[serial] Czarna lista / The Blacklist (Netflix)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

[serial] Czarna lista / The Blacklist (Netflix)

Post autor: slkt »

Akcja serialu skupia się na Raymondzie „Red” Reddingtonie, najbardziej poszukiwanym przez FBI przestępcą na świecie. Nagle postanawia się poddać, pod warunkiem, że będzie pracował jedynie z agentką FBI Elizabeth Keen. W zamian Red poda listę przestępców, z którymi współpracował i umożliwi FBI ich aresztowanie.

Ktoś ogląda? Ja chyba od roku męczę ten serial z dziewczyną, jak nie mamy nic lepszego do oglądania. Na początku wydaje się mega nudny
Spoiler
każdy odcinek wg scenariusza:
1. Reddington daje nazwisko z czarnej listy
2. Zespół prawie aresztuje/zabija przestępce, ale ten się wymyka
3. Z pomocą Reddingtona udaje się pojmać przestępcę
ale z czasem tytułowa czarna lista staje się tylko tłem dla innych, ciekawszych wątków.

Generalnie postać Reddingtona to 90% wartości tego tytułu. Można nawet powiedzieć, że wzięto słaby serial, wrzucono do niego Reddingtona i powstał całkiem fajny serial.
Spoiler
imho top reddingtona
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] Czarna lista / The Blacklist (Netflix)

Post autor: svnchez »

Oglądałem to na bieżąco od premiery, przeleciałem pierwszy sezon i jakoś zarzuciłem na drugim, gdzie leciało wg scenariusza jaki podałeś. Nawet lubiłem jakoś ten serial, ale raczej nie żałuję, bo widzę, że to mega taśmowo wychodzi, aczkolwiek sam Reddington jest dobrą postacią. Wyjaśniło się w końcu co go łączy z tą Lizzy?
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: [serial] Czarna lista / The Blacklist (Netflix)

Post autor: VBSW »

W sumie to wyjaśniło się kim był.
Spoiler
wszystko prowadzi do tego, że matką
Obejrzałem i czekam na kolejny sezon, który jak dla mnie powinien zakończyć się po
Spoiler
zabójstwie Lizz/odejściu aktorki

Niektóre odcinki męczą, ale James Spider robi robotę.

Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] Czarna lista / The Blacklist (Netflix)

Post autor: MoTyW »

A to nie wyszedł dawno temu już następny sezon, po wydarzeniach które opisujesz?
Do tego momentu z panną zdzierżyliśmy, no ale rozwiązanie wspomnianych wątków zostawiło na tyle duże "nie wiem", że nie bardzo nam się chciało to ruszać od tej pory, a będzie w sumie jakiś rok od tego czasu.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: [serial] Czarna lista / The Blacklist (Netflix)

Post autor: VBSW »

Raptem jeden sezon wyszedł i jakiś czas temu zapowiedzieli kolejny. Dla mnie to taki meh. Takie na siłę ciągnięcie bo ludzie mimo to oglądają.
Generalnie serial na plus, gdyby nie to, że momentami to chyba zbyt wiele odcinków najebali i dłużyło się. Niektóre to na przyśpieszonej prędkości leciało się, bo szło zasnąć.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
ODPOWIEDZ