[serial]The Boys

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [serial]The Boys

Post autor: samcro »



Tak powinien się skończyć 3 sezon lub zacząć ;)
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

Wczoraj pojawiło się kilka omówienia 4 sezonu

Bez Schematu - Jak ZŁA jest Ameryka? | Analiza THE BOYS Sezon 3
Spoiler
Napisy Końcowe - Jak zaadaptować kiepski materiał źródłowy - omawiamy The Boys, season 3
Spoiler
Przypominam, że Radek Pisula jest filmoznawcą z wykształcenia.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial]The Boys

Post autor: Luxair »

Obejrzałem wreszcie finał, no i...
Spoiler
...jest tak średnio, bym powiedział.
Totalnie zmarnowali postać Soldier Boya - charyzmatyczny chad o wyglądzie Solid Snake'a ze świetnym, głębokim głosem finalnie został tylko rekwizytem do popychania fabuły. Po chuj ta gadka o tym jak miał ciężko z ojcem, żeby za chwilę to samo sprzedać Homelanderowi? W czym niby Homie go "zawiódł", skoro sam SB był koniec końców fejkiem a jego zasługi wojenne były sfabrykowane na potrzeby telewizji? I czy stanowił większe zagrożenie dla społeczeństwa niż HL żeby go hibernować?

Podobała mi się w sumie ostatnia scena - Ryan, po dziadku i tatusiu, wyrośnie na kolejnego zwyrola. Oraz "she was a brave lesbian" w materiale telewizyjnym :) Natomiast cała reszta naprawdę średnia, i faktycznie szkoda że nikt z głównych bohaterów (Frenchie, Maeve) nie zginął a Black Noir zginął w tak trywialny sposób.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [serial]The Boys

Post autor: niuhniuh »

obejrzałem wreszcie no i spoko, czasami śmieszne, czasami żenujące, akcja przez cały ale największy problem to właśnie to, że
Spoiler
boją się odjebać "główne" postacie. A-Train umierał już dwa razy, niespodzianka - wciąż żyje. Po chuj? Od pierwszego sezonu nic nie wnosi, bez sensu dali ten cliffhanger żeby potem go obudzić z sercem rasisty. To samo z Maeve, już mogli ją zabić i elo. Na końcu S3 Homelander nie ma żadnego, absolutnie żadnego powodu żeby nie przejechać laserem z oczu po Butcherze, Hughie, MM, Frenchiem, Kimiko i Starlight. Najpotężniejszy człowiek na świecie który ma wszystko w chuju, ale nie - główne postacie trzeba oszczędzić. Strasznie nudny i bez sensu ten finał, chociaż ostatnia scena zapowiada ciekawy wątek w 4 sezonie.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial]The Boys

Post autor: Cz4rny1337 »

Spoiler
Mnie ciekawi czemu nikt nie rzucił pomysłu potraktowania homelandera nowiczokiem skoro na sb działa ehhh
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial]The Boys

Post autor: Parlae »

Spoiler
Faktycznie, Jensen Ackles w roli SB pozamiatał. Świetny jest to aktor. Szkoda, że nadal mało rozpoznawalny. Do The Boys trafił pewnie tylko ze względu na Kripke, scenarzystę Supernatural.
Ogólnie sam trzeci sezon mnie zawiódł. Tak jak dwa poprzednie oceniałem na 9, tak ten jest tylko dobry 7. Parę zapamiętywalnych scen i to wszystko. Finał rozczarowujący. Wszyscy oprócz Noira i Vought przeżyli, można ciągnąć tasiemiec dalej.
Zgadzam się, że A-Train już od dawna tylko wkurwia.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: [serial]The Boys

Post autor: the badman »

Ejj jestem na 4 odcinku i dobre to, wciąga mega a podchodziłem do tematyki mocno meeh. Całosć trzyma taki poziom? Serial ciągle trwa czy już się skończył ?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial]The Boys

Post autor: Piters »

3 sezon jak dla mnie kilka poziomów nad poprzednimi, drugi w sumie nie pamiętam, ale chyba podobny do pierwszego

a kolejny sezon chyba na jesień? albo w nastepnym roku, ale coś ma być
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: [serial]The Boys

Post autor: tsuko »



Zajebiście, jestem świeżo po seansie, łyknąłem całość w 3 dni i mega się jaram, jeden z najfajniejszych seriali jakie widziałem
Spoiler
Nie kumam zarzutów o to, że twórcy boją się zajebać główne postaci. Po co by mieli to robić, co by to niby miało wnieść? No i liczę, że Homelanderowi wreszcie odkurwi na maxa w 4 sezonie
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Mefisto
Zbanowany
Posty: 139
Rejestracja: 16 lis 2023, 8:25

Re: [serial]The Boys

Post autor: Mefisto »

Dlaczego aktor grający Milka wygląda jak kompletnie inny człowiek.

On miał jakąś operację plastyczną?
ODPOWIEDZ