Różnica między głównymi gatunkami muzycznymi.

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

ThomasEngine
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 19:08

Różnica między głównymi gatunkami muzycznymi.

Post autor: ThomasEngine »

Nigdy nie potrafię w pełni rozróżnić, do jakiego gatunku należy muzyka. Chociaż ktoś mi powie, z jakiego gatunku jest zespół, nie wiem, dlaczego tak jest. Zawsze myślałem, że Ac / Dc to rock, ale ktoś może mi też powiedzieć, że Modest Mouse to także rock. Ktoś mi powiedział, że Coheed i Cambria to nie metal, ale Kiss nim jest.

Jedyne, co wiem, to dubstep i myślę, że to dlatego, że jest tak wyraźny, ale nie jestem pewien. Niektóre techno brzmią jak dubstep. Ale myślę też, że nie wiem, co to jest techno, ponieważ pomyliłem techno z popem i rockiem. Cóż, przynajmniej to zostało powiedziane.
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Różnica między głównymi gatunkami muzycznymi.

Post autor: Sotnikov »

Nie przejmuj się, to nie ma żadnego znaczenia, jedyne co mnie zadziwia, to umieszczenie w tym dziale igora tylera, gdy w zagranicznym hh mieści się post malone
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1738
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Różnica między głównymi gatunkami muzycznymi.

Post autor: Bunnymen77 »

Rock jest bardzo szerokim pojeciem to raz, a dwa, ze o pewnych tematach moga wypowiedziec sie tylko rabini, czesto to kwestia uznaniowa.

Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, ze jebac szufladki, najlepsze jest to, co sie schematom wymyka.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Różnica między głównymi gatunkami muzycznymi.

Post autor: baqlashan »

gatunki muzyki są dwa - ta muzyka której ci się przyjemnie słucha, i ta której nie, pozdrr
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ