Kanye West - Donda (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Spenser »

crbn pisze: 23 lip 2021, 23:25
Spoiler
Obrazek
:rotfl:
Bez kitu tak to sobie wyobrażam tylko że więcej ludzi zaangażowanych niż Dean tylko.
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: xou »

że mu się jeszcze nie znudziły te akcje promocyjne z przesuwaniem premiery
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Spenser »

Pytanie na ile to jest akcja promocyjna a na ile nieleczona puszczona samopas dwubiegunówka podkręcona na jakiejś niesamowitej skali zasięgowej i finansowej, pewnie oba naraz :dunno:
Ostatnio zmieniony 24 lip 2021, 14:34 przez Spenser, łącznie zmieniany 1 raz.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Kanye West - Donda (2021)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:29 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: gawi »

Pewnie nawet on sam :dunno:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: sebring »

a niech on już wypierdala z tym leceniem w chuja, aż mi się odechciało słuchać tego jak to wyjdzie, jeśli w ogóle
czekam na billie eilish i isaiaha elko
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
tybdo_yntogliw
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: tybdo_yntogliw »

Yo, ja tylko przypominam, że dla Kanye już od świat muzyczki to jest plac zabaw i wypuszczenie albumu to tylko część procesu - jak te wszystkie odrzuty, niewypuszczone albumy, "Imma fix wolves" i inne takie, takie - ja tam to szanuję w chuj, ktoś to po prostu musi robić i wskazywać na skostniałość branży i naszych oczekiwań odnośnie procesu dystrybucji TEKSTU KULTURY
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: piernikowyskoczek »

no zajebiscie, taka zabawa, że nieraz skompromitował swoją żonę, która ostatecznie od niego odeszła
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: moody »

wtf. gosc sie blazni, organizuje listening party plyty, ktorej jeszcze nie zdazyl nagrac, choc nikt mu terminu nie narzucil, a dalej znajda sie tacy, ktorzy napisza 'ja tam to szanuje w chuj'. juz niedaleka droga do puszczenia przez niego do sprzedazy albumu bez zadnego utworu z pustym pudelkiem na cd, tak jak za dziesiatki tysiecy sprzedana zostala niedawno "niewidzialna rzezba", pewnie znajdzie sie stado baranow, ktore i za to zaplaci
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Kanye West - Donda (2021)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:29 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
tybdo_yntogliw
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: tybdo_yntogliw »

@moody: tak, jest dokładnie tak jak uważasz, tylko ja po prostu myślę, że to jest spoko - typ jest w końcu tym miliarderem, co nie(? jak to była jednak bujda marketingowa z tym miliardem "wartości" Kanye, to poprawcie). Może robić co chce, każda z płyt od czasów "Yeezus" i to, co się wokół nich dzieje to wyraz ego i artyzmu gościa połączonego z wyjebaniem spod znaku: praktykuję formę otwartą sztuki, róbcie mi chuja. Listening party dla niedokończonej płyty - spoko, wypuszczenie "DONDY" na NFT - spoko, wypusczenie "DONDY" w formacie 1 albumu, który nie może być odtwarzany przez 1000 lat - spoko.

A jego "niewidzialną rzeźbą" już była ta zeszłoroczna kolekcja merchu :) :) :) :)
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Kanye West - Donda (2021)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:29 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: ether »

Jest to mocno niepowazne zwlaszcza dla takich firm jak beats, gdzie oni w swojej reklamie podaja info, ze album wpadnie w piatek i go nie ma. Dziwie sie, ze ktos powazny chce jeszcze brac udzial w promocji jego plyty. Oczywiscie, wielka szkoda nikomu sie nie dzieje, ale na pewnym poziomie trzeba byc czlowiekiem powaznym, a nie odpierdalac takie rzeczy. Rownie dobrze to moze nigdzie nie wyjsc, bo juz chyba z otoczenia Kanyego bylo gdzies info, ze nawet ten 6 august to nic pewnego. Czytalem tez inne wrzuty ludzi blisko niego i teraz bardziej rozumiem, ze dla Kanye rap sam w sobie jest dla niego za małą gierką, żeby on mial o to nie wiadomo jak dbac. To tylko pretekst do kreowania szumu, wspolpraca z wielkimi markami i odpierdalanie tego czego nikt jeszcze nie odjebal. Brawo Mr. West

Z drugiej strony jak ma wydać coś średniego jak ostatnie albumy, to niech rzeźbi, albo niech nie wydaje. Jestem ciekaw jak do tego podejdzie, bo jesli wyda gówno to w moich oczach spadnie tam gdzie kręcą sie przecietni grajkowie
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: mast »

Całkowicie się zgadzam, ale jest to mocno niepowazne zwlaszcza dla takich firm jak beats, gdzie oni w swojej reklamie podaja info, ze album wpadnie w piatek i go nie ma. Dziwie sie, ze ktos powazny chce jeszcze brac udzial w promocji jego plyty. Oczywiscie, wielka szkoda nikomu sie nie dzieje, ale na pewnym poziomie trzeba byc czlowiekiem powaznym, a nie odpierdalac takie rzeczy. Rownie dobrze to moze nigdzie nie wyjsc, bo juz chyba z otoczenia Kanyego bylo gdzies info, ze nawet ten 6 august to nic pewnego. Czytalem tez inne wrzuty ludzi blisko niego i teraz bardziej rozumiem, ze dla Kanye rap sam w sobie jest dla niego za małą gierką, żeby on mial o to nie wiadomo jak dbac. To tylko pretekst do kreowania szumu, wspolpraca z wielkimi markami i odpierdalanie tego czego nikt jeszcze nie odjebal. Brawo Mr. West

Z drugiej strony jak ma wydać coś średniego jak ostatnie albumy, to niech rzeźbi, albo niech nie wydaje. Jestem ciekaw jak do tego podejdzie, bo jesli wyda gówno to w moich oczach spadnie tam gdzie kręcą sie przecietni grajkowie
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: miku »

to boty? :thinking:
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: MicBar »

Nope.
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: ether »

co tam @@mast ? najebany w sobote, czy chuj boli od wkladania w dupe kanye? a moze to tylko performance
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: mast »

Wybieram wszystkie trzy opcje (z adnotacją, że dzisiaj jest sobota).
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: ether »

no wiem, dzien mi sie pomylil, ale nie jestem sam, patrz na premiery kanyego
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kanye West - DONDA (TBA)

Post autor: Farezowsky »

Spoiler
Obrazek
Oni tam dalej w tej kanciapie na stadionie siedzą i mixuja chyba xD Kanye w przerwie aż sobie wyszedł na mecz akurat. Ciekawe czy za bilet płacił
ODPOWIEDZ