OFFTOPIC FILMOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: czardi »

Grand Budapest Hotel oglądany chyba z 6 razy, ale to raczej jest akcja w stylu: oglądałaś GBH? Cooo, jak to nie??? No to włączamy.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: con shonery »

Ja mam coraz częściej tak, że zamiast szukać czegoś nowego, to wolę obejrzeć coś co znam i wiem, że dobrze spędzę czas.
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: strandmon »

dazed and confused zawsze moge wlaczyc i za kazdym razem lubie ten film jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: koniec »

boyhood
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: genocidegeneral »

kojarzycie w jakim filmie/serialu bohaterowie rozmawiali o jakiejś tam sytuacji fabularnej i jeden z nich porównał ją do jakiegoś sportowca, który dokonał jakiegoś wyczynu, ale ze względu na pewne okoliczności w tabelach został zapisany z gwiazdką (asterisk, nie obeliks panoramiks) przy swoim nazwisku, no nie usnę jeśli tego nie rozgryzę :dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »



Anya Taylor-Joy :oops:

Spoko wygląda, przejdę się jak już wyjdzie. Cała obsada generalnie świetna, reżyser pokazał już co umie w Lighthouse. Ciekawie to będzie zobaczyć w nie-horrorowej konwencji, chociaż zapowiada się dosyć mrocznie mimo wszystko.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: mql »

ale to będzie rozpierdol :bowdown:

nikt tak nie rysuje świata przedstawionego jak Eggers
blessdamic
Posty: 78
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:52

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: blessdamic »

Jakieś ciekawsze filmy do objerzenia z rodziną na hbo czy netflixie w święta (niekoniecznie świąteczne ale też, żeby ciężar gatuknowy nie był zbyt duży)? No i nie jakieś infantylne kino familijne.
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: strandmon »

u nas bedzie nowy sorrentino ogladany
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4801
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: badi »

a gdzie to będziesz oglądał?
strandmon
strandmon
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: strandmon »

na netflixie badeuszu
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9664
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: potter »

pewnie ten Don't look up co dziś wlatuje na Netflixa z gwiazdorską obsadą.
hwjsk
Posty: 4823
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:58 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: dou »

dałem kolejną szansę mubi.com (3msc za darmo), ogarnąłem stronkę whatsonmubi.com gdzie fajnie można sobie posortować co jest dostępne i tu hit: jest trochę filmów polskich (m.in Kieślowski, Zanussi czy Szumowska) ale niedostępnych dla Polski xD muszę ogarnąć vpn żeby obejrzeć polski film. tego jeszcze nie widziałem
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »

Co to za stronka kolega
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: dou »

serwis streamingowy z filmami w większości niszowymi, ciężko dostępnymi gdzie indziej.
kiedyś z tego co wiem dostępnych było 30 filmów (każdy dostępny przez 30dni, codziennie jeden jest usuwany i jeden dodawany) ale teraz jest ich dużo więcej
https://mobirank.pl/2020/03/30/mubi-na- ... -baranami/
tu masz 3msc za darmo i opisane o co cho
a tu: https://whatsonmubi.com/?country=&showing=pl filmy które są obecnie dostępne dla Polski
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »

Kurde fajnie to wygląda dzięki wielkie obczaję
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3971
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: emcess »

pvt chat i microhabitat polecam z mubi
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9664
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: potter »

„Krime story. Love Story” - nowa, mocna historia od producentów filmu „Proceder”, już od 18 lutego w kinach!

„Krime Story. Love Story” to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu „Proceder”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja „Romea i Julii”. Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny „skok”, który ustawi ich już na całe życie. „Życie” jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Miłość skomplikuje wszystko i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Kulisy powstania filmu wspomina producent Heatcliff Janusz Iwanowski: „Czytając książkę „Krime Story” dzwoniłem wiele razy do Kaliego, żeby zapytać go, czy naprawdę takie sytuacje, które w niej opisał, miały miejsce. Nie chciało mi się w to wierzyć, że dzieci z szanowanych rodzin żyją w taki sposób. Kali powiedział, że opisał prawdziwą historię, która do tej pory nie została rozwikłana ani przez policję, ani przez żadne inne służby.

W filmie występują: Wiktoria Gąsiewska, Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Witkowski, Gabriela Muskała, Jan Frycz, Cezary Żak, Vienio, Adam Zdrójkowski.

Krime story. Love story – prawdziwa miłość trafia prosto w serce.

Od 18 lutego w kinach! Film dostępny również w kinach w Walentynki.

Zapraszamy do śledzenia materiałów z filmu na naszych kanałach oraz na oficjalnej stronie
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: arboozrap »

Która z nowych części filmowych serii Pitbull podeszła Wam najbardziej? Dla mnie najlepszy jest 'Ostatni pies' nakręcony przez Władysława Pasikowskiego, bo to kawał porządnego kina sensacyjnego z powrotem starej dobrej obsady z pierwowzoru i kultowego serialu z lat 2005-08. Ale 'Nowe porządki' Patryka Vegi postawiłbym zaraz obok, bo mimo iż poziom nieco niższy, to ogląda się w miarę spoko i zostałem zaskoczony tyloma komediowymi wątkami. Po 'Nowych porządkach' Papryk się skończył i było coraz gorzej.
ODPOWIEDZ