Kamaiyah & Capolow – Oakland Nights (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 437
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Kamaiyah & Capolow – Oakland Nights (2020)

Post autor: ZRO »

Spoiler
Obrazek
1. Finer Things
2. Players Club
3. Digits
4. Rather Give You
5. Gimme Dat
6. Gang Gang (feat. RJmrLA)
7 .Oakland Nights (feat. Keak da Sneak)
8. Undercover
9. How I Move
10. So Much Money

Odsłuch:
Spoiler
Pogoda za oknem coraz lepsza, to i wypada wrzucić coś luźniejszego na głośniki. Na początek temat o zeszłorocznym projekcie prosto z Oakland, czyli kolaboracji Kamaiyah & Capolow.
Tej pierwszej raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, za to Capolow to dość świeża postać na tamtejszej scenie. Od jakiegoś czasu nagrywa z nią i naturalną rzeczą jest to, że postanowili połączyć siły i nagrać wspólny album.

Oakland Nights to fajny materiał w sam raz na lato. Jest melodyjnie, luźno i bardzo w klimacie Oakland. Dość ciekawie brzmi to połączenie. Obydwoje podśpiewują, choć akurat lepiej według mnie wychodzi to Kamie. Tak jakoś naturalnie, ale młody się pewnie jeszcze wyrobi.
Muszę jeszcze pochwalić większość podkładów. Wpadają w ucho i mają ten klasyczny vibe, który bardzo lubię.
Moje ulubione numery to Finer Things, Digits, Gang Gang i Oakland Nights.
Jak się nie mogłem przekonać do niej, tak po tym albumie pewnie będą sprawdzał jej nowe rzeczy.
Gościnnie tylko RJ i Keak da Sneak (w klipie do tytułowego kawałka nie ma jego zwrotki). Digits znalazło się też na Got It Made Kamaiyah również z 2020 roku.
ODPOWIEDZ