[Serial] Dave

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

[Serial] Dave

Post autor: ogkush »

Serial komediowy inspirowany życiem rapera i komika Dave'a Burda, lepiej znanego światu pod pseudonimem Lil Dicky.


https://www.filmweb.pl/serial/Dave-2020-848609

Jest na HBO, calkiem spoko.

Dodano po 18 godzinach 30 minutach 5 sekundach:
Na zachete dodam, ze w serialu pojawiaja sie: Justin Biebier, YG, Young Thug, Marshmello, Macklemore, Trippie Redd, Benny Blanco i Kourtney Kardashian.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [Serial] Dave

Post autor: potter »

Odpaliłem pierwsze dwa odcinki i całkiem spoko tak jak mówisz, z beki nie leżałem na ziemi, ale drugi odcinek już naprawdę props. A że krótkie to sprawdzę całość.

Nie znałem tego rapera, słabo się orientuje w nowych raperach z USA, sprawdzam YT a gość ma po 300 mln i jedną nutę nawet kojarzę :shock:
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: [Serial] Dave

Post autor: jayy »

odcinek pokazujący historię Gaty - mistrzostwo, sam serial bardzo spoko, dla mnie rozkręca się z każdym odcinkiem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [Serial] Dave

Post autor: potter »

Skończyłem, nierówny ten pierwszy sezon, są odcinki mocarne jak wyżej wspomniał jayy, a jest ten gdzie kupują ciuchy z drewna.. Szybko zleciało, chętnie sprawdzę co wymyślili dalej, bo ostatni odcinek też mega props.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: [Serial] Dave

Post autor: ogkush »

16 czerwca wiezdza drugi sezon, nie wiem kiedy na hbo, goscinnie pojawia sie: rae sremmurd, laska biebera, kendall jenner, dojocat, j balvin, chaelin, lil nas oraz lil yachty
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
encrenoire

Re: [Serial] Dave

Post autor: encrenoire »

Bez szalu, to nie bedzie nowe entourage (tak, tak...), ale rzeczywiscie rozkreca sie z kazdym odc.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [Serial] Dave

Post autor: potter »

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [Serial] Dave

Post autor: SiNi »

Mimo, że jestem zakochany w "Atlancie" i liczyłem, że Dave jej dorówna to niestety ten pierwszy sezon nie zachwycał zaś drugi jest świetny (sceny związane z położeniem tyłka na czoło pod prysznicem rewela, rozbawiły mnie) dużo topowych postaci rap sceny i nie tylko oraz mnóstwo groteskowych sytuacji.
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: [Serial] Dave

Post autor: LuckyLuke »

Skurwiały ten nowy sezon
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [Serial] Dave

Post autor: MalkoNTENT »

Kiedy to emitują w tv na hbo? Obejrzałem dwa odcinki i nie widzę reszty
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [Serial] Dave

Post autor: emcess »

chyba amazon przejął
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [Serial] Dave

Post autor: koniec »

ten serial to taka atlanta z wielkim upośledzeniem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [Serial] Dave

Post autor: potter »

ma ktoś napisy do 3 ostatnich odcinków drugiego sezonu?
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [Serial] Dave

Post autor: Chojny »

jest sens brać się za to, jeśli już samą muzyczną działalność dicky'ego uznaje się za najgorszy bezbek?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [Serial] Dave

Post autor: koniec »

nie znaki
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: [Serial] Dave

Post autor: jayy »

szkoda że tak długo się rozkręcał ten sezon, ale końcówka dla mnie mocarna
Chojny pisze: 13 sie 2021, 18:48 jest sens brać się za to, jeśli już samą muzyczną działalność dicky'ego uznaje się za najgorszy bezbek?
nigdy nie byłem fanem jego twórczości, ale serial mnie wciągnał i troche przekonał do jego osoby, aczkolwiek dalej uważam, że większość żartów w tym serialu jest troszkę na siłe, imo najlepsze odcinki to były te, które były poważne
encrenoire

Re: [Serial] Dave

Post autor: encrenoire »

do chuja sie to nadaje. ogladanie czegos tak przecietnego, bez klimatu, polotu, czegokolwiek, dla mnie strata zycia gorsza niz forum slizgawkaeu
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: [Serial] Dave

Post autor: kvcper »

jayy pisze: 14 sie 2021, 17:06 szkoda że tak długo się rozkręcał ten sezon, ale końcówka dla mnie mocarna
Chojny pisze: 13 sie 2021, 18:48 jest sens brać się za to, jeśli już samą muzyczną działalność dicky'ego uznaje się za najgorszy bezbek?
nigdy nie byłem fanem jego twórczości, ale serial mnie wciągnał i troche przekonał do jego osoby, aczkolwiek dalej uważam, że większość żartów w tym serialu jest troszkę na siłe, imo najlepsze odcinki to były te, które były poważne
taa, ogólnie dużo tu bezbectwa, ale imo mniej niż na płytach. inna sprawa, że to co do tej pory wydawał to syf. wczoraj skończyłem serial - dobrze się to ogląda, forma niezła, 2 ostatnie odc 2 sezonu to wgl kozak
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: [Serial] Dave

Post autor: Travson »

Na trzeźwo chyba by mi się nie spodobał, ale jako serial do ziułka jak najbardziej polecam
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: [Serial] Dave

Post autor: kvcper »

Ale te jego snippety w serialu, czy cokolwiek to jest, są kozackie. Ta nuta z Gatą to banger.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
ODPOWIEDZ