[gatunek] Nu Metal

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

[gatunek] Nu Metal

Post autor: lygrys »

Słyszałem, że podobno ten gatunek ma teraz jakiś renesans?
Coś ciekawego nowego wyszło w tym stylu? Jakaś ciekawa reinterpretacja gatunku?

Lubicie w ogóle kilka jakieś stare kawałki w tym stylu?
Ja kilka ulubionych kawałków bym znalazł, bo niektóre całkiem nieźle bujały.

Alien Ant Farm - Movies (Official Video)
Spoiler
Limp Bizkit - Break Stuff (Official Music Video)
Spoiler
Sugar Ray - RPM (Music Video)
Spoiler
Deftones - Back To School (mini Maggit) Video
Spoiler
Hot Action Cop - Fever For The Flava (video)
Spoiler
Korn - A.D.I.D.A.S. (video)
Spoiler
Orgy - Blue Monday (video)
Spoiler
Powerman 5000 - When Worlds Collide (Video)
Spoiler
Static-X - I'm With Stupid (video)
Spoiler
Dope - Everything Sucks (video)
Spoiler
P.O.D. - Alive (video)
Spoiler
Chyba ten skręt industialowy był chyba ciekawszy niż rapowy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: 8na10 »

kurwa, jakie to było gówno
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: Jaayu »

tylko sentyment mi kaze czasami sprawdzac cos co kojarze za malolata
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: Godhand »

E, tam.
Presja społeczna wymusza na słabszych jednostkach odcinanie się od tego gatunku.
Takie Fever 333, Orange 9mm dalej brzmią fajnie.
Deftones, Mushroomhead, Drowning Pool nadal legendy, a muzyka zdecydowanie interesująca. Nostalgiczny kawał historii.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: 8na10 »

Godhand pisze: 02 cze 2022, 18:54 Presja społeczna wymusza na słabszych jednostkach odcinanie się od tego gatunku.
no generalnie presje plemienne wymuszają pewne zachowania na słabszych jednostkach, ale nu metal to najzwyczajniej było tandetne gówno skrojone pod młodszego słuchacza nie-metalu i musiało wymrzeć śmiercią naturalną. zupełnie chujowy, oklepany black metal, nadal jest czymś nieskończenie bardziej przystojnym niż ta muzyka dla wieśniaków, obfitująca w jakieś pedalskie harcerskie przyśpiewki, i mieszająca to wszystko z jakimś wiggerstwem najgorszego sortu. i to plastikowe brzmienie... jeden wielki rzyg, nic więcej. deftones i drowning pool ok, jestem w stanie zrozumieć ich fenomen, a nawet posłuchać bez przypału - cała reszta mojego doświadczenia z tym gównem - panie idź pan w huj.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: Godhand »

8na10 pisze: 02 cze 2022, 19:06 niż ta muzyka dla wieśniaków, obfitująca w jakieś pedalskie harcerskie przyśpiewki, i mieszająca to wszystko z jakimś wiggerstwem najgorszego sortu. i to plastikowe brzmienie... jeden wielki rzyg, nic więcej
To już teraz uzmyslowiłeś mi, dlaczego nadal mi się podoba :)
BTW, nie słyszałem w życiu więcej pedalsko-harcerskich przyśpiewek, niż w rapie. I też nadal mi się podobają.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: konrad »

lygrys pisze: 01 cze 2022, 21:22 Alien Ant Farm - Movies (Official Video)
Kurde typie przypomniałeś mi o chyba najgorszym (albo w ścisłej czołówce) coverze w historii coverów
Spoiler
Kiedyś miałem ostrzejsze przemyślenia, dziś mam więcej zrozumienia i współczucia. Owszem to ściek, ale w dużej mierze rzucają w niego wyzwiskami ludzie, którzy potem słuchają jakichś DragonForce czy Animals as Leaders i z zachwytu się rozpływają i wsiąkają w wykładzinę. Trochę chłopiec do bicia.
Aczkolwiek wkurwiają mnie fest próby rehabilitacji po latach System of Down. Zespół, który zawsze był nic nie warty przez nostalgię dziennikarzy moich rówieśników, którzy przez wiek zyskali status opiniotwórczych, kreowany jest miejscami na niesprawiedliwie osądzoną perłę, drugie Deftones albo i lepszych. Jebać
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: 8na10 »

konrad pisze: 02 cze 2022, 23:23 Kiedyś miałem ostrzejsze przemyślenia, dziś mam więcej zrozumienia i współczucia. Owszem to ściek, ale w dużej mierze rzucają w niego wyzwiskami ludzie, którzy potem słuchają jakichś DragonForce czy Animals as Leaders i z zachwytu się rozpływają i wsiąkają w wykładzinę. Trochę chłopiec do bicia.
prawda, podobnie jest w rapie w sumie, że pierwsi do krytyki floridy są ludzie słuchający eminema, bueheh
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: [gatunek] Nu Metal

Post autor: sebring »

deftones to ma numetalowe dwie pierwsze plyty, pozniej juz kompletnie nie mieli nic wspolnego z jakimis rapmetalami
to co lygra wstawil to chyba najgorsza ich nuta w karierze, wymuszona do wypuszczenia jako singiel przez label, sam zespol nie znosi jej

8na10 wyjasnil ogolnie. ja ogolnie z sentymentu do white pony deftones bardzo lubie, gdybym nie sluchal tej plyty majac te 15 lat to pewnie nie zwrocilbym na nich nigdy wiekszej uwagi
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
ODPOWIEDZ