OFFTOPIC FILMOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: sven22 »

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: oyche »

cold war
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »

zimna wojna Pawlikowskiego

zostałem uprzedzony niech to dunder świśnie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Godhand »

Oglądam Gorączkę (bo mi fajnie aktualnie fituje ze stanem) chyba z dziesiąty, czy jedenasty raz, i ten film nigdy mi się nie znudzi. Wspaniały jest. I ten cover Joy Division...
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Mider »

Wiadomka i oczywko Pacino>De Niro
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: kapper1 »

Goraczka film 10/10. Potwierdzam.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: szpilman »

Obejrzałem właśnie(w końcu) This is England, rozjebała mnie na łopatki rola Stephena Grahama. :bowdown:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: gambler »

nie wiem, kurwa, nie wiem.

obejrzałem akurat przedwczoraj Gorączkę po raz trzeci i znowu to zmieszane uczucie.
gra aktorska rewelacyjna, gdzie każdy daje popis i pasuje do swojej postaci. ja pierdolę, scenę jak Pacino i De Niro są na kawie mogę odświeżać tysi,ąc razy.
budowanie akcji, zarys postaci, tragiczna postać policjanta i złodzieja, ich pojedynek, muzyka, akcja, wszystko się układa w mozaikę od której nie chcesz się oderwać.

na wszelki wypadek spojler, jak ktoś nie widział
Spoiler
całość psuje mi jak uciekają ze strzelaniny, Chris wymyka się policji w absurdalny sposób :lol: i samo zakończenie. no tam kurwa nic nie gra :dunno:
może nie zagłębiałem się zbyt głęboko, ale chyba nigdy nie słyszałem żadnej krytyki w stronę tego tytułu, a raczej wszechobecne 10/10, gdzie film jest świetny, ale nie wybitny do tej oceny.

z jednej strony klasyk kina, zawsze obejrzę i chciałoby się więcej takich obrazów. z drugiej strony jak z dziewczyną, która już się rozbiera i coś mocno osłabi podniecenie, ale pierdolniesz ją i tak :D
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: phobos »

na przykład wiszący pomiędzy jej nogami kutas

nie no tak serio to chyba obejrzę kolejny raz ten film skoro tak piszecie, oglądałem całe lata temu i nie pamiętam o co w nim w ogóle chodziło, w ogóle dysponując nowym sprzętem warto chyba niektóre filmy odświeżyć, bo to się kiedyś oglądało na monitorze 22 cali
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: gambler »

akurat mam spostrzeżenie - jak to filmowy offtop - że nowy 65 telewizor stoi, a ja nadal lubię obejrzeć film w wyrku na laptopie pijąc browarka. ma to swój urok i klimat
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »

dziwna kapa nie powiem, że nie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: KILLIE »

kurwa, sam tego nie znajde bo juz mieszaja mi sie wszystkie filmy, na pewno jest to cos z lat 90-00 i kojarze tylko motyw, w ktorym glowny aktor mial kochanke, ktora pasjonowala sie sztuka i chyba malowala obrazy, w pewnym momencie filmu odjebalo jej na punkcie religii i sciela wlosy, w jakim to bylo filmie?
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: the »

Może być The Thomas Crown Affair, ale włosów sobie nie dam obciąć bo oglądałem to jakieś 12 lat temu
qwertas
Posty: 961
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:34

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: qwertas »

Wielkie Oczy Tima Burtona? Żona artystka i na końcu dołącza do świadków jehowy, ale z tą łysiną to albo nie pamiętam albo ci się pomyliło, nie wiem, może opisujesz życie Zuzanny Bartoszek (z tym że ona jest najzwyczajniej pojebana, a nie zafiksowana na punkcie religii)
Obrazek

pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: KILLIE »

Kurwa to nic z tych dwoch propozycji, no to na bank film gangsterki, skreslam heat, skreslam wszystko jak donnie brasco, chlopcy z ferajny itd., no moze pojebalem cos z malowaniem obrazow, ale bardzo prawdopodobne jest to, ze dostawala od niego mase bizuterii i zlotych ozdob do domu, ktore potem oddawala na domy dziecka bo chciala odkupic grzechy meza


nie sciela sie na lyso, ale obciela swoje wlosy nozyczkami z typowo dlugich do takich w stylu polskiej madki
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: gogi »

Dystrybutor Next Film poinformował, że Maciej Kawulski – który ma na koncie takie filmy, jak Underdog oraz Jak pokochałam gangstera, stworzy nową wersję Akademii Pana Kleksa. W komunikacie czytamy, że “to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80.”.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4096
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Luxair »

To uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jasny »

Jak jeszcze ktoś z was nie widział, to warto nadrobić. Zdecydowanie najlepszy film 2021, czy lepszy od Diuny - zależy czego jesteś fanem, chociaż akurat ja jako fan Sci-fi uważam, że dużo lepszy niż Diuna, która jest po prostu filmem dobrym i tym wyróżnia się na tle gówna jakim nas karmią.
Riders of Justice, spokojnie 9/10
Tutaj macie wersję na e-kino https://ekino-tv.pl/movie/show/jezdzcy- ... ktor/29851 (Lektor i ciut lepsza jakość)
a tu na CDA https://www.cda.pl/video/75584745f Napisy <3 niestety podwójne bo jedne nałożone na film
Wykurwisty film

Dodano po 6 godzinach 12 minutach 33 sekundach:
NIe oglądajcie z lektorem, rujnuje wszystko, w ogóle lektor jest dla upośledzonych ludzi, którzy nie potrafią czytać
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: mql »

Sukienka Tadeusza Łysiaka (btw to wnuk Waldemara) nominowana do oscara w kategorii najlepszego krótkometrażowego filmu aktorskiego

film można obejrzeć na youtube jkbc
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: MalkoNTENT »

O, akurat czytam Satynowego Magika. Zobaczę czy wnuk też jest gitem
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ