[serial] Stranger Things

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Pteh »

Sto bowdownów za ten crossover z NDW. Piękne :bowdown:
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: MicBar »

Pierwszy odcinek bardzo ładne otwarcie, Hopper król. ALE
Spoiler
Czemu znowu w netflixowym serialu, któraś z matek musi chcieć/się kurwić? :lol:
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: mql »

pierwsze dwa odcinki są tak chujowe, że aż trudno mi w to uwierzyć
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: zlewam »

jestem po 3 odcinkach i w huj mi sie nie podoba watek billego, ktory pewnie bedzie wiodący
Spoiler
historia dustina i ruskich tez wyglada gownianie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: SWN »

też właśnie skończyłem trzeci i
Spoiler
no zbyt wielkie pomieszanie tych wątków :( wolałem, jak biegali sobie jako jedna ekipa ewentualnie podzielona na dwie części, a teraz wszyscy odpierdalają to dochodzenie na własną rękę. z 'drużyn' najbardziej interesuje mnie chyba ta z Hopem i Winoną, podmieniony Billy podobnie jak zauważył kolega wyżej wkurwia. no nic, zrobię sobie dalszy maraton przez noc i może coś się poprawi. ach, no i niezmiennie mam ochotę wyjebać z serialu Nancy i lamusa, bo mnie wkurwiają te ciapy niemal od początku.
z tym może zbyt poleciałem, ale xddd
Spoiler
w scenie jak Will jest smutny bo koledzy nie chcą już piwniczyć i uganiają się za dupeczkami Mike wypala do niego że 'nie lubi dziewczyn', a Willowi robi się smutno. tylko ja węszę tutaj klasyczne netflixowe wplatanie homoseksualizmu i zagubienia w świecie przez swoją orientacje??
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: mql »

mam podobne odczucia co do Willa [mention]SWN[/mention], tak więc kto wie może coś jest na rzeczy

Winonę naprawdę trudno mi tu zdzierżyć, egzaltowana strasznie, absurdalna mimika, mogłaby spierdalac
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: gogi »

trzeci sezon: o chuju złoty, jakie to jest niedobre

rzeczy dobre:
Spoiler
córka Ethana Hawke'a, dla takiej mógłbym zrywać polne kwiatki
rzeczy złe:
Spoiler
no kurwa cała reszta po prostu, generalnie główny motyw z ruskimi z dupy jest dla mnie po prostu nie do zdzierżenia xD
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
G-Pancer
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:09

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: G-Pancer »

ohydny, bezczelnie naiwny i drwiący sobie z widza trzeci sezon
Spoiler
miliard luk fabularnych, brak konsekwencji w kreacji świata, ciągniecie trzeci sezon tego samego wątku głównego (wszystko wskazuje na to, ze czwarty powtórzy historię xD) i wprowadzenie idiotycznego wątku uzupełniającego, prostackie i trywialne potraktowanie nastoletnich rozterek bohaterów, product placement przewijający się w zasadzie na każdym kroku...
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: SWN »

Wyłączyłem wczoraj po czwartym odcinku, bo już nie dałem rady. Walka na śmierć i życie przeplatana ze scenami Dustina, z którego zrobili m a k s y m a l n e g o bezbeka i tryharda, ciągnięcie biedapobocznych wątków w nie wiadomo którą stronę i wkurwiająca czarna smarkula, ugh.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
fuckthepolicje
Posty: 44
Rejestracja: 02 lip 2019, 13:15

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: fuckthepolicje »

SWN pisze: 04 lip 2019, 22:18
Spoiler
w scenie jak Will jest smutny bo koledzy nie chcą już piwniczyć i uganiają się za dupeczkami Mike wypala do niego że 'nie lubi dziewczyn', a Willowi robi się smutno. tylko ja węszę tutaj klasyczne netflixowe wplatanie homoseksualizmu i zagubienia w świecie przez swoją orientacje??
dodatkowo
Spoiler
rozmowa robin ze stevem w kiblu ktora wyznaje ze lubi dupeczki
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: vampmoney »

Skończyłem właśnie i o jezu, te luki fabularne są przytłaczające tak jak sytuacje o których mógłbym zrobić film w stylu Na Gałęzi „co jest nie tak z SF3” tak jest tego na pęczki. O ile pierwszy sezon był w miarę klimatyczny i wciągający to III poziomem dorównuje nowemu mission impossible i tym podobnym, może nie jestem na nie ale jestem na: mocno kurwa średnio jak na ten hype
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Kalom »

gogi pisze: 05 lip 2019, 1:34 rzeczy dobre:
Spoiler
córka Ethana Hawke'a, dla takiej mógłbym zrywać polne kwiatki
+1
:joint: [*]
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: mql »

te reklamy produktów jak w Klanie, popierdoliło ich :dunno:

dawno nie widziałem nic gorszego - fabularnie jest fatalnie, postacie są nieciekawie spłycone, a nowi bohaterowie zupełnie niepotrzebni (a przez nwocy mam na myśli już tych z drugiego sezonu, brr jebane rodzeństwo lamusów), aktorsko wygląda to żałośnie (chyba ze chcieli osiągnąć efekt przesady - wtedy wciąż jest chujowo, ale chociaż z pomysłem), beznadziejne wątki relacji międzyludzkich, wszystko EWIDENTNIE zrobione na odpierdol

pierwszy sezon 7/8 na 10, drugi z 5/6, ten tutaj to 3 max, obrzydliwość.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: vampmoney »

Kalom pisze: 05 lip 2019, 17:44
gogi pisze: 05 lip 2019, 1:34 rzeczy dobre:
Spoiler
córka Ethana Hawke'a, dla takiej mógłbym zrywać polne kwiatki
+1
+2
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: koniec »

po komentarzach spodziewałem się czegoś dużo gorszego, imo nie jest tak źle
Spoiler
myślicie że w scenie po napisach serialu ten amerykaniec to sierżant, który cudem ocalał?
córki Hawka rzeczywiście :oops: klasa wyżej od Nancy, która i tak mi się podoba
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: MicBar »

Winona Ryder i jej końcówka aka
Spoiler
mało wam traum dzieciaczki? to rozpierdolę wam dreamteam i porozwalam związki, bo jednego typa wpakowałam w gówno, a drugiego wysadziłam, zamiast poczekać chwilę aż ucieknie od generatora I MI SMUTAŁKE TERAZ
zasługuje na osobne
Spoiler
Obrazek
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: dicegame »

pierwsze dwa odcinki obejrzane i w sumie spoko, klimat zachowany, poziom nie spadl, zobaczymy co dalej
ProXima
Posty: 126
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:36

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: ProXima »

przekleję tutaj moją wypowiedź z wykopu:
Absolutny dramat i zawód ten trzeci sezon. Znaczących wydarzeń jest tam tyle, że można by to zmieścić w 2,5 godzinnym filmie, wątki miłosne jak w komedii romantycznej, sceny chuj wie po co (Dustin śpiewający z tą swoją dziewczyną, wtf? definicja cringefestu), już nie mówiąc o tym, że twórcy wmawiają nam, że Rosjanie wybudowali na terenie USA taką bazę i NIKT się o tym nie dowiedział poza dzieckiem, które przechwyciło sygnał porozumiewając się krótkofalówką. 3/10 to maks co można dać, jeden z większych zjazdów poziomu między sezonami jaki widziałem. To wygląda jak początek odcinania kuponów, które dostaniemy w następnych dwóch sezonach.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: MalkoNTENT »

Ale z was malkontenci. Mnie się podobało, ale nie miałem żadnych oczekiwać. Traktowałem jako luźny serialik dla odmóżdżenia i taki dostałem. Fajny
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: SWN »

Można by tak mówić, gdyby to był pierwszy i jedyny sezon. Wtedy no dobra, fajne, szczeniackie (z założenia) sci-fi połączone z całą szufladą jasnych jeansów, nike blazerów i old schoolowych follow-upów do obejrzenia sobie z panną wieczorem, ALE mając w pamięci S01, który był naprawdę rewelacyjny i aspirujący do czegoś więcej, niż towarzysza popkornu mamy prawo się trochę powkurwiać :/ Po tegorocznych sezonach GoT i Stranger Things serio boję się ruszać kontynuacji moich ulubionych rzeczy, a o Wiedźmina to już serio trzęsę portkami.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ