Kanye West - Donda (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: miku »

czy Wy sie jesczcze nie przyzwyczailiscie? Kanye przestal mnie juz triggerowac, otwieram popcorn i czekam na dalszy rozwoj wydarzen. ;)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: gawi »

Przynajmniej album będzie dzięki temu zajebisty :joint:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: niuhniuh »

przypominam, że przed Ye też wariował :(
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: gawi »

No i wyszedł świetny album i przepiękny KSG, jeden z najlepszych albumów od Kanye. Aż se posłucham, dawno nie słuchałem.
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: niuhniuh »

z KSG się zgadzam, ale Ye to według mnie nuda i chyba jedyny album z 2018 Wyoming sessions, który ucierpiał na swojej krótkości. Brakuje mi tam mocno tego wszystkiego co Kanye robił na poprzednich albumach, w sensie tracków z normalną długością, pięknymi outrosami i eksperymentacją. Ten sam zarzut zresztą mam do JIK. Ot takie półalbumy. Trzymam kciuki za to, że GC będzie pełnoprawnym projektem, a nie okrojoną epką z odrzutami.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: instinkt »

Three Original Kanye West (Presidential Campaign) Freestyles :dunno:
https://www.forbes.com/sites/randalllan ... 4674c546ea
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: koniec »

to jest smutne po prostu, powinni go wysłać do szpitala i namówić do brania leków
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: crbn »

Nie można nikogo zmusić do szpitala czy leków. On sam nie chce brać, bo mówi, że go to zabija kreatywnie, ale nie do końca to kupuję, bo jest masa artystów, co ma bipolara, jeździ na tabsach i nagrywają normalnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: koniec »

wydaję mi się, że można trafić do psychiatryka siłą/poprzez ubezwłasnowolnienie jednak, ale mi chodziło o to żeby ludzie w okół niego przestali mu pozwalać się bawić w to bez leków bo widać dobrze że przy epizodach maniakalnych jest coraz gorzej
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: crbn »

IMO to on wokół siebie ma ludzi, którzy mu ciągle przytakują, bo na nim zarabiają i boją się wtrącić z czymś w rodzaju "ty, a może byś tak zaczął brać te tabsy", bo Ye mógłby to wziąć jako zdradę i zwolnić. Nawet Kim retweetowała z flagą US jego tweeta na temat startowania wyborów i patrząc na jej portale społecznościowe, to ona go trochę jak dziecko traktuje. XD Ogólnie swoją drogą to problemy z psychą prawdziwe zaczęły się od związania z Kim. :dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: KillerCroc »

crbn pisze: 10 lip 2020, 0:16 IMO to on wokół siebie ma ludzi, którzy mu ciągle przytakują, bo na nim zarabiają i boją się wtrącić z czymś w rodzaju "ty, a może byś tak zaczął brać te tabsy", bo Ye mógłby to wziąć jako zdradę i zwolnić. Nawet Kim retweetowała z flagą US jego tweeta na temat startowania wyborów i patrząc na jej portale społecznościowe, to ona go trochę jak dziecko traktuje. XD Ogólnie swoją drogą to problemy z psychą prawdziwe zaczęły się od związania z Kim. :dunno:
Czy ja wiem, nie powiedziałbym, że ich związek w jakimś stopniu przyczynił się negatywnie do tego wszystkiego, nikt raczej nie ma takiego wglądu w ich życie osobiste żeby móc wysnuć taki związek. Pamiętajmy też, że mimo wszystko to jest para celebrytów największego kalibru, kto tak naprawdę wie oprócz nich samych jak to wszystko działa od środka, kto jest dla kogo wsparciem, ja bym nawet zaryzykował z twierdzeniem, że od dawna nikt poza Kim i dzieciakami nie miał okazji spotkać się z tym prawdziwym Ye. Ciężko określić jakie ruchy Kanyego są kierowane faktycznymi pobudkami, które są typowym public stuntem a co w tym wszystkich jest kierowane jego chorobami. Te epizody pojawiają się głównie przecież przy premierach płyt, związany z tym stres pewnie robi swoje no i dodatkowo zamyka się w tym studio i klepie przecież te numery taśmowo no to w jakiś tam sposób działa negatywnie.

Ostatni wystrzał z tym już słynnym slavery was a choice przecież też był miesiąc przed premierą KSG i Ye
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: crbn »

Ja oczywiście nie wskazuję z całą pewnością jak jest, bo nie mam pojęcia, wiadomo, że media społecznościowe nie opisują całego życia. Ale Ye zaczęło tak naprawdę mocno odbijać mniej więcej od Yeezus, a więc mniej więcej od początku związku z Kim. Potem miał odpały przed i po premierze TLOPa, potem ye, wiadomo. W tamtym roku zgaduję, że największą fazę maniakalną miał podczas podróży do Afryki, nie zdziwiłbym się, gdyby tam pojechał głównie z tego względu.

I nie kupuję za bardzo jego stresu przed wypuszczaniem płyt, to już tak doświadczony artysta, że nie chce mi się wierzyć, że dalej ma ciarki na rękach przy premierze. Wiadomo, że to perfekcjonista i próbuje wszelkie rekordy doprowadzać do perfekcji, ale czym on w sumie może się denerwować przy tym? Odbiór zawsze będzie dobry. Obecnie to więcej stresu mu przychodzi kierowanie wielkim brandem, jakim niewątpliwie jest serie yeezy, ale z drugiej strony jest bilionerem, żyje sobie spokojnie w Wyoming i niczego mu nie brakuje. To po prostu choroba dwubiegunowa i dla jego dobra powinien brać tabsy.
Obrazek
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: wtt »

billionaire ≠ bilioner
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3233
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: gawi »

Miliarder
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: crbn »

Wiem, po angielsku miałem nazwę w głowie i tak napisałem. :(
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: niuhniuh »

ale zajebiste. nagle się urywa, może jest w planach więcej tego? skądś kojarzę bicik, ale nie wiem skąd

w ogóle takie piękne sample i wokal Kanye w stylu lo-fi to jest moje marzenie :oops:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: instinkt »

sampel był użyty na Versace z P4P Westside Gunna
WSG mówił w wywiadzie po premierze że Kanye chciał się dograć do jakiegoś numeru, ale nie sprecyzował do jakiego - ludzie spekulowali że właśnie do Versace, ale temat wypłynął zbyt późno (chyba dzień przed premierą) i finalnie nie doszło to do skutku

Gunn, Conway i Havoc byli też chwile w Wyoming w marcu - może wynikną z tego jakieś kolaboracje
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: niuhniuh »

ano tak, w Versace słyszałem. szybki check YandhiLeaks a tam już teorie, że po Ye wjeżdża Kendrick :lol:
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kanye West - God's Country (TBA)

Post autor: koniec »

Co to za teoria? Możesz rozwinąć?

Edit: a dobra chodzi o to uh
ODPOWIEDZ