Lupe Fiasco & Kaelin Ellis - HOUSE (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Lupe Fiasco & Kaelin Ellis - HOUSE (2020)

Post autor: instinkt »

OKŁADKA
Obrazek
1. HOMME MADE (feat. Virgil Abloh)
2. DINOSAURS
3. SLEDOM (feat. Crystal Torres & Graham Burris)
4. SHOES (feat. Virgil Abloh)
5. LF95


https://music.apple.com/us/album/house- ... 1520496017
SPOTIFY
YOUTUBE
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Lupe Fiasco & Kaelin Ellis - HOUSE EP (2020)

Post autor: Kubinsky »

gdyby drogas wave było skrócone do pierwszych 7 numerów pewnie sluchałoby mi się tego tak super jak tego.
okładka bardzo przypomina stare jazzowe albumy from blue note. i taka trochę jest ta epka, spokojna, utrzymana w "jazzowo chillującym" klimacie.
lupej pod względem tekstów/flow/tematów na numery pięknie jak zwykle. w ogóle mam wrażenie, że porównując te jego nowe rapy z ostatnich kilku lat do np. tych z 'the cool' to jednak jest już chłop o wiele bardziej "czytelny" dla przeciętnego słuchacza :D

produkcyjnie spoko, bez fajerwerków ale też bez żenady.
a, no i w LF95 jak wlatuje linijka "tonight I might post a picture of me and drake' a potem wbijam na instagram i rzeczywiście wstawił dziś jakieś stare zdjęcie z drakiem to trochę zaśmiałem, w sumie nie wiem czemu :lol:

e: jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego na spotify od paru miesięcy jest ten fanmade mixtape lupe & talib kweli- blackstar?
w sensie, na jakiej zasadzie ktoś to tam wrzucił w ogóle i czemu pokazuje się to w dyskografii u fiasco na spoti
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Lupe Fiasco & Kaelin Ellis - HOUSE EP (2020)

Post autor: jogi »

Kubinsky pisze: 24 lip 2020, 12:20 e: jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego na spotify od paru miesięcy jest ten fanmade mixtape lupe & talib kweli- blackstar?
w sensie, na jakiej zasadzie ktoś to tam wrzucił w ogóle i czemu pokazuje się to w dyskografii u fiasco na spoti
nie kumam tego, podobne historie zdarzają się... np. Black Hippy
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Lupe Fiasco & Kaelin Ellis - HOUSE (2020)

Post autor: instinkt »

SHOES :bowdown:

super przystawka przed lp które ma wyjść soon
ODPOWIEDZ