaciele

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11614
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

[serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: FLoo »

#taktyczny

Najlepszy serial ever.

W Wwa właśnie trwa Friends Fest, wiec jak macie okazje i bilety to zazdroszczę.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Jiigsi »

Moja dziewczyna jest sajko, więc siłą rzeczy widziałem całość już z 6 razy, na festiwal nie pojechałem, bo robo, ale ona będzie o tym opowiadać przez następnely miesiąc
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: bloodyhell »

tez widziałem wszystkie odcinki po kilka razy, przyjaciele częścią mojego życia już chyba na zawsze będą, cudny serial. to prawda, że w 2020 mają go wyrzucić z netflixa? tak mi koleżanka powiedziała ostatnimi czasy
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: koniec »

fajny serial ale chyba najbardziej przehajpowany ever, takie 7/10

office bije przyjaciół na głowę jeżeli chodzi o seriale komediowe
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: the »

Netflix zapłacił 100 baniek czy ileś tam za rok pokazywania friendsów, więc tak, finalnie znikną
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Chojny »

pod koniec zeszłego roku mieli zniknąć po rocznej obecności na netflixie, ale przedłużyli na kolejny. teraz może również to zrobią, choć prędzej czy później hbo łączące się z warnerem przejmie

serial dokładnie tak jak pisze koniec,
za sprawą netflixa właśnie postanowiłem ogarnąć w końcu, bo kiedyś to tylko jakieś pojedyncze odcinki widziałem. stanąłem gdzieś na 6 serii, zbyt wiele lepszych komedii z XXI wieku obejrzałem, by tym się jarać. NO I SEINFELD LEPRZY
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Bakan »

To chyba jedyny sitcom, który autentycznie mnie śmieszy ale nie w taki sposób, że uśmieszek pod nosem tylko, że się tak wyrażę „na głos”. Oczywiście nie 20 razy w przeciągu jednego odcinka ale wystarczająco często. Teraz oglądam odcinek po odcinku Bundych i doceniam i lubię ten humor ale tak jakoś mnie na łopatki powalić nie potrafi.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: aleksy »

prawda jest taka, że to chujowy serial, w wieku nastu lat obejrzałem cały i mi się nawet podobał, teraz w zeszłym roku stanąłem na drugim sezonie i ni chuja nie dam rady udawać, że to jest dobre, za dużo zajebistych seriali zdążyłem obejrzeć i rzygać mi się chce od tego pozytywnego fajniusiego humorku o miłych fajnych przyjaciołach, gdzie zawsze jest fajnie i miło, a jak ktoś coś zjebie to na pewno niechcący i tak naprawdę dlatego, że ich wszystkich kocha, przytulmy się i puśćmy ładną piosenkę

chociaż sądzę, że aktualnie nie byłbym w stanie przetrawić żadnego sitcomu, ponieważ uważam je za gorszy sort seriali, z tego co pamiętam two and a half man nie było takie naiwne i niektóre zachowania mogłyby nawet mieć miejsce w życiu realnym, ale nie chcę pierdolić, bo dawno też nie oglądałem

jednak z trzeciej strony może to wszystko pierdolenie, bo takie modern family również ma mocno pozytywny wajb i wszystko się dobrze kończy, a postawiłbym ten serial jakieś 40 milionów poziomów wyżej niż chujowe friends no i przede wszystkim nie wstydzę się tego oglądać, możliwe że w tym wszystkim chodzi po prostu o to, by produkcja była dobra

ktoś tam wyżej wspomniał o the office, więc oczywiście obowiązkowo muszę zgodzić się, że rozpierdol i zostawić odpowiednią emotikonę :bowdown:
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: jabolsdz »

no ale przecież właśnie tutaj nie jest tak że się wszystkich kocha

raczej normalnie to pokazane jest, ziomale się robią w chuja, różne dziwne akcje też są, nie kończy się wszystko wspaniałe, plus beczka z pedałów, lesbijek i wszystkich tych teraz zakazanych tematów, dla mnie kozak
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: zlewam »

dla mnie top sitcomow po wyzej wspomnianym the office
serial spierdolil sie mniej wiecej w okolicach
Spoiler
slubu monici i chandlera
po ktorym zaczeli splycac wszystkie postacie i dawac jakies zenujace zarty co chwile
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11614
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: FLoo »

Wychodzi na to ze będzie odcinek specjalny

https://www.facebook.com/17308235272174 ... 96357/?d=n
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: lygrys »

Nigdy nie byłem fanem, ale kiedyś oglądałem głownie dla Chandler.
Nie oglądałem po kolej, ale z tego co słyszałem serial się rozkręca dopiero w 5 czy 6 sezonie.
Ja te późniejsze odcinki też lepiej pamiętam.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Piters »

Osobiście powiedziałbym, że rozkręca się od około 3, ale ostatnio oglądałem z 4 lata temu to może nie pamiętam

Odcinek specjalny na 99% będzie chujowy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: sydemon »

Będzie to odcinek, w którym oglądają stare odcinki i je komentują xDD
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: jajca »

Chojny pisze: 31 sie 2019, 13:20 NO I SEINFELD LEPRZY
no Przyjaciele to taki Seinfeld z downem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11614
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: sugarhill_notausgang »

Skończyłem czytać książkę o serialu to wpadłem napisać posta, w sumie nic szczególnego ta ksiazka ale krótka jest to można machnąć. Nie wiedziałem o sprawie sądowej jaką wytoczyła wytwórni WB asystentka scenarzystów po zwolnieniu z pracy, na rozprawie wyszło na jaw, że podczas pracy nad scenariuszem zespół scenarzystów ciągle gadał o waleniu konia, rzucał żartami o rzyganiu spermą po bj, wyzywał producentkę serialu od pizd i tego typu podobne tematy, a asystenci musieli tego słuchać i kombinować co z tego jest pomysłem do fabuły i trzeba to zapisać, a co nie, co ciekawe w sądzie scenarzyści w ogóle się tego nie wypierali, a wręcz cała linia obrony polegała ma tym, że w serialu gdzie tyle się mówi o seksie tak właśnie sie pracuje nad scenariuszem. Dziewczyna sprawę przegrała.
Z innych ciekawostek to ostatni sezon jest tak krótki bo nikomu z całej szóstki się już nie chciało tego ciagnac i wynegocjowali po 1,3 mln za odcinek na łeb, odcinków miało być tylko 18 w tym jeden ze starych scen i NBC i tak sie na to zgodziło.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Finn »

Poczucie humoru dla imbecyli, porównywalne do polskich kabaretów.
Awatar użytkownika
Lewkon
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 18:11

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Lewkon »

Drzemki Joeya i Rossa i skórzane spodnie Rossa najlepsze. Ale obecnie jak wpadnę na "Przyjaciół" w telewizji, to nie jestem w stanie wytrzymać nawet 5 minut.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial] Friends / Przyjaciele

Post autor: Parlae »

Mam tak samo. Tyle razy to oglądałem, na początku przez neta wszystkie sezony, a potem na Comedy Central, że już mi zbrzydło.
A prawdą jest, że aktor grający Chandlera w pierwszych sezonach miał spore problemy ze alkoholizmem? Jak na złość wtedy był najzabawniejszy.
ODPOWIEDZ