Kanye West - Donda (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: instinkt »

chłop nawet fitu nie zdążył zmienić :lol:
Spoiler
zajebiście to wygląda :lol:
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Farezowsky »

Spoiler
xDD ten filmik bro bro bro to wygla jakby on myslal ze juz wydal plyte
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: gawi »

Co tu się odjaniepawliło?
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Kanye West - Donda (2021)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:30 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: mast »

Cokolwiek by o tym nie mówić, jest to mocno niepowazne zwlaszcza dla takich firm jak beats, gdzie oni w swojej reklamie podaja info, ze album wpadnie w piatek i go nie ma. Dziwie sie, ze ktos powazny chce jeszcze brac udzial w promocji jego plyty. Oczywiscie, wielka szkoda nikomu sie nie dzieje, ale na pewnym poziomie trzeba byc czlowiekiem powaznym, a nie odpierdalac takie rzeczy. Rownie dobrze to moze nigdzie nie wyjsc, bo juz chyba z otoczenia Kanyego bylo gdzies info, ze nawet ten 6 august to nic pewnego. Czytalem tez inne wrzuty ludzi blisko niego i teraz bardziej rozumiem, ze dla Kanye rap sam w sobie jest dla niego za małą gierką, żeby on mial o to nie wiadomo jak dbac. To tylko pretekst do kreowania szumu, wspolpraca z wielkimi markami i odpierdalanie tego czego nikt jeszcze nie odjebal. Brawo Mr. West

Z drugiej strony jak ma wydać coś średniego jak ostatnie albumy, to niech rzeźbi, albo niech nie wydaje. Jestem ciekaw jak do tego podejdzie, bo jesli wyda gówno to w moich oczach spadnie tam gdzie kręcą sie przecietni grajkowie

warn
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Spenser »

@instinkt popłakałem się ze śmiechu z tego drugiego zdjęcia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: instinkt »


oni tam się wprowadzili podobno i mają siedzieć dopóki nie dokończą albumu
https://www.tmz.com/2021/07/24/kanye-we ... nda-album/

Mike się zawinął do Miami żeby zagrać seta z Travisem i pewnie wróci po tym do kołchozu :lol:

Dodano po 4 godzinach 53 minutach 24 sekundach:
nowy snippet z sesji na stadionie
ten album faktycznie może wyjść soon skoro aż takie abstrakcyjne rzeczy się dzieją jak przeprowadzka na stadion
myślałem że po prostu wszyscy po listening party spakują walizę i pojadą w chuj, a temat się rozmyje
a tu niespodzianka
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: MicBar »

Piękne to wszystko, a ja chciałem jedynie dodać, że cokolwiek by o tym nie mówić, jest to mocno niepowazne zwlaszcza dla takich firm jak beats, gdzie oni w swojej reklamie podaja info, ze album wpadnie w piatek i go nie ma. Dziwie sie, ze ktos powazny chce jeszcze brac udzial w promocji jego plyty. Oczywiscie, wielka szkoda nikomu sie nie dzieje, ale na pewnym poziomie trzeba byc czlowiekiem powaznym, a nie odpierdalac takie rzeczy. Rownie dobrze to moze nigdzie nie wyjsc, bo juz chyba z otoczenia Kanyego bylo gdzies info, ze nawet ten 6 august to nic pewnego. Czytalem tez inne wrzuty ludzi blisko niego i teraz bardziej rozumiem, ze dla Kanye rap sam w sobie jest dla niego za małą gierką, żeby on mial o to nie wiadomo jak dbac. To tylko pretekst do kreowania szumu, wspolpraca z wielkimi markami i odpierdalanie tego czego nikt jeszcze nie odjebal. Brawo Mr. West

Z drugiej strony jak ma wydać coś średniego jak ostatnie albumy, to niech rzeźbi, albo niech nie wydaje. Jestem ciekaw jak do tego podejdzie, bo jesli wyda gówno to w moich oczach spadnie tam gdzie kręcą sie przecietni grajkowie
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: ether »

:lol:

@mast, lubie twoje wpisy, ale walisz konia pod wszysto od kanyego tak, że nawet nie chcę pytać o genezę twojego nicku

Oczywiscie, że mój wpis byl przesadzony, ale taki wlasnie mial byc, bo jik jest zupelnie średnie, a ten kto mówi inaczej stawia ogólną otoczkę i ideę wyżej niż samą muzykę (tak jak West, co chcialem napisac, ale nie wiem czy dobrze to ująłem)

@MicBar zawsze kojarzysz mi sie z wersami jimsona i tym "spuszczaniu w ryj na bar micwie", ale twoje wpisy tez lubie
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: piernikowyskoczek »

też myślałem, że się wszyscy rozjadą na ranczo do Kanyego, a tu studio na stadionie

możliwe, że Beats i Apple wkurwili się ostro i przycisnęli go trochę
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: gawi »

https://m.soundcloud.com/carter-green-2 ... tl-version

Tu macie rip streamu podzielony na kawałki. Nie wiem jak długo poleży, więc spieszcie się z odsłuchem :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: oyama »

oczekiwania sa duze i zeby nie okazalo sie przehajpowane jak piaty Carter, od ktorego lepszy byl Funeral
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Kanye West - Donda (2021)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:30 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: gawi »

Ja tam ufam jakości Dondy, nawet jeśli wersja z listening party była średnia (ale momenty były, oj były). Kanye nie wydał jeszcze słabego albumu. Były może słabsze niż inne, ale w zasadzie słabego nie uświadczymy. Mógłby jeszcze kiedyś wydać coś a'la The Lost Tapes, kawałki z Yandhi. W ogóle szkoda, że ten album nie wyszedł bo była by to jedna z najlepszych płyt Kanye.
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Globe »

postują zdjęcia bilordów na ktt2, w tym tygodniu może już będzie
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Farezowsky »

Spoiler
Obrazek
Są plotki o kolejnym listeningu na MSG
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: piernikowyskoczek »

będzie listeningi urządzał do skutku, aż będzie jakoś brzmiało
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Finesta »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Spenser »

Mój ulubiony serial chyba obecnie to jest :lol:
ODPOWIEDZ