[serial]The Boys

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: [serial]The Boys

Post autor: Rhubarb »

troche sobie dzis przeczytalem o tym jak fabula itp idzie dalej w komiksach i jeżeli faktycznie zapowiedzieli ze maja plan na 5 sezonów, to pewnie bedzie tak: (spoilery z komiksu ofc nizej)
Spoiler
sezon 4 to bedzie juz odklejka homelandera i przejmowanie przez niego swiata, sezon sie skonczy smiercia homelandera, a 5 sezon to odklejka butchera ze trzeba zabic wszsytkich supków i sezon konczy sie jego smiercia[\spoiler]
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial]The Boys

Post autor: Luxair »

Troszkę bez sensu byłoby marnowanie
Spoiler
ostatniej próbki Perm-V na Hughiego, skoro jego supermocą jest spierdalanie nago... no i to chyba raczej pewne że final bossem będzie Butcher. Z drugiej strony, serial daje czasem prztyczka w nos widzowi - kto się spodziewał że A-Train przeżyje?

PS. Chętnie zobaczyłbym powrót tej łysej potężnej laski z laboratorium/psychiatryka z S02.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Iceman
Posty: 157
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:25

Re: [serial]The Boys

Post autor: Iceman »

finał 3 sezonu to jakaś porażka, czuć niepotrzebne przeciąganie wątków do następnego lub ostatniego sezonu
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial]The Boys

Post autor: mlodyperkez »

no jakis tam niedosyt mam zwiazany z kilkoma watkami ale generalnie szanuje ten serial za to jak wyladowany jest akcja i ile potrafi sie wydarzyc przez 1 odcinek.
Spoiler
- liczylem ze jednak jakas wazna postac umrze na koniec sezonu, stawialem na maeve, imo lepiej jakby bohatersko zginela, nie wiem na chuj pokazali ze przezyla
- dobrze ze nie zginal nikt z dwojki kimiko/frenchie bo sporo bylo takich glosow a lubie te parke :oops:
- nie spodziewalem sie ze zobaczymy butchera i homelandera walczacych po 1 stronie
- ogolnie dziwny zwrot akcji z homelanderem, ewidentnie darzy jakims uczuciem swojego syna, a myslalem ze to totalny socjopata
- ostatnia scena w ktorej na widoku tlumu ludzi rozpierdala ziomkowi leb jest dosc istotna, HL zobaczyl ze moze byc soba w 100% i w nastepnym sezonie moze odpiac wrotki na calego
- w nastepnym sezonie bedzie pewnie poszukiwanie lekarstwa dla butchera i walka miedzy nim a HL o jego syna + polowanie na Neuman
- z calej 7 voughta zostal juz tylko HL, deep i a-train i generalnie watek tego drugiego i trzeciego zostal imo wyczerpany (a-train powinien nie zyc, a deep jest coraz mniej smieszny a coraz bardziej zalosny, ciekawe gdzie scenarzysci zaprowadza ich losy)
ogolnie jestem ukontentowany, sporo dobrej zabawy mi dostarczyl ten sezon
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [serial]The Boys

Post autor: esdoen »

też lekki zawód ostatnim odcinkiem
Spoiler
nie wiem ocb z tym że w ostatniej chwili Maeve się wydygała i spróbowała poświęcić, żeby wszystkich ocalić, przecież wiadomo było że rozjebanie homelandera to suicide mission, i raczej wszyscy się z tym liczyli
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial]The Boys

Post autor: RIVALDO111 »

@esdoen
Spoiler
przecież ona ,,musiała '' to zrobić , bo ten promień nie szedł w Homelandera, tylko Soldier Boy juz nawał się ze wszystkimi na około i strzelał gdzie popadnie . On przed strzałem jest nakierowany na Starlight, Cyca i Kimiko.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: [serial]The Boys

Post autor: jkravo »

niestety słabiutki finał, chyba najgorszy odcinek serialu i w połączeniu z poprzednim w którym już zaczynały wyłazić dziwne wybory scenarzystów mi spierdolił odbiór tego sezonu który do 6 odcinka był zdecydowanie najlepszym
Spoiler
- po co cała ta ekspozycja dot. Noira w poprzednim odcinku, żeby go odjebać w tak niesatysfakcjonujący sposób? Wspaniale były zrobione te animacje ale biorąc pod uwagę jak szybko przebiegli przez ten finał to na pewno te 10-15 minut dało się lepiej wykorzystać jeśli niczemu to nie służyło.

- cały ten depowering beam SB okazał się nie mieć w ogóle znaczenia xd tak samo jak bycie ojcem HL. Może wrócą do tego w przyszłości w jakiś ciekawy sposób ale nie wpłynęło to na nic w ostatecznym rozrachunku póki co.

- scena walki w wieży to już totalny idiotyzm, nawet jeśli uznamy, że Butcher serio jest takim simpem by odpuścić zemstę na rzecz dzieciaka którego widział kilka razy to zwykłe "NOT THE KID" załatwiłoby sprawę, mogli zabrać stamtąd rego Ryana, no cokolwiek kurwa, SB nie miał powodu by go zabijać i się o niego sprzeczać, po prostu też nie dbał o jego bezpieczeństwo

- tak naprawdę pomijając śmierć Noira który nikogo nie obchodzi i odejście Edgara (którego pewnie przywrócą w 5 minut w przyszłym sezonie) to cały ten sezon nic nie wniósł, punkt wyjścia następnego będzie praktycznie identyczny jak teraz. "Scorched earth" po chuju kurwa.

Jestem mega rozczarowany, bo akurat końcówki obu poprzednich były bardzo mocne. Wydaje mi się, że tutaj zdecydowały względy pozascenariuszowe, Starr/Homelander to największa gwiazda serialu i nie mogli go po prostu odjebać, dużo ciekawiej byłoby, gdyby Ryan próbował go obronić przed SB ale nie dał rady i przez to sam dostałby jakiegoś power-tripa i by go popierdoliło (chyba ustanowione było, że ma potencjał być silniejszy od HL), ewentualnie jakby Soldier Boy go "przygarnął" by go wychować po swojemu. A tak to kapiszon jak chuj. Pierwszy raz mnie twórcy tego serialu zawiedli.
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

właśnie skończyłem i też czułem, że był napisany tak by można było nakręcić kolejne 8 odcinków następnego sezonu.
Chociaż to bardzo amerykańskie, nieważne ile syfu wypłynie na wierzch, to i tak się nic nie zmieni, bo społeczeństwo tego kraju to kretyni.

Jestem ciekaw czy scenarzystom starczy paliwa, chociaż 4 sezon teoretycznie zapowiada się jako ostatni, bo za wiele czasu tu nie zostało.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: [serial]The Boys

Post autor: jkravo »

Ma być 5 zdaje się
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial]The Boys

Post autor: RIVALDO111 »

@jkravo
Spoiler
Ktoś tu słabo oglądał serial. Ekspozycja BN w przedostatnim odcinku była po to , bo dopiero w nim widz dowiaduje się że to kumple Soldier Boya stali za tym , że wylądował w niewoli rosyjskiej.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: [serial]The Boys

Post autor: jkravo »

@RIVALDO111
Spoiler
Co? Ktoś tu słabo oglądał serial. Przecież już zabijając Crimson Countess pytał "ile zapłacili wam Rosjanie".
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial]The Boys

Post autor: RIVALDO111 »

Ale to nie było dokładnie przedstawione i stu procentowo pewne. Dopiero ,,to" dało pełen obraz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
the
Posty: 618
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial]The Boys

Post autor: the »

Ten sezon powinien zakończyć się na odcinku szóstym i było by idealnie
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [serial]The Boys

Post autor: samcro »

lygrys pisze: 08 lip 2022, 23:30 nieważne ile syfu wypłynie na wierzch, to i tak się nic nie zmieni, bo społeczeństwo tego kraju to kretyni.
mocne słowa od polaka;d



Final rzeczywiście pisany jakby na siłę i za szybko. Zawód mocny bo za dużo rzeczy logicznie się nie składało w kupę.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

A ile razy było w USA, ze jakiś oddział policji został rozwiązany, bo handlował narkotykami, była burza w społeczeństwie, a potem powołali nowy skład, który robił to samo.

Dlatego ten serial mogą rozciągnąć praktycznie w nieskończoność.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial]The Boys

Post autor: RIVALDO111 »

Nie będzie rozciągany. Twórcy od dawna mówią o 5 sezonach i koniec serialu.
Spoiler
Z resztą ta historia już idzie do końca. BN i Xena najprawdopodobniej nie wrócą już do serialu. W sezonie czwartym pewnie będzie walka o zabicie kongresmenki , a pod koniec 4 sezonu może Homelander odpali wrotki i kompletnie oszaleje. Nie zaskoczyło by mnie gdyby fajnie wprowadzili tu wątek śmierci jego syna Ryana. Ogólnie strasznie chciałbym aby 5 sezon to było takie mroczne gówno gdzie Homcio rozwala wszystko co popadnie od samego początku, bo czegoś takiego dawno,a może nawet nigdy nie było w tv. W komiksie m.in napadł na sam Biały Dom.

Spoiler
Tam wyżej znów widzę wpisy, że twórcy nie mieli odwagi odstrzelić Homelandera. Ludzie w The Boys główną postacią tego uniwersum jest...Homelander. On jest całą osią fabularną serialu. Bez niego ten serial nie ma najmniejszego sensu. Tym bardziej że Deep czy inny A-Train mają mało charyzmy. Serial jak i komiks skończy się wraz ze śmiercią Homelandera. To proste jak drut. Sam ten serial w 98 procentach śledzę tylko dla niego,bo reszta mnie nie porywa by jakoś śledzić losy tych postaci
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
the
Posty: 618
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial]The Boys

Post autor: the »

@RIVALDO111
Jak czytasz komiks to nie otwieraj tego spojlera!
Spoiler
W komiksie homelander ginie z ręki Noira i nie był to koniec komiksu, więc w serialu też go mogli odjebać już teraz
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial]The Boys

Post autor: RIVALDO111 »

@the
Spoiler
I jak niby widziałbyś ten serial na 1 lub 2 sezony bez Homelandera?. To nie miałoby sensu. A-Train i Deep są nudni w tym serialu. Tutaj nie ma żadnego groźnego wroga, który ciągnąłby serial
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: [serial]The Boys

Post autor: jkravo »

@RIVALDO111
Spoiler
dało się zrobić wiele ciekawych rzeczy z HL bez zabijania go, mógł chociażby nie wiem, oberwać trochę tym promieniem Soldier Boya i zacząć stopniowo tracić moce w przyszłym sezonie, jednocześnie starając się jakoś podtrzymać obraz, że jest dalej przechujem. No serio cokolwiek by tu lepiej zadziałało niż ten kapiszon który nam zaserwowali.
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
Awatar użytkownika
the
Posty: 618
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial]The Boys

Post autor: the »

RIVALDO111 pisze: 09 lip 2022, 13:14 @the
Spoiler
I jak niby widziałbyś ten serial na 1 lub 2 sezony bez Homelandera?. To nie miałoby sensu. A-Train i Deep są nudni w tym serialu. Tutaj nie ma żadnego groźnego wroga, który ciągnąłby serial
Spoiler
Wzorem komiksu (Nie będę spojlerował) np. Mogli też wykorzystać SB, mogli nie marnować postaci Noira, jest wiele możliwośći
ODPOWIEDZ