[serial] Stranger Things

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: cukier »

Maćko pisze: 31 lip 2019, 17:44
Spoiler
Jedynym elementem, który przeszkadzał już przy końcówce były super moce nastki, gdzie po ilekroć w jednym odcinku wpierdalała się w jak terminator i już wiedziałeś, że znów kogoś rozpieroli.
Spoiler
Nadmierne moce nastki mogą służyć też do wyostrzenia efektu utraty ich, co pokazuje się na samym końcu :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
jagjagi
Posty: 14
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:42

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: jagjagi »

Spoiler
ciekawe co z pozostałymi numerkami, mamy jedenastkę i tą z drugiego sezonu, może w tej celi na Kamczatce siedzi jeden z pozostałych xD? myślę, że na tym może opierać się czwarty sezon, takie połączenie sił numerków , by ostatecznie pokonać zło tak to widzę o
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: GeorgePortfel »

Po 2 pierwszych sezonach kopara na glebie a wcale nie jestem fanem takich klimatów. Wszystko mimo ze naiwne było jednak bardzo spójne i dopracowane. W trzecim jest totalny chlew i bałagan, watki poskładane na sile. Mega zawód, doszedłem do polowy sezonu i odpuściłem.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Drmz »

Wiadome było po końcowej scenie sezonu, że coś tu się jeszcze odpierdoli. Liczę na trochę więcej tajemniczości i grozy niż w sezonie 3 i będzie cacy.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: gogi »



Pozwolę sobie skomentować ten fragment filmowy używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Prez »

niestety było do przewidzenia...
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: onizuka »

no i fajnie, ze od razu to pokazali bo to trzymanie napięcia i tak było naciągane. Oczywista sprawa, że przeżył
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Wtn »

Spoiler
Nie spodobał mi się motyw wyprowadzki na koniec,kurnia no tyle czasu ten Mike się starał żeby wszystko było spoko między nim a Nastką i żeby byli szczęśliwi a tu chuj,wyprowadzamy sie jebac was
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: daveyo »

Ja się kompletnie nie mogę przekonać do tego serialu, miałem chyba ze 3 podejścia do niego, obejrzałem tylko pierwszy odcinek i poza całkiem fajnym klimatem nic tam dla siebie nie znalazłem, a jestem osobą, która już po 1 odcinku potrafi się wkręcić i wchłonąć szybko resztę. Może warto się przemóc i jakoś później to się bardziej rozkręca?
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Wtn »

[mention]daveyo[/mention]
Spróbuj,ja oglądałem w sumie tylko dla wątku Mike i Nastki ale ogólnie fajny serialik
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: nihil Novi »

Po 5 sekundach już wiadomo, ze to produkcja netflixa
Sensei życia
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: enjoy1g »

Czwarty sezon obejrzę raczej z ciekawości, bo trzeci to już była taka chujszczyzna, że wstyd. Do obsady dołączyło czterech nowych aktorów, mniej więcej w wieku głównych bohaterów więc pewnie robią podkład pod jakiś spin-off.
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:02 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: yaneq »

...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 626
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: KamilNO »

Ostatni sezon był już cieniutki ale tu wybuchy szczelaniny zapowiadają jeszcze większe :what:
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: AseOne »

Będę oglądał dla tego wesołego grubaska
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Joaquin »

Czwarty sezon będzie podzielony (a jakże) na dwie części: premiera pierwszej 27. maja, premiera drugiej 1. lipca. Co więcej, nie będzie to ostatni sezon, twórcy dziś zapowiedzieli jeszcze piąty, finałowy, sezon.
Za dużo się nie spodziewam, z sentymentu zapewne obejrzę
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Wtn »


kozak trailer, czekam
ODPOWIEDZ