[serial] Mr. Robot

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: koniec »

W spojler to daj [mention]phobos[/mention]
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: phobos »

no dobra a jeszcze
Spoiler
whiterose była po prostu odklejona i wydawało jej się, że maszyna zadziała i złamie jakiekolwiek tam prawa fizyki miała złamać, że w imię tego pomysłu się odjebała?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: koniec »

Spoiler
to jest chyba otwarta część zakończenia i nie dowiemy się czy ta maszyna by zadziałała, pewnie dlatego że to nie ona a umysł elliota były tu ważne
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Mider »

phobos pisze: 25 gru 2019, 23:43 no dobra a jeszcze
Spoiler
whiterose była po prostu odklejona i wydawało jej się, że maszyna zadziała i złamie jakiekolwiek tam prawa fizyki miała złamać, że w imię tego pomysłu się odjebała?
ja uważam, że była pojebana i sporo osób uważa podobnie

a zakończenie idealne
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: rozklad_gaussa »

hehe
Spoiler
Obrazek
nie wypada nie zostawić :bowdown: :bowdown: :bowdown: pod ulubionym serialem, zakończenie musiałem chwilę przetrawić ale koniec końców ideolo
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Mutley »

majstersztyk :bowdown:
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Wiewior »

Coś pięknego :bowdown:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: DeDoK »

Wreszcie obejrzałem, co za twist, chociaż jak się zastanawiałem to myślałem że coś w tym typie będzie, ale mam lekki niedosyt, czegoś mi brakuje, propsa i tak zostawiam

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

Ogólnie tym ostatnim sezonem zostawili po sobie na pewno lepsze wrażenie, niż obiektywnie zasługują, bo momentami to na prawdę było ciężko wydumane gówno. Ale chyba lepiej zwyżkować z czasem, niż kończyć tak jak Dexter czy nawet Californication
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Bunnymen77 »

Po tych wszystkich zachwytach jestem ogromnie rozczarowany, pierwszy odcinek był dobry, przez co dałem szanse kolejnym pięciu... I to był błąd, trzeba było posłuchać instynktu i odpuścić po trzecim. Niebywale naiwne, słabiutkie dialogi, szkoda, był potencjał.
kseroboj
Posty: 64
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:22

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: kseroboj »

juz teraz na spokojnie mozna spojrzec na ten serial, no jednak esmail stworzyl cos pieknego, sceny takie jak
Spoiler
strzelanina w hotelowym lobby
i starcase shot czy odcinek bez dialogow to zapadnie jednak w pamiec na dlugo, wszystko siedzi elegancko, od soundtracku po realizacje, osobny shoutout dla remi maleka jak pieknie zagral, zakonczenie rowniez fantastyczne, wszystkie watki pieknie zwiazane, jak dla mnie mozna postawic na piedestale gdzies obok the sopranos

@Bunnymen77 o ile jeszcze rozumiem ze plot mogl sie nie podobac, to ciezko mi uwierzyc ze ogladalismy to samo jesli uwazasz ze dialogi sa slabe,
Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

Nie przesadzałbym, odcinków przez które ledwo się dało przebrnąć nie brakowało, ba - był taki cały jeden sezon.
Mam wrażenie, że przez jakiś czas kombinowali jak to przedłużyć, żeby dłużej doić, na szczęście się opamiętali, bo ostatni sezon to było to, na co każdy czekał.
Mimo wszystko nie jest to rzecz, którą chciałbym obejrzeć jeszcze raz, nie dałbym rady przebrnąć przez te za mocne odloty, albo zapychacze, po raz drugi, tylko żeby wyłuskać te kilak genialnych epizodów.
Ale to jest jeden z tych seriali, z których chciałbym żeby zrobili fajny pełnometrażowy film będący esencją najlepszych wątków.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: KillerCroc »

Przecież zawężanie tego serialu do długości filmu to tak absurdalny pomysł, że aż brak mi słów :lol:

Dla mnie topka seriali ever, świetnie zagrany, świetnie wyreżyserowany, od strony audiowizulanej jest dla mnie idealnym 10/10, pięknie nakręcone sceny, świetne ujęcia, wszystko siedzi. Zakończenie nie każdemu się spodoba. Remi Malek jest niesamowicie utalentowanym aktorem, na ogromny plus też za świetnie zagrane postacie Phillipa Prica i Mr Robota, w ogóle prawie cała obsada wypadała bardzo dobrze. Dodatkowe smaczki w postaci odbiegających od normy odcinków (jednoujęciowy w biurowcu, niemy, podział na akt, wprowadzenie do bieżącej akcji flashbackiem [przejście z sezonu 3 na sezon 4 było fenomenalne]), ogromna ilość smaczków do znalezienia przez widza. Serial bez słabego sezonu i jak dla mnie bez słabego odcinka, dwukrotnie obejrzałem i :bowdown:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Krynew »

Podbijam opinie, 10/10.
Kocham, pozdrawiam
Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

No szczególnie drugi sezon był rewelacyjny i bez słabego odcinka, już się zapomniało jak każdy narzekał :roll:
Ale dobra, serial wszechczasow, 100/100, nigdy nic lepszego nie wyjdzie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: KillerCroc »

Ale to tylko moje zdanie, mi się podobał drugi sezon, przepraszam że mam inne zdanie o tym serialu niż ty bo przecież te 46 godzin można było upchać w 1,5 godzinnym dreszczowcu kinowym i nikt by nie zauważył :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Finn »

Najlepszy serial.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: wst »

Wiadomo kiedy ostatni sezon wjedzie na HBO?
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Mateusz »

O nieźle, właśnie mnie uświadomiłeś, że serial nie kończy się na 3 sezonie :lol:
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: wst »

No nie, a czekam i czekam na ten ostatni sezon i nie mogę się doczekać : (
ODPOWIEDZ