Poszukiwany Producent

Dział przeznaczony dla osób zajmujących się produkowaniem muzyki. Porady, dyskusje oraz wskazówki techniczne.

Moderator: gonny_trebor

filipromik
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:56

Poszukiwany Producent

Post autor: filipromik »

siemka

poszukuję otwartej osoby, która zna się na produkcji i potrafi skonstruować coś naprawdę ciekawego w klimacie oldschoolowego, alternatywnego hip-hopu, a przy okazji szuka kogoś, kto spróbowałby na tych podkładach coś nawinąć.

pozdro!
ksiazenieporzadek

Re: Poszukiwany Producent

Post autor: ksiazenieporzadek »

@gonny_trebor świetny producent
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Poszukiwany Producent

Post autor: gonny_trebor »

@filipromik pokaż jakieś swoje kawaliny gościu
@ksiazenieporzadek wstydzi się przyznać ale chętnie dograłby feat komuś
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
BoomGap
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2020, 11:35

Re: Poszukiwany Producent

Post autor: BoomGap »

Może powiedz coś o sobie, zaprezentuj się, wrzuć jakiś kawałek?
filipromik
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:56

Re: Poszukiwany Producent

Post autor: filipromik »

wybaczcie! brak profesjonalizmu z mojej strony
studiuję dziennikarstwo na pierwszym roku we Wrocławiu, od zawsze jarało mnie najróżniejsze pisanie. ostatnio zapytałem kilka osób o zdanie dotyczące kilku moich tekstów i dostałem dużo pozytywnej energii, więc pomyślałem, że tu zajrzę. bardzo mnie kręci połączenie oldschoolu z muzyką elektroniczną, kreatywne sample i dosadna perkusja. jeśli nie przeszkadzają wam studenckie warunki, tj. free type beat w tle i wokal na dyktafonie z telefonu, to przesłuchajcie tego krótkiego tekstu i dajcie znać co myślicie :)

https://soundcloud.com/user-191190679/m ... H7h5cdqKjI
BoomGap
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2020, 11:35

Re: Poszukiwany Producent

Post autor: BoomGap »

Wydaje mi się, że powinieneś nagrać ze 100 zwrotek do szuflady zanim podzielisz się taką próbką na forum rapowym. Moje uwagi techniczne:
- tekst jest infantylny. Kto chce słuchać o przygodach z chemią i biologią? Gdyby jeszcze był w tym jakiś koncept, np. forma pastiszu, żartu, cokolwiek.
- wypadasz z bitu, próbujesz zmieścić za dużo słów w jednej linijce i nie wyrabiasz się. Przez co brzmi jakbyś doganiał beat lub nie trafiał w werbel. Czasem też zaczynasz za późno kolejny wers.
- nawinięte bez entuzjazmu, jakiejkolwiek charyzmy. Luz, który miał być chyba motywem przewodnim tej zwrotki przypomina raczej recytowanie prostego wierszyka, a nie rap.

Przepraszam, ale musisz jeszcze dużo popracować nad warsztatem. Jeśli Ci zależy, to pracuj nad rozwojem. I nie słuchaj znajomych.
ODPOWIEDZ