OFFTOPIC FILMOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: WHITE »

Widzieliście większy rozstrzał w ocenach?
Spoiler
Obrazek
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: badi »

dziękuję @baqlashan za polecenie fantastycznego amores perros :bowdown:
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: clockers »

Nędznicy wjechał na HBO dzisiaj. ponoć dobre gówno.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »

Zajebiście, dzięki za info, bo na torrentach nie mogłem znaleźć
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: badi »

grają to u mnie w DKF za miesiąc (o ile nie będzie lockdownu znowu). mówicie, że warto się wybrać, ta?
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: emcess »

koniecznie, świetny film. środek trochę się dłuży, ale to nie zabiera przyjemności z oglądania
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Połas »

Dobry film o zabójstwie Pershinga? TAKIEGO CHUJA. Patryk Vega pozdrawia z Zakopanego.
https://www.facebook.com/PatrykVegaOffi ... 7664934418
Obrazek
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 18 lip 2022, 9:41 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: clockers »

dokument o Biggie'm już na Netflix jbc.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: czardi »



czekanko :joint:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Raptowny »

Pamiętacie taki film z przed 2007r. W którym poruszano temat rozmów ze zmarłymi przy użyciu szumu w telewizji?

Brałem ostatnio lurazydol od psychiatry i matka uratowała mnie przed śmiercią! Najpierw objawiłem się jako Jezus, a potem bawiłem się szubienicą z płóciennego paska.. Na samym końcu grzecznie czekałem, aż otworzą 'gwiezdne wrota'.. Takich lotów nie miałem.. Dodam, że hiperakuzje się nasiliły..
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
encrenoire

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: encrenoire »

Spoiler
Czy ktos to widzial?
https://www.imdb.com/title/tt7115406/

Spoiler
It’s No Game, a short film premised on the idea that studios will use AI as a substitute for human writers during an impending Hollywood writers’ strike. This film is described by its director (also the director of Sunspring) as an AI-human “collaboration.” The AI, it turns out, generated all of the lines for the film’s best-known actor, David Hasselhoff. In a highly emotional performance, supposedly infected by nanobots, his otherwise robotic character—the “Hoffbot”—delivers some gut-wrenching lines:
"I don't know who the hell I am. I wanna be a man," he sobs. "I wanna go to the movies!" The absurdist lines were written by AI, but Hasselhoff said they feel like they came straight from his heart. "This AI really had a handle on what's going on in my life and it was strangely emotional," he explained
Warto dodac, ze:
David Hasselhoff felt as though the AI had a direct relay to his heart and an ability to channel his inner psychē
Na new once czytam:
"Streamingi i VOD to kasety VHS naszych czasów także w tym sensie, że stanowią przystań dla śmieciowego kina, które powstaje nie przez pasję przy braku kompetencji, a przez chciwość i pośpiech, które zazwyczaj kompetencję wykluczają. Wciąż - w tym zalewie średnich i kiepskich produkcji, można trafić na prawdziwe perły."
Calkiem ironiczne robic bledy jezykowe piszac o kompetencjach.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jiigsi »



Wygląda kozak
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Chojny »

widzę, że netflix ostatnio masowo wrzuca stare kino włoskie. jest tam coś wśród tych rzeczy dobrego, czy może wręcz obowiązkowego?
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Mider »

Skoro mowa o włoskim kinie to
Po blisko czteroletniej przerwie Kevin Spacey powraca do grania w filmach. Dwukrotny laureat Oscara zagra jedną z głównych ról we włoskiej produkcji "L’uomo che disegnò Dio" (Człowiek, który namalował Boga).

Spacey wcieli się w detektywa prowadzącego śledztwo w sprawie genialnego niewidomego artysty oskarżonego niesłusznie o pedofilię. Na ekranie aktorowi będą partnerować Vanessa Redgrave oraz jej mąż Franco Nero, który jest również reżyserem filmu. Zdjęcia mają rozpocząć się już wkrótce.

Przypomnijmy: jesienią 2017 roku aktor Anthony Rapp oskarżył Kevina Spaceya o napaść seksualną. Wkrótce potem odezwały się kolejne domniemane ofiary gwiazdora, w tym jego współpracownicy z planu serialu "House of Cards". Spaceyowi zarzucano molestowanie, seks z nieletnimi oraz próby gwałtu.

Oskarżenia w krótkim czasie zrujnowały karierę aktora. Spacey stracił główną rolę w megapopularnym "House of Cards", a także został wycięty z filmu Ridleya Scotta "Wszystkie pieniądze świata". Sceny z jego udziałem zostały nakręcone od nowa z udziałem Christophera Plummera.

Nie sądzę, żeby dla kogoś było niespodzianką, gdy powiem, że cały mój świat zmienił się jesienią 2017 r. Moja praca, wiele związków, pozycja w biznesie - wszystko przepadło w ciągu kilku godzin - wyznał aktor w trakcie wizyty w podcaście "Bits & Pretzels".
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: genocidegeneral »

"chrzest ogniem" dobry?
Obrazek
Awatar użytkownika
WDZT
Posty: 76
Rejestracja: 12 sie 2019, 17:56
Lokalizacja: 3city

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: WDZT »

Gdzie mogę obejrzeć film "Juice" (polski tytuł Miasto Aniołów 2, ale ten tytuł to jakieś kompletnie nieporozumienie) z Tupaciem? Zależy mi na tym, żeby był to film z polskimi napisami, lektora nienawidzę. Istnieje taka możliwość? Ewentualnie czy istnieje możliwość pobrania skądś (nawet odpłatnie) legitnej wersji angielskiej - dodanie polskich napisów to już bez lipy.
encrenoire

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: encrenoire »

https://en.wikipedia.org/wiki/Gustav_Landauer

One of Landauer's grandchildren was Mike Nichols, the American film director.

Ciekawe.
Przypadkiem na to wpadlem.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Wtn »

Jakie jest top filmów do obejrzenia z panną?
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Mider »

inb4AnnieHall

Dlaczego Nie
ODPOWIEDZ