[serial] Stranger Things

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: potter »

Netflix ujawnił, ile dokładnie będą trwać odcinki 4. sezonu "Stranger Things" i ile odcinków mają obie części. Podział jest zaskakujący, tj. pierwsza część ma liczyć siedem odcinków, a druga tylko dwa. Większość odcinków pierwszej części będzie miała ok. 75 minut, ale odcinek 7 to już 98 minut. Prawdziwymi kolosami będą dwa ostatnie odcinki – odcinek 8 ma liczyć 85 minut, a finał dwie i pół godziny. Całość będzie prawie pięć godzin dłuższa niż poprzednie sezony. Premiera 27 maja, a już teraz możecie zobaczyć krwawe pierwsze osiem minut.
:shock:
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: yaneq »

Będzie oglądane przy piąteczku :cool:



Dodano po 4 dniach 13 godzinach 10 minutach 7 sekundach:
Ruszył ktoś już z nowym sezonem?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: esdoen »

ja to nawet s03 nie wciągnalem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: #1 »

również jestem ciekaw czy jest sens to oglądać
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: potter »

No ale czego się spodziewacie? Ja jeszcze nie oglądałem, ale wiadomo że to będzie bajeczka z powtarzanymi patentami i nawiązaniami do kina lat 80. Jedynie to że jest sporo dłuższe może sugerować, że pewne wątki będą dłużej budowane. Mi się wydaje, że to taki serial że albo go kupujesz od początku i jesteś w tym do końca albo nie.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: #1 »

Nie zgodzę się z ostatnim zdaniem. 3 sezon nudny jak skurwysyn, zaś pierwszy i drugi (chyba) wspaniałe. Czasem lepiej nie oglądać czegoś do końca jak np ostatniego sezonu House Of Cards
^ kogo to chuj obchodzi?
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: yaneq »

Zacząłem oglądać i dla mnie osobiście wątek z
Spoiler
Vecną
jako głównym antagonistą jest dużo ciekawszy od tego potwora z glutów w 3 sezonie.
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:28 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: KamilNO »

Zrobiłem w weekend pierwsza cześć sezonu 4go i jest najlepiej od S1 (S2 i S3 bardziej z przyzwyczajenia oglądałem i średnio oceniałem). Coś kombinują z formą (nawet trochę body horroru się pojawia) postaci wreszcie charakterologicznie są ogarnięte (Winona przestała drzeć jape w każdej kwestii), oczywiście cierpi na sporo wad poprzednich sezonów, także jak Was to nie grzało to tu przełomu nie ma. Największymi minusami są: (paradoksalnie) wątek Eleven, rozdzielenie ekip na dwa wybrzeża i wprowadzenie postaci zjaranego ziomka. Reszta spoko, ale mi nie minęła nigdy moda na Synthwave to nie jestem aż tak miarodajny :lol: Bije się w pierś za marudzenie po trailerach i bawiłem się dobrze 7/10, oby dwa ostatnie odcinki utrzymały
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Jiigsi »

Jezu jaka tu jest przepiękna estetyka, dla samego tego warto obejrzeć

Ale bym się przeszedł z dupeczką do takiego wrotko-miejsca :oops:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: kshaq »

Zajebisty ten sezon, finałowy odcinek to :bowdown: jestem bardzo zadowolony jak spletli tę intrygę, widać postaranko. Aż się wkurwiłem w jakim momencie jebnęli cliffhangera :lol: spoko, że za miesiąc druga część sezonu, nie za kolejne 3 lata.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: yaneq »

No i skończyłem i bawiłem się świetnie przy tym sezonie, czekanko na lipiec :)
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Wtn »

Też rzucam propsa, fajnie się to ogląda i mega estetyczne te odcinki, ta wrotkarnia :bowdown:
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: jawor »

kshaq pisze: 31 maja 2022, 21:37 Zajebisty ten sezon, finałowy odcinek to :bowdown: jestem bardzo zadowolony jak spletli tę intrygę, widać postaranko. Aż się wkurwiłem w jakim momencie jebnęli cliffhangera :lol: spoko, że za miesiąc druga część sezonu, nie za kolejne 3 lata.
+1
Spoiler
początek sezonu słabszy, długo miałem wrażenie że to wszystko jest od czapy i słabo powiązane z poprzednimi sezonami, ale ostatni odcinek fajnie przekminiony, chociaż nadal nie łapie motywu Rosji i po co on
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: potter »

Nie no, czwarty odcinek tej serii jest fenomenalny, jeden z najlepszych od początku. Akcja u Byersów, sprawa Hoppera (choć nieco kuriozalna) i na koniec to co tam z Max, wow :bowdown:
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: nihil Novi »

Świetny ten sezon. :bowdown:

Nie miałem jakiegoś parcia żeby to oglądać, bo myślałem ze po trzecim sezonie będzie już tylko równia pochyla… a tu miłe zaskoczenie. IMO 1=4>2>3 tak bym to uszeregować na ten moment. Mam nadzieje, ze ostatnie dwa odcinki również dadzą radę.
Sensei życia
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: MicBar »

Potwierdzam, że mega pozytywne zaskoczenie ten sezon
dreamy
Posty: 16
Rejestracja: 01 maja 2019, 20:30

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: dreamy »

trzeba sobie przypominac co sie konkretnie dzialo w poprzednich trzech sezonach, czy w czwartym brak wiekszych nawiazan?

@kapec dzięki piękne
Ostatnio zmieniony 20 cze 2022, 22:06 przez dreamy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: kapec »

@dreamy Dzisiaj zacząłem oglądać (zaraz zaczynam ostatni odcinek) i myślę że nie, tzn. pierwsze parę minut to jest właśnie przypomnienie trzeciego sezonu który łączy się bezpośrednio z czwartym.

Przypominanie pierwszego/drugiego zbędne, te parę minut wystarcza.

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: RIVALDO111 »

Will
Spoiler
Czy mi się wydaje, czy scenarzyści zrobili z niego geja. Jakieś dziwne ma te ruchy chodu, do tego te dziwne spojrzenia na Mike w stylu zakochania oraz jedna z ostatnich ich rozmów na ekranie była w stylu ,, chciałbym Ci coś powiedzieć , ale to nie takie łatwe
A co do sezonów to ja z ciekawości odpaliłem ten serial przed sezonem 4 , więc jestem na gorąco i co ciekawe to jest ten serial gdzie lepiej leży mi sezon 4 i 3 niż 1 i 2.

1 i 2 dla mnie trochę za dużo przegadane , za to w 3 i 4 fajnie wszystko sobie pływa.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ