Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (2022)

Post autor: instinkt »

1. Lock Load (feat. Beanie Sigel)
2. Tear Gas (feat. Lil Wayne & Rick Ross)
3. Piano Love
4. Drumwork (feat. 7xvethegenius & Jae Skeese)
5. Wild Chapters (feat. T.I. & Novel)
6. Guilty
7. John Woo Flick (feat. Benny the Butcher & Westside Gunn)
8. Stress (feat. Wallo)
9. So Much More
10. Chanel Pearls (feat. Jill Scott)
11. Babas (feat. Keisha Plum)
12. God Don't Make Mistakes (feat. Annette Price)

teaser #1
Daringer :bowdown:
teaser #2
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (12/02/2021)

Post autor: instinkt »

Conway mówił na live dwa dni temu że ten album jest najtrudniejszą rzeczą do wydania w ostatniej dekadzie bo co chwile mu "rozmontowują" projekt przez niemożliwość wyczyszczenia featów, sampli i oddawanie numerów na inne projekty i w sumie nie wiem czy to nie z tego powodu jest ta spina z resztą Griseldy i działanie bardziej na swoje konto jako Drumwork, o ile jest wgl jakaś spina bo tak naprawdę to chuj wie o co tam chodzi; fakty są takie że ostatnio Conway tweetuje jakieś dziwne rzeczy (chuj wie czy to nie trolling po alko) i nie było go ani w filmie ani na soundtracku

ale po tym co do tej pory usłyszałem to chyba jednak dobrze że tak się dzieje i projekt ma trafny tytuł :lol:
a tak naprawdę to nie wiem czy nie słyszałem czasem większość tej płyty randomowo właśnie na tych live'ach u niego :lol:
na tym ostatnim live gdzie mówił o tych trudnościach z dopięciem tego albumu słyszałem oba te numery ze snippetów powyżej do tego John Woo Flick, numer z 2 Chainzem i numer z Rozayem i Weezym w całości
wcześniej słyszałem mega zajebisty snippet numeru na bicie Hitmaki - według Geniusa na feacie ma tam być jeszcze Jeremih i Boogie, God Don't Make Mistakes, Courtside at Barclays, Stress i totalnie dojebane You the One produkowane przez AraabMuzik na samplu z Yuna - Lullabies i pewnie coś jeszcze czego nie kojarzę po tytule, czyli tak naprawdę 3/4 albumu
totalnie zajebista jest większość tych rzeczy, zapowiada się że ta płyta będzie jeszcze level wyżej niż FKTG
no i ogólnie jaranko i szykuje się back to back raper roku

na jutubie jest jakiś chłop co wrzuca dużo z tych live'ów na kanał więc jakby tak zdigować tam to można by było cały album z tego skleić :lol:
pozostaje mieć nadzieje że wyjdzie tego 12 lutego, chociaż może być ciężko jak pod koniec stycznia ma być jakiś inny projekt jeszcze
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (12/02/2021)

Post autor: niuhniuh »

2020 był mocno Griseldowy, nie przeszkadza mi, że możemy teraz trochę poczekać. Jak zaczną atakować albumami w styczniu to do końca roku będę sprawdzał co 3 album od nich, tak samo było w 2020 i musiałem później nadrabiać :lol:
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (12/02/2021)

Post autor: clockers »

myślę, że jeśli podaż muzy z tego obozu będzie na poziomie tej z 2020, to może nastąpić przesyt, u mnie przynajmniej. no bo jakichś wolt stylistycznych i zaskakujących zwrotów akcji u chłopaków się raczej nie spodziewam. ale sprawdzać oczywiście będę, wiadomo.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (12/02/2021)

Post autor: instinkt »

AraabMuzik - Mind Trip
to jest bit z tego numeru produkowanego przez Araaba tylko że w wersji na której rapuje Conway jest o kilka BMPów podkręcony
ciekawe jest to że na tym samym tapie z 2016 jest też bit który został użyty w zeszłym roku jako podkładka pod The Blinding
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (03/2021)

Post autor: instinkt »

Conway u Buddena mówił że prawdopodobnie w marcu
ogólnie album jest teoretycznie gotowy, ale Conway ciągle coś zmienia
Ulio88
Posty: 32
Rejestracja: 18 lut 2021, 1:07

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (03/2021)

Post autor: Ulio88 »

Czekam na wszystko od niego i Gunna. Co by nie zapowiedzieli po premierze jest ogień.
Awatar użytkownika
jesse7
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2020, 16:04

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: jesse7 »

Ktoś wie skąd ten tytuł? Jakiś czas temu przeglądając instagram przypadkiem zobaczyłem, że Conway obserwuje aktora grającego w Viking's a mianowicie Gustaf'a Skarsgard'a grającego tam rolę Floki'ego ten tak samo obserwuję jego profil jak i wszystkich członków ekipy Griseldy. Dziś oglądajac 3 sezon tego serialu z ust tego samego aktora usłyszałem kwestie "God Don't Make Mistakes" i od razu skojarzyłem to z nadchodzącym albumem. Inspiracja serialem? :) Raczej nie wnosi to nic do tego co znajdzie się na albumie ale wrzucam jako ciekawostkę. Smaczek dla tych którzy jarają się Vikings i ekipą Griseldy. :)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: instinkt »

niby w czerwcu, ale to chyba 50 termin więc :dunno:
jak widać Conway jest aktywny; dziś puścił kolejny projekt więc wygląda na to że piłka tylko i wyłącznie po stronie Shady
Dam88
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwie 2021, 16:40

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (06/2021)

Post autor: Dam88 »

Kurwa polegać na Shady to jak szóstka w totka. Nigdy sie nie wydarzy :D obym sie mylił. Czy tylko ja mam wrażenie że oni promo Gunna spierdolili do potęgi entej?? Tego albumu nie ma nawet w dysko na stronie oficjalnej Shadyrecords com wypisanego :lol:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (06/2021)

Post autor: instinkt »

https://www.instagram.com/tv/CPZi7sZgiKF/
singiel miał wyjść w ubiegły piątek, kilku DJów nawet dostało go w zeszłym tygodniu ale coś się stało i oficjalnie nie puścili
Awatar użytkownika
jesse7
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2020, 16:04

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (06/2021)

Post autor: jesse7 »

Nie słyszałem żadnego snippet'u ale jeśli to przebije From King to a God to :bowdown:. Westside, Conway, Benny the Butcher wydają jeden po drugim te albumy i każdy jest mocny. Chyba najbardziej na to czekam jeśli chodzi o Griselde.
Kotglu
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:06

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (06/2021)

Post autor: Kotglu »

Fajny ten kawałek z Insta. Też na to czekam najbradziej :D
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: instinkt »

soon
pewnie puści niedługo po Kanye skoro będzie na Bilboardzie
nie przepuszczą takiej okazji

ogólnie tracklista dużo się nie różni od tej która latała ponad rok temu
Spoiler
Obrazek
chociaż kilka fajnych rzeczy wypadło w tym o dziwo ten teoretyczny singiel
pewnie wyjdą jako jakiś deluxe albo na kolejnym projekcie

słyszałem też że na ten rok planowany jest projekt "The Missing Bricks" który ma być czymś ala Lost Tapes więc może tam :dunno:
i ogólnie to z tego co słyszałem ma to być tylko fizyczny release na którym mogą się właśnie znaleźć numery których nie udało się wyczyścić itd
ale nie wiem czy to powyższe jest prawdą, może to być po prostu kolejny album, albo winylowy bootleg jakichś starszych rzeczy
faktem jest że zapowiedź takiego wydawnictwa pojawiła się jakiś miesiąc temu na derapwinkel które to tłoczy winyle dla Griseldy
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (2022)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:18 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Kotglu
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2021, 12:06

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: Kotglu »

Tyle to wydaje, zapowiada, twittuje itp że to nie może nie rozjebać. Inaczej dałby sobie spokuj. Czekam, wiadomo :bowdown:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: instinkt »

Beanie Sigel dodany do Lock Load :bowdown:
Spoiler
a ten bit to wgl jakaś totalna życiówka Daringera
Ulion
Posty: 87
Rejestracja: 20 sie 2021, 11:31

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: Ulion »

Obecnie najbardziej oczekiwany przezemnie album rap. Kropka
szoumidelej
Posty: 135
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: szoumidelej »

szkoda że tego tracka z araabmuzikiem nie ma na trackliście ale ogólnie conway jest przekozakiem i mocne linijki rzuca. jedyny zarzut że produkcyjnie mogłoby być bardziej z jajem bo momentami się zasypia. na mainstream już raczej za późno i nie ta stylówka pod billboard ale gdyby zaczął hurtem puszczać traczki typu serena vs venus to może może. tak czy siak fajnie że wyskoczył gość z ciekawą historią który przede wszystkim jest jakiś i to słychać
Ulion
Posty: 87
Rejestracja: 20 sie 2021, 11:31

Re: Conway the Machine - God Don't Make Mistakes (TBA)

Post autor: Ulion »

Billboard jest teraz tak posrany że już wole żeby takiej samej sieczki nie tworzył. Tylko robił to tak jak teraz.
ODPOWIEDZ