Producencki Offtopic

Dział przeznaczony dla osób zajmujących się produkowaniem muzyki. Porady, dyskusje oraz wskazówki techniczne.

Moderator: gonny_trebor

Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Producencki Offtopic

Post autor: horrypaz »

guzi pisze: 19 sie 2021, 21:39 Nie wiedziałem w jakim temacie wiec pytam tu:
Zna się ktoś z was na adaptacji akustycznej małego pomieszczenia stricte pod nagrywanie wokalu i chciałby pomoc za opłata?
Priv
@laxoncreed
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Raptowny »

Powiedźcie jak to słyszycie? TO pierwsza rewizja, będą jeszcze motywiki różne.. Sampel kupiony z TrackLib, cena to 200zł (z tego 15sek*10%~ ok. 50zł na SAMPEL CLEARENCE, czyli za prawa autorskie) nie rzeźbiłem nic już kilka miesięcy..
https://www.bandlab.com/handicapbeats/y ... g-93622f98
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Producencki Offtopic

Post autor: sebring »

ale mi się ultraklasyk przypomniał :bowdown:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Addicted »

Nie przebije jednak tego

Awatar użytkownika
Fulton
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 20:14

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Fulton »

Przydałoby się rozkręcić jakoś dział produkcji. Może jakiś mixtejp? Producentów tu nie brakuje a raperów też sporo. Jakoś to sprawnie zrobić, poukładać żeby miało ręce i nogi. Co wy na to?
frontkick

Re: Producencki Offtopic

Post autor: frontkick »

Kurcze wyobrazcie sb co by bylo gdyby 2rzyn sie az tak nie wyswietlal w offtopicu, przeciez on by z partyzanta zorganizowal pierwszy slizgawkowy mixtape

Administracja musiałaby wykupic premium na imgurze zeby pomiescic te wszystkie spreparowane dowody na to ze oni wiedzieli od poczatku i tylko sprawdzali jak daleko sie posunie
ksiazenieporzadek

Re: Producencki Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

no a kumasz, że my już wiedzieliśmy przed tym jak pisał w offtopie, tylko se czekaliśmy zobaczyć kiedy psycha siądzie

a no i śmiesznie wygląda pisanie free 2rzyn i jego inne konta mając w historii takie posty
frontkick pisze: 31 maja 2020, 18:09 Dawanie takiej atencji użytkownikowi 2rzyn to jeszcze wieksza hanba dla spolecznosci ślizgawki niż uznawanie bortwicka za dobre prowo, ciary żenady że moderacja świruje dobrych chłopaków zamiast po kadłubowsku pałować tego chorego atencjusza jak policja społeczność Minneapolis, po napisaniu do laski rakiety powinien poleciec na tej samej podstawie co forma

Dzisiaj atencyjne toksyczne wysrywy zeby ktos zwrocil na niego uwage a za jakiś czas zbiórka zamówień na maseczki wielorazowe, apeluje o rozwage
frontkick

Re: Producencki Offtopic

Post autor: frontkick »

h i p o k r y z j a

To jest post sprzed kariery muzycznej, no wtedy powinien zlecieć na bana i bym sie nie rzucal o to, teraz jest represjonowany za hip-hop i jest to skandaliczne

Wgl beka ze przejrzales mi posty gosciu, jeszcze napisz ze pozdro z kibla bo przeciez zadnej wczuty nie ma cnie
ksiazenieporzadek

Re: Producencki Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

ty chciałeś go wywalić na perma wtedy, więc żadnej kariery by nie było xD

wpisałem sobie 2rzyn w twoich postach bo myślałem, że może kolejne wcielenie sympatycznego spawacza z nrw jest na forum

pozdro z kibla
frontkick

Re: Producencki Offtopic

Post autor: frontkick »

No wiem ze tylko sb wpisales a psycha to tylko tak na moment przycupnęła a nie kleknela calkiem

Wychodzi na to ze 2rzyn to Roman Polanski forumka, mozna i należy miec zarzuty na polu obyczajowym ale talentu mu odmowic nie mozna
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Producencki Offtopic

Post autor: camzatizbak »

To, że nie lubił 2rzyna to nie znaczy że nie mógł go polubić,zmienić zdanie jak ze wszystkim.tylko księcia nie da się lubić.michał wykaż się swoim iq byczku przed napisaniem kolejnego posta i przestań wysyłać mi PW.
Uważaj frontkick mordo, bo zaraz wcisną kit wszystkim, że jesteś multi jak to było w przypadku benqacza.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Producencki Offtopic

Post autor: many-s »

@ksiazenieporzadek
Główne nieporozumienia przeważnie wychodzą przy dyskusji czy jest to forum muzyczne czy offtopic. Od tego się w sumie zaczęła migracja ze ślizgu.

Faktem jest, że liczby nie kłamią ale nie wszystko trzeba w taki sposób kalkulować. Sporo osób, w tym ja, jest tu z powodu muzycznej zajawki i tradycji. Nie każdy chce rozważać problemy pierwszego świata jak polityka, wojna w Afganistanie czy JPD, na które de facto nie ma wpływu oprócz napisania posta.

Faktem jest, że w swojej 2-giej odsłonie 2rzyn nikogo nie uraził a nawet post w tym temacie świadczył, że był tu dla muzyki.

Chodzi też o to,że niepotrzebnie się wyświetlał poza działami muzycznymi, nie o to że gdyby się nie wyświetlił to by nikt nie wiedział bo jednak było więcej podobieństw niż różnic.

Szczerze mówiąc to nie wiem o co ostatecznie poszło, że powstał disstejp bo nawet nie wnikałem bo jestem tu zalogowany dla muzyki i staram się nie wpierdalać.

Pozdrawiam.
ksiazenieporzadek

Re: Producencki Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

ale ty kumasz, że istnieje coś takiego jak regulamin czy nadal nie potrafisz tego zrozumieć?
camzatizbak pisze: 13 wrz 2021, 16:19 To, że nie lubił 2rzyna to nie znaczy że nie mógł go polubić,zmienić zdanie jak ze wszystkim.tylko księcia nie da się lubić.michał wykaż się swoim iq byczku przed napisaniem kolejnego posta i przestań wysyłać mi PW.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Producencki Offtopic

Post autor: camzatizbak »

Widzisz tam eunuchu w lewym górnym rogu co typ robi?
To właśnie moja reakcja na ciebie kaczorku tftftftftfff :lol:
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2021, 11:49 przez camzatizbak, łącznie zmieniany 1 raz.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Producencki Offtopic

Post autor: many-s »

Jasne, że rozumiem sprawy dotyczące regulaminu i z tym nie dyskutuje. Podejrzewam jednak, że każdy (w tym Ty i SWN) był ciekawy co zrobi dalej. Mógł się odpalić a mógł pociągnąć coś ciekawego. No ale wiadomo, zasady to zasady.
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Producencki Offtopic

Post autor: gonny_trebor »

starczy już tej dyskusji koledzy
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Kubinsky »

nie wiem czy dobry temat ale spróbuję.
planuję powrót do robienia muzyczki po latach letargu i tu dwa pytania:
1. jeśli mam zamiar kupić fl studio podstawową wersję za 350 zł to w takim przypadku podłączenie jakichś midi klawiszy będzie możliwe?
2. czy to na jakim laptopie działam ma jakiekolwiek znaczenie przy produkcji? pytam bo do tej pory byłem pewien, że nie, ale znalazłem w tym dziale temat o laptopie do produkcji i kompletnie zgłupiałem :huh:
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Addicted »

1. Tak
2. Tak, ma ogromne znaczenie
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Kubinsky »

1. W takim razie supcio, bo obawialem sie czy nie bedzie do tego potrzebna ta wersja za 650zl
2. Możesz rozwinąć? W sensie, jak konkretnie laptop wpływa na jakosc muzyki? Czyli na moim lapku z 2009 raczej nie opłaca sie w ogóle kupywac FL-a czy jak? Pytam serio bo jestem zielony w tym temacie
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Producencki Offtopic

Post autor: Addicted »

2. Laptop sam w sobie nie wpływa na jakość, chodzi stricte o produkcję/jego możliwości. Jeśli nie odczuwasz problemów w działaniu FLa po np wrzuceniu ciężkich wtyczek typu Serum czy Omnisphere, lub podczas miksowania bitu (wrzucenie XX wtyczek) to znaczy że laptop daje radę i nie należy się póki co przejmować (w dużym skrócie).
ODPOWIEDZ