OFFTOPIC FILMOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: kocur »

Boże Ciało z nominacją do Oscara :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: potter »

No i fajnie, chociaż jeszcze nie widziałem. The Lighthouse chyba największym przegranym, tylko 1 nominacja. Może ktoś założy osobny temat do Oscarów?
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: gogi »

z powodu kononowirusa nowy Bond, czyli premiera No Time To Die opóźnione o pół roku

no teraz to mnie wkurwili
Spoiler
albo to wygodna wymówka bo film to chała
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1876
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Połas »

ebismolarek pisze: 29 lis 2019, 21:33 W przyszłym roku ma mieć premierę film o Tomaszu Komendzie :lol:
Kino Świat zaprezentowało pierwsze zdjęcie z planu filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Możecie na nim zobaczyć samego Komendę jak i Piotra Trojana, który zagra go w pełnometrażowym debiucie reżyserskim Jana Holoubka.
Wjechał zwiastun. Piotrek Trojan na mega propsie, wczoraj widziałem pierwsze odcinki Znaków 2 AXN i gość jest niesamowity, ale jednak wciąż o ten film i jego tvnowską oprawę trochę się boję.

Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: daveyo »

Jak coś to na zagranicznym Netflixie wleciał film o Lil Peepie, niedługo pewnie i na Polski wleci.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: MicBar »

Ogląda ktoś Castlevanie? Właśnie 3 sezon wleciał na netflix.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Godhand »

Widział ktoś już nowy film Guya Ritchiego?
Jestem fanem jego filmów i ciekawi mnie czy "Dżentelmeni" trzymają poziom. Bo obsada wymiata.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: FLoo »

Jest osobny temat
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Godhand »

FLoo pisze: 09 mar 2020, 8:41Jest osobny temat
Dzięki, przeoczyłem.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 339
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Dolarydolary »

Co sądzicie o polskim mini serialiku, który został stworzony przez 20 letnia Polkę??? Liczby na yt ma ciekawe ok. 30mln viewsow. Całość ma 30min więc na raz można w przerwie roboty oglądnąć :D
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1876
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Połas »

Kibicuję Ewelinie Pankowskiej od czasu, gdy zobaczyłem ją w świetnym spektaklu Ewelina płacze. I właśnie też jej osoba przyciągnęła mnie do sprawdzenia kilku odcinków tej produkcji; na razie widziałem za mało, aby ocenić w pełni, jednak propsy, że ĆWICZENIE filmowe z Warszawskiej Szkoły Filmowej przerodziło się coś, co chyba możemy nazwać fenomenem. Chętnie w końcu zabiorę się za całość.

Natasza Parzymies zaliczyła świetny start, sama w wywiadach przyznaje, że niemal codziennie dostaje kolejne reżyserskie propozycje, więc ciekawe jak dalej pokieruje swoją twórczością. Nie zdziwię się, gdy 2. sezon Kontroli skończy jako serial oryginalny na Netflix czy coś w tym stylu.
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: potter »

Są jeszcze jakieś dobre polskie strony z filmami online, które nie wyłudzają pieniędzy i mają aktualną bazę czy nie?

może być na pw
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: recklezz »

Szukam filmu kurwa jak przez mgłę pamiętam ale dobry byl, akcja rozgrywa się chyba w pokoju rozmowa jest wierzący i niewierzący, typ chce się zabić i jest ktoś kto chce wpierdolic w niego wątpliwości, coś mi świta z sun może w tytule, help

E: taa, dzięki
Ostatnio zmieniony 29 mar 2020, 10:30 przez recklezz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: ebismolarek »

Sunset Limited
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: szpilman »

Poszedłem za ciosem i obejrzałem kolejny głośny film od Briana De Palmy, mianowicie Życie Carlita i dużo bardziej się bawiłem niż na Człowieku z Blizną, Scarface mi się wydawał taki generalizujący świat mafii, uproszczony, stawiający na rozwałkę, a Carlito bardziej mroczny, dramatyczny, w sumie gdyby nie trochę skopane zakończenie to dałbym 10.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 299
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: frikz »

Gdzie obejrzeć stare polskie filmy w dobrej jakości? Znalazłem dziś stronę https://adapter.pl/mapa-strony/
Cieszyłem sie jak dziecko, że cały wieczór filmy pooglądam (Golem, Wodzirej, Edi). A tu wszystkie są z audiodeskrypcją, której nie można wyłączyć ;////////
Zepsuło mi to humor na cały wieczór. Może macie jakieś oficjalne strony, bądź nieoficjalne ale żeby jakość nie była guwnem.
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: przedszkolanek »

vod od tvp?
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: JoeyJoeJoe »

frikz pisze: 08 kwie 2020, 21:25 Gdzie obejrzeć stare polskie filmy w dobrej jakości?
te bardziej popularne na pewno znajdziesz na zwykłych stronach z torrentami
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: kocur »

Vod.pl, ninateka, vod od tvp i sporo jest jeszcze na YouTube

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: clockers »

poleci ktoś dokument o jakimś grubym przewale w stylu Fyre albo tego o Theranosie ?
ODPOWIEDZ