Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: baqlashan »

black to jest przekrój całej muzyki gitarowej tak naprawdę, mówię szczególnie o rzeczach które się działy po wygaśnięciu tak zwanej norweskiej sceny, kiedy black się rozlał po całym świecie i łączył ze wszystkim, także podbijam whtna
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: vampmoney »

Pooodpisuje się, nie ma tak rozwiniętego w różnych kierunkach gatunku metalu jak BM
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: koniec »

- już było coś o queen to dodam od siebie, że mieli w kurwę utalentowanych muzyków i ten zespół miał gigantyczny potencjał naprawdę ale nie nagrali żadnej dobrej płyty, co najwyżej średniaki
- disco polo wcale nie jest takie chujowe jak je malują, niektóre wałki z lat 90 takie jak Jagódka bojsów to dobre śmiechowe bangery
- tool to jest kurwa pretensjonalności w muzyce i huj im za to w dupę ale w sumie to fajnie się ich słucha :oops:
- like clockwork to najlepsza hard rockowa płyta ubiegłej dekady i jedna z najlepszych ever
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: szpilman »

dlatego najlepsza płyta Queen to jakiś greatest hits i to jest dość popularna opinia, że nigdy nie nagrali równej płyty, ale talent do hitów to oni mieli jak mało który.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: mlodyperkez »

koniec pisze: 06 cze 2020, 14:48 ale nie nagrali żadnej dobrej płyty, co najwyżej średniaki
juz sie mialem dojebac ale przeczytalem drugi podpunkt i w sumie juz nie musze. no ale opinia jak najbardziej kontrowersyjna takze wszystko sie zgadza
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: baqlashan »

- tnt tortoise to muzyka dla nadludzi
- klezmer jest najlepszą muzyką do zabawy, tańca, na wesela itd
- techno w europie niewiarygodnie się skurwiło i poszło w jakieś rejwowe klubowe pizdrynda dla plebsu, i tylko murzyni z detroit kumali o co w tym chodzi, i zapodawali dobrą techniczną muzykę z miasta maszyn
- runescape ma najlepszy soundtrack do gry jaki słyszałem, nawet bardziej genialny niż poczynania paula romero w serii homm
- krautrock wywarł największe piętno na to jak dzisiaj brzmi rock i ogólnie pojęta muzyka gitarowa (choć w sumie to chyba niekontrowersyjne)
- beethoven nie był żadnym rewolucjonistą, wręcz przeciwnie, być może to był największy konserwatysta swoich czasów
- miles davis był reptylianinem
- omar sulejman pokazuje zachodowi jak sie tworzy muzykę pop łączącą elementy folkowe w XXI wieku
- prawdziwym królem baroku był scarlatti, i przy nim taki handel czy vivaldi chowają se huja do dupy
- azjaci nie potrafią robić muzyki
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: koniec »

electro swing to gówno obesrane
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: ART »

^ mialo byc kontrowersyjnie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: jajca »

szpilman pisze: 06 cze 2020, 15:02 dlatego najlepsza płyta Queen to jakiś greatest hits i to jest dość popularna opinia, że nigdy nie nagrali równej płyty, ale talent do hitów to oni mieli jak mało który.
Jakby pominac piosenkę perkusisty o samochodzie, to w sumie night at the opera, ale sam chyba wolę składankę hitsow (oczywiście vol 1, bo po the game to już same suchary i czerstwa rockerka). W ogóle patrząc po ZAIKSach, wydaje mi się, że piosenki Fredka > piosenki Deacona >>> reszty
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: Parlae »

koniec pisze: 06 cze 2020, 14:48
- like clockwork to najlepsza hard rockowa płyta ubiegłej dekady i jedna z najlepszych ever
Oj tak x 1000. Znakomita płyta w chuj.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: stranger »

- najlepsza płyta Murcofa to Remembranza
- Treny Jacaszka to topka polskich albumów bez podziału na kategorie
- Dagger Paths - Forest Swords to monument i bardzo niedoceniony cd
- Brian Eno to jeden z najważniejszych muzyków w całej jej historii
- Jon Hopkins po Immunity połyka własny ogon
- Gustavo Santaolalla napierdala ciągle to samo ale to bardzo dobre to samo
- Swan to chuj bez szkoły a Michael Gira, zgwałcił mi tapira
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Brat
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2019, 21:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: Brat »

stranger pisze: 06 cze 2020, 17:23 Brian Eno to jeden z najważniejszych muzyków w całej jej historii
Kiedy przecież to rzecz bezdyskusyjna.
stranger pisze: 06 cze 2020, 17:23 - Swan to chuj bez szkoły a Michael Gira, zgwałcił mi tapira
Ale tymi słowami zdeptałeś kilka dekad mojego życia, szanuję :D

Powiedz chociaż, które wcielenie Swans odrzuca Cię najbardziej.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: stranger »

Angels of Light a w szczególności How I Loved You bardzo lubię reszta wzbudza u mnie lęk i odrazę
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Brat
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2019, 21:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: Brat »

Kumam. Ale pozwól, że dopytam - nie lubisz nawet fragmentów tych albumów, które zwiastowały późniejsze pójście MG w akustykę? Burning World, Love of Life? I czy sprawdzałeś ich poboczny projekt World of Skin? Albo solowy Drainland? Ten ostatni formalnie szedł w stronę późniejszego Angels, choć dla mnie to dość trudna, oschła płyta. Wolę już siostrzany album Jarboe - "Sacrificial Cake". Próbowałeś? Dla mnie jedna z jej mocniejszych pozycji, nim później rozmieniła się na drobne z metalowcami itp.

Sorry, że dopytuję, ale to dla mnie ciekawa perspektywa - obecnie zazwyczaj spotykam się odwrotnym podejściem, gdzie Angels uważane jest za przydługi przerywnik w prawilnej działalności MG. Ja sam byłem zaskoczony, gdy usłyszałem pierwszą płytę, ale wtedy byłem przekonany, że reaktywacja Swans to jedna z tych rzeczy, które po prostu się nie wydarzą (jak nowa płyta Sisters of Mercy), więc spragniony czegokolwiek od MG przysiadłem i zaskoczyło. Wiele lat już nie słuchałem w sumie, ale faktycznie chyba najlepiej mi się kojarzy How I Loved You, piękna, obnażająca wrażliwość w miejscu, gdzie się tego nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: stranger »

W całej dyskografii Swans(tej do 1996 roku) nie ma dla mnie nic. Ja lubię bardzo określone dźwięki, które mój mózg uznaje za adekwatne i u Łabędzi tego nie znajduje.
Holy Money to męczarnia, the Burning World jest jako takie ale w tym czasie mogę sobie zrobić lepiej How I Loved You.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: vampmoney »

A z The Great Annihilator też masz ten problem?
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: exyou »

koniec pisze: 06 cze 2020, 14:48 - już było coś o queen to dodam od siebie, że mieli w kurwę utalentowanych muzyków i ten zespół miał gigantyczny potencjał naprawdę ale nie nagrali żadnej dobrej płyty, co najwyżej średniaki
- disco polo wcale nie jest takie chujowe jak je malują, niektóre wałki z lat 90 takie jak Jagódka bojsów to dobre śmiechowe bangery
- tool to jest kurwa pretensjonalności w muzyce i huj im za to w dupę ale w sumie to fajnie się ich słucha :oops:
- like clockwork to najlepsza hard rockowa płyta ubiegłej dekady i jedna z najlepszych ever

Sheer Heart Attack, A Night at the Opera jest przecież super.

Disco Polo jest zajebiste, ale stare

Tool takie se ale Aenima kozacka płyta.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: jogi »

exyou pisze: 09 cze 2020, 18:02 Disco Polo jest zajebiste, ale stare
:żygkurważygijeszcerazżyg:
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: jajca »

Słabo znam disco polo, ale wydaje mi się, że debiut Top One mocno niedonieniany - tylko czy to disco polo?
Spoiler
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o innej muzyce

Post autor: exyou »

To new romantic, jak Papa Dance.
ODPOWIEDZ