[serial]The Boys

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial]The Boys

Post autor: mlodyperkez »

cos moze byc na rzeczy: https://www.reddit.com/r/television/com ... ased_with/
The full "warning":

This Episode Depicts

A Massive Supe Orgy, Airborne Penetration,

Dildo-Based Maiming, Extra Strength Lube,

Icicle Phalluses and Cursing.

It Is Not Suitable For Any Audience
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

Taka zapowiedź jutrzejszego odcionka
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial]The Boys

Post autor: koniec »

nie no świetny jest ten sezon i trochę ironiczne, że serial będący ostrą krytyką amerykańskiego imperializmu i korporacjonizmu jest na platformie amazona, ale to też pokazuje, że są na tyle potężni, że nawet nie uznają takich rzeczy za jakiekolwiek zagrożenie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial]The Boys

Post autor: mlodyperkez »

ja juz po najnowszym odcinku, no porobilo sie troche. starlight mnie wkurwia cos ale moze to po prostu meska solidarnosc z hughiem. ciekaw jestem jak rozwiaza wszystkie watki, czekanko na 2 ostatnie odcinki. w ogole wiadomo ile ma byc sezonow?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial]The Boys

Post autor: koniec »

na ten moment zapowiedzieli chyba 5 sezonów
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial]The Boys

Post autor: Prez »

ale odcinek ja pierdole :bowdown: :bowdown: :bowdown:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial]The Boys

Post autor: the »

Cudowny jest to serial, a odc. 6 nawet bardziej niż cudowny
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial]The Boys

Post autor: Piters »

Ja pierdole, jaki ten sezon jest mocny, a ten odcinek w szczególności :bowdown: Całą godzine siedzisz podjarany, zero pierdolenia i przeciągania, złoto
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

Spoko odcinek, chociaż te sceny seksu jakoś takie mało zaskakujące, bo w poprzednich odcinkach mieli ciekawsze.
Chociaż z drugiej strony, może to i lepiej, że nie skupili się na wymyślnym ruchaniu, bo zaniedbali by rozwój akcji, chociaż dla mnie wątek Francuziska to strata czasu i jest strasznie denerwujący.
A to co się stało w tym odcinku z jego wątkiem uważam za niezadowalający.
Spoiler
Małą Ninę trzeba było zabić jako pierwszą, a to że uciekła może oznaczać, że wróci.
Zresztą wątek Francuza to zawsze był najsłabszy moment w tym serialu.
Jeżeli chodzi o cliffhanger odcinka
Spoiler
To podobało mi się, że Starlight odpaliła livestream i powiedziała prawdę o Homelanderze, który w tym serialu coraz bardziej przypomina Donalda Trumpa.
To chyba mój ulubiony serial superbohaterski, bo oprócz niezłego budżetu na efekty specjalne, ma też pokaźną dawkę czarnego humoru.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: [serial]The Boys

Post autor: mbunt »

fajny odcinek, The Boys to moj ulubiony serial obecnie, tutaj 100% zgody ze sceny seksu nic specjalnego, myslalem ze podkreca bardziej temat

pare teorii:
Spoiler
- Homelander straci swoje moce w finalowym odcinku ale nie zginie
- Soldier Boy to stary Homelandera, Stormfront/Liberty to jego matka
- Mala Nina bedzie kluczowa w pokonaniu Homelandera i dogada sie z Butcherem i Soldier Boyem
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [serial]The Boys

Post autor: Czak »

Nie chce się natknąć na spoilery więc zapytam tutaj:
Spoiler
dawno oglądałem i skończyłem na tym jak jakaś tam babka wygrywa wybory
To był ostatni odcinek drugiego sezonu? Czy pierwszego?
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

Ostatni odcinek drugiego sezonu.
Pierwszy sezon kończył się tym, że Butcher dowiedział się coś ważnego o swoim życiu.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [serial]The Boys

Post autor: jefecito »

Nie przekonywał mnie na początku ten sezon, ale jest coraz lepiej z odcinka na odcinek, ten ostatni chyba najlepszy z całego serialu :bowdown:
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

7 odcinek świetny i radzę szybko nadrobić, bo jest cliffhanger na koniec.
Jestem ciekaw jak oni zakończą sezon biorąc pod uwagę, że za tydzień jest ostatnio odcinek.
Spoiler
Całkiem fajna scena jak Soldier Boy rucha sobie dwa GILFy.

Soldier Boy ojcem Homelandera!
Tego się nie spodziewałem, ale ciekawy twist i wyjaśniający czemu on jest najsilniejszy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial]The Boys

Post autor: Luxair »

Jak wjechała ta scena to automatycznie pomyślałem o Tobie, Krzychu :)
Spoiler
Skoro Soulja Boy jest starym Homelandera, to matką jest zapewne Stormfront, no spoko inceścik

Wkurwia mnie trochę że motyw/fetysz z mlekiem przesunęli z Mother's Milka (ta ksywa to niby skąd?) na Homelandera - jaki to ma sens?

Ile można ten sam dowcip powtarzać że Deep rucha ośmiornice a A-Train jest popychadłem, nuda trochę

Co do finału, to wg. mnie:
- Frenchie zginie, kończąc ich łzawy wątek, i umierając będzie miał wizje Marsylii. Kimiko wrzuci full berserk mode
- Soldier Boy dołączy do Seven w świetle reflektorów
- Butcher przegnie z Temp-V i mimo że dokona jakiegoś heroicznego czynu (np. odjebie SB - Frenchie wszak rozgryzł novichoka), będzie na granicy śmierci, Hughie zresztą też będzie w kiepskim stanie, i wtedy Starlight ich uratuje, podając im Perm-V i zmieniając ich w supe'ów na stałe
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [serial]The Boys

Post autor: lygrys »

Spoiler
Nie pomyślałem o tym, że Soldier Boy może mieć Homelandera z Liberty (Stormfront).

Homelander też ma fetysz z mlekiem, bo w pierwszym odcinku zabił Madelyn Stillwell i jej dziecko, a potem wypił jej mleko, które odciągała sobie z piersi.
Możliwe, że te dojenie krowy przypomniało mu o kobiecie, którą kochał jak matkę?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: [serial]The Boys

Post autor: Rhubarb »

Spoiler
Nie no, przecież i Hughie i Butcher wzięli już conajmniej 3 dawki, więc jak nie śmierć to poważne konsekwencje zdrowotne imo mają zapewnione. Świadomym celem Butchera teraz jest zdobycie i wstrzyknięcie sobie i przede wszystkim Hughie'mu tego normalnego, aby uratować ich obydwu. Ewentualnie Butcher przy użyciu Temp-V da Hughie'mu Perm-V, poświęcając samego siebie, ale tak czy siak koniec końców dostanie to Perm-V. Imo skończy się mocną rozpierduchą, a efekt finalny będzie taki, że Homelanderowi puszczą wszelkie hamulce i objawi się publicznie jako pojeb, a Butcher poprzez stanie się supkiem wyzbyje się resztek człowieczeństwa i następny sezon to będzie walka dwóch popierdolów, Homelandera i Butchera, kosztem wszystkiego na około. Musi być też wykorzystany jakoś motyw, tego że Soldier Boy zabiera innym moce - może coś w stylu, że cała siódemka i Annie stracą swoje moce, a jedynymi znaczącymi supkami zostanie Butcher, Homelander i Hughie. [\spoiler]
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial]The Boys

Post autor: Luxair »

Spoiler
No o to mi dokładnie chodziło, Butcher i Hughie muszą dostać Perm-V żeby nie umrzeć od Temp-V. W sumie pewnie to miał na myśli Butcher jak zawiesił głos przed "we have to swing by the office to get some more", bo nie wierzę żeby po praniu mózgu jaki zrobił mu MindStorm chciałby wciągać młodego głębiej w to gówno.

Frenchie zapewne zginie załatwiając Novichoka od Little Niny. Black Noir raczej też na wylocie. Byłoby też niezłe gdyby sezon zakończył się odebraniem mocy Homelanderowi.

PS. Nie zrozumiałem do końca, czy Starlight faktycznie nagrała jak Homie jej grozi, czy to był tylko blef żeby uciec?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: [serial]The Boys

Post autor: mbunt »

Spoiler
Starlight byla wtedy na live wiec juz wszyscy wiedza o slowach Homelandera.

Ja nie jestem przekonany czy Butcher nie jest jednak takim skurwielem zeby mimo tych wizji poswiecic Hughiego. Zobaczymy, chociaz wersja z Perm-V jest najbardziej prawdopdobna.
Frenchie i Kimiko powinni zginac juz dawno. Tak samo Deep, zart z osmiornica ciagniety przez caly sezon nie jest smieszny. A-traina czas tez juz imo nadszedl.

Imo Soldier Boy mimo tego ze Homelander naprawde jest jego dzieckiem zatakuje go. Przytuli po ojcowsku a potem strzeli mu supermoca.
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial]The Boys

Post autor: RIVALDO111 »

Spoiler
nie ma szans by Homcio się zawinął , bo on jest cała fabułą the boys , a media podają że ma być 5 sezonów i koniec historii, więc zabicie Homelandera w finale jest wykluczone. Ogólnie jestem ciekaw jak potoczą się dalsze 2 sezony. Widać ewidentnie , że została jeszcze jedna próbka azjatycko-francuskiej parze. Obstawiam ,że weźmie ja Hughie lub Butcher i będzie stałym supkiem. Ogólnie to jestem ciekaw finału, bo jeśli mam być szczery zbytnio go nie czuje po tych odcinkach. I jestem ciekaw co się wydarzy tak szybko w tym jednym ostatnim by to zamknąć, dużo pytań. Czy świat się dowie już na 100 procent, że Homelander to szaleniec , czy Black Noir i Starlight , zaatakują Homcia, co z wątkiem Soldier Boy w finale. Serio jestem ciekaw co ten ostatni odcinek zaserwuje. Ciekawe czy ktoś z linii Black Noir,Deep czy A-Train zginie , bo mam wrażenie od dawna, że w tym serialu są na zaczepkę od 2 sezonu.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ