Show & A.G. - Goodfellas (1995)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Show & A.G. - Goodfellas (1995)

Post autor: Yayo »

Spoiler
Obrazek
01. Never Less Than Ill
02. You Know Now
03. Check It Out
04. Add On feat. Lord Finesse & D-Flow
05. Next Level (Nyte Time Mix)
06. Time For
07. Got the Flava feat. D-Flow, Method Man, Wali World
08. Neighbahood Sickness
09.All Out
10. Medicine
11. I'm Not The One
12. Got Ya Back feat. Wali World
13. Next Level
14. You Want It feat. Diamond D
Spoiler
Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy krążek ze stajni D.I.T.C. , ja nawet go wolę od debiutu Big L'a. A.G. nie jest tak dobrym raperem jak wcześniej przytoczony, ale myślę, że wszystko co najlepsze Showbiz jako producent zostawił na tą płytę... No i nie sposób nie docenić cegiełek jakie dołożyli swoimi produkcjami Dj Premier, Lord Finesse i Roc Raida (w takiej kolejności jeśli chodzi o zajebistość bitów bym ich postawił.) W ogóle D.I.T.C. wtedy miało swój prime, w jednym roku wyszły takie rzeczy jak legendarne "Lifestylez Ov Da Poor & Dangerous", "Jealous One's Envy" grubego Joe będącego wtedy w raperskiej szczytowej formie czy właśnie "Goodfellas". Na featach prócz ziomów z ich rapowej kliki pojawia się Method Man który jak zwykle w tamtych czasach dał świetną zwrotkę. Mój ulubiony track to zdecydowanie "Next Level" w wersji Didżeja Premiera, zawsze mnie miażdży ten utwór! A.G. poza tą płytą nigdy nie zrobił na mnie większego wrażenia, brakuje mu tego czegoś żeby był bardziej charakterystyczny imo, już Party Arty którego można też usłyszeć na późniejszych solowych płytach A.G. wypada o wiele bardziej interesująco ze swoim zdartym wokalem. Jaram się strasznie tym albumem i ciesze się, że udało mi się go upolować na wosku, szkoda tylko że zabrakło miejsca na winylu na 14sty numer z Diamond'em D :bag: . Czołówka moich ulubionych płyt z 1995 roku, mimo tego, że producent > mc na tym krążku. Wraca tu ktoś jeszcze do tej klasyki?
ODPOWIEDZ