Dave East & Harry Fraud - HOFFA (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Esco
Posty: 23
Rejestracja: 27 mar 2020, 11:54

Dave East & Harry Fraud - HOFFA (2021)

Post autor: Esco »



Spoiler
Obrazek
Dave East's HOFFA will be curated by hip-hop's self-declared "Great Orchestrator" Westside Gunn.
Premiera w lipcu, czekano!
E quando ho vinto ho vinto e quando ho perso ho imparato.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07.21)

Post autor: sebring »

nie jara mnie szczególnie żaden jego album czy mixtape, ale z NIM może wyjść naprawdę fajna płyta
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07.21)

Post autor: Dill »

Nie lubię jego głosu, ale że Harry robi to czekam.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07.21)

Post autor: Yayo »

Zobaczycie, że to będzie jego najlepsza płyta. Dave East nie jest w stanie ogarnąć sobie lepszych podkładów niż te od Harry Fraud'a. Przy okazji może wreszcie wyda coś na miarę swojego potencjału, liczę na w chuj nowojorski materiał.
Awatar użytkownika
Esko
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2019, 16:55

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07.21)

Post autor: Esko »

Sztos, w końcu jakieś fajne bity będzie miał. Najlepsze co ma Dave East do zaoferowania to combo flow+głos :D
Kotglu
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:06

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: Kotglu »

Ciekawe ciekawe. ALE. Harry już Bennemu nie potrafił dać bitów na swoim poziomie. I po drugie czy one wam brzmią Nowo Jorsko nawet w jego primie?? Skoro to ogłosili to muszą mieć coś dobrego (MAM NADZIEJE KURWA) ale na "papierze" nie wygląda to najlepiej.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: koniec »

Dave to nie są w ogóle klimaty w których Harry się sprawdza, tak samo jak Benny, on powinien dawać bity takim ludziom jak spitta, riff raff czy french a nie takim nudziarzom jaki griselda czy dave
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: sebring »

nie no przecież east a grisedla to totalnie inna liga chłopie
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (2021)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 16:14 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Kotglu
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:06

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: Kotglu »

No East, jeśli brać pod uwage tylko ostatnie projekty to jest troche nudziarzem. Tylko że jak beda dobre bity to może bedzie jak Jim Jonesem gdzie one broniły cały materiał a raper tylko zyskiwał. Griselda i nudziarze :lol: bez komentarza.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: Yayo »

Ja nie sprawdzam Dave East'a od "Survival" - koszmarny krążek. Mam nadzieję, że będzie mocno nowojorski w sensie bardziej w stylu jego mikstejpów, niż płyt z marnymi śpiewakami r&b.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: koniec »

griselda muzycznie to są nudziarze w chuj i ich wersy poskładane niczym ghostface killah z biedrionki z mityczną charyzmą tego nie nadrobią sorki
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: sebring »

to inny lot niz wu tang czy ghostface, nikt tam nawet nie składa wersów w taki sposób jak on, ale ok
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: koniec »

przecież typy z griseldy mają w chuj podobne stylówy do ghostfejsa z takiego supreme clientele, westside gunn nawet głos ma podobny, ja bym rzekł że ten album to zapewne jedna z ich największych inspiracji :dunno: zresztą nieważne, clue jest takie, że muzycznie są nudni i mało osób, które nie są wczute w rap się nimi będzie jarać.
Kotglu
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:06

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: Kotglu »

No tak "mi sie nie podoba to musi być nudne". Jak udowodnisz że są nudziarzami w zderzeniu z faktem że połowa tego forum sie jara Griseldą? I co to za argument "mało osób które nie są wczute w rap sie bedzie nimi jarać". To jest forum dla fanów rapu czy nie? Powtarzam, masa osób sie jara starszymi rzeczami, jakaś część kręci nosem że zjadają własny ogon na nowszych releasach ale sytuacja sie poprawia. Dlaczego więc dla tylu ludzi to nie jest nudne? A ty twierdzisz że oni wszyscy sie mylą?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: koniec »

Kotglu pisze: 18 cze 2021, 0:15 No tak "mi sie nie podoba to musi być nudne". Jak udowodnisz że są nudziarzami w zderzeniu z faktem że połowa tego forum sie jara Griseldą?
No właśnie tak jak napisałem, tym że mało kto poza hip-hop headami się nimi jara, to nie jest ciekawe muzycznie dla kogoś kto nie jest hardcorowym anem rapu, nie jest melodyjne ani muzykalne, to rap pod specyficznego odbiorcę, to nawet nie jest jakiś wielki przytyk i nie musisz się tak srać, jak se lubisz to se lub przecież ci nie bronię xD
I wracając do Harrego to on właśnie najlepiej imo sprawdza się z bardziej muzykalnymi raperami, którzy lubią sobie robić bardziej melodyjny rap, czasem pośpiewać albo mają luźniejszą nawijkę i tyle.
Kotglu
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:06

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: Kotglu »

Tak w sumie myślałem że uważasz ale chciałem sie upewnić. Album z Butcherem był słaby bo to słabe połączenie było. Tu z Dave na 90 procent też tak bedzie. I to wcale nie specialnie przez Frauda. No wiem że takie boom bapowe rapy nigdy nie były specjalnie popularne i raczej hardcorowi fani rapu to słuchają. Tylko że Stany to nie Polska. Tam fanów rapu jest więcej.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (07/2021)

Post autor: sebring »

trailer albumu, premiera 30 lipca
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (30/07/2021)

Post autor: Parlae »

Dave East & Harry Fraud - Diamonds [Official Audio]
Spoiler
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Dave East & Harry Fraud - HOFFA (2021)

Post autor: gawi »

Wyszło i bardzo fajne na razie jak parę kawałków przesłuchałem. Dużo przyjemniejszy odsłuch niż Isaiaha
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
ODPOWIEDZ