Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 17:53 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: Holden »

To już trzeci materiał gdzie pojawia się Dior na traciliście. Po co? Już wszyscy fani Popa przekatowali ten numer po sto razy. Pojawienie się dzieciaka Diddy'ego na Diana to też nieporozumienie. Czy stary wyłożył hajs na ten album że musieli go tam wcisnąć? Liczyłem na więcej drillu i zawodników typu Fivio czy kogoś z NY- przeżyłbym nawet Nicki Minaj - a dostaliśmy to czego się obawiałem czyli Swae Lee, Roddy Ricch czy jakiś Tyga. Mocno komercyjny materiał i zbyt cukierkowy tak jak TheD napisał,
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

Na początku się nawet cieszyłem, że 50 będzie executivem, ale on się nie nadaje, goni za hajsem gdziekolwiek się nie pojawi. Niech skupi się w 100% na filmach i essa.
Obrazek
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: vampmoney »

Ja jebie gdzie Rah Swish, Fivio i podstawowe pytanie gdzie Drill xD No fajny jest album pewnie będę i tak go katował bo to Pop Smoke, lepszy jest od wszystkich pośmiertnych albumów razem wziętych ale i tak nawet na centymetr się nie zbliża do Meet the Woo 2. Na chuj tam Swae Lee Roddy Rich i kurwa Tyga xD
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 17:53 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: instinkt »

mierna składanka z kilkoma momentami - co tu więcej dodawać
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

Nie no, G-Unit muzycznie już nie istnieje, a cała firma obecnie robi wokół kontraktów filmowych, przynajmniej tak wynika z nowej książki 50 (polecam, całkiem spoko, opowiada sporo o kulisach, też o tym, co poszło nie tak z Tonym i Lloydem, choć większość książki to motywowanie).
Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: daveyo »

POP SMOKE - GOT IT ON ME (OFFICIAL VIDEO)
Spoiler
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: Dill »

co wy chcecie, dobry album. jest drill, ale jest też trap. jasne, można było zrobić bardziej mroczny klimat, ale to jest mainstream, a nie underground i on się rządzi pewnymi prawami.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: NEGRO »

MASAKRA, mogę chyba takimi słowami określić ten album i to co ten zjebany 50 groszy z tym zrobił mam nadzieje ze nie będzie odpowiadał już za nic i w ogóle nie będzie miał dostępu do jakichkolwiek innych materiałów Pop'a. Płyta jest totalnie spierdolona poza niektórymi numerami
(44 BullDog,Creature,Make it Rain,Got It On Me, Tunnel Vision) zgadzam się w 100% z tym co piszą Panowie powyżej mało drillu w drillu, mało Pop Smoka w Samym Pop Smoku... dużo cukierkowatości i komercyjnego kierunku, Roddy?Tyga?Swea Lee? i Kto to kurwa jest KAROL G i King Combs, gdzie jest "How We Move" tutaj powinni być gracze jak Rah Swish,Fivio,Dave East nie wiem czy Chieef Keef jest możliwy? nawet ktoś z podziemia Drillu. Aczkolwiek sam numer Got It on Me i sama końcówka gdzie oni puszczają Smok'a ze studia jaka ma faze przy tym numerze, kosmos :bowdown:
Tak jak już pisałem jakiś czas temu, kogoś takiego z taka charyzma,stylem,głosem jak Pop Smoke nie będzie długooo.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2020, 23:09 przez NEGRO, łącznie zmieniany 1 raz.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 17:53 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: gawi »

paranoia ft. thugger, gunna, pusha t (drake diss) (leak)

Co za leak :bowdown: thugger :bowdown: pop smoke :bowdown:

E: kurka, a sam album podoba mi się chyba nawet bardziej od meet the woo 2 :oops:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 17:54 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: gawi »

Tak.
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

Spoiler
Wychodzi na to, że Combs miał się tam znaleźć od początku. :dunno: Ale chuj w dupę 50 za wywalanie ludzi, którzy nagrywali z Popem oryginalnie te kawałki, jak można takie coś odjebać. Skok na kasę, śmieć.
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 17:54 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: vampmoney »

NEGRO pisze: 03 lip 2020, 22:59 mało drillu w drillu
nie wiem czy Chieef Keef jest możliwy?
Ze mało drillu tez mnie to smuci ale sam pop smoke nagrywał te kawałki i już na MTW2 było słychać ze rozwija formę z jedynki i to już nie typowe wiertarkowe rzeczy
a sosa by się nie dograł, on raczej nagrywa tylko z ludźmi z którymi bardzo dobrze gada a już nie mówiąc o nagrywaniu na prośbę osoby trzeciej na czyjś album
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: gawi »

Super są te słodkie kawałki, przypomina mi to czasy w okolicach 2005 roku. Sekwencja od Enjoy Yourself, przez Mood Swings i Something Special (takie klasyki można w taki sposób rimejkować, nie obrażę się) aż do What You Know Bout Love to taki klimacik, że każda jest Twoja jak jej to włączysz :oops:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: daveyo »

Dill pisze: 03 lip 2020, 15:50 co wy chcecie, dobry album. jest drill, ale jest też trap. jasne, można było zrobić bardziej mroczny klimat, ale to jest mainstream, a nie underground i on się rządzi pewnymi prawami.
Dokładnie, zresztą sam Pop Smoke wyróżniał się tym, ze był bardzo wszechstronnym artystą, wyglądało to tak, że chce próbować nowych rzeczy, eksperymentować i raczej nie takim żeby zamykać się na jeden styl i krąg odbiorców.

Na płycie dostaliśmy trochę mieszanki, ale przez to materiał się nie nudzi i przy 19 kawałków utrzymuje ciekawość słuchacza, zwracając uwagę również na genialną produkcję. MTW2 dalej pozostaje najlepszym albumem, ale też ciężko jakoś ze sobą porównać te dwa projekty. Mi się bardzo podoba i nie jestem zawiedziony. Ten album to pokaz i wyjście w przyszłość jego kariery, patrząc nawet na same udziały gościnne.

Quavo podłożył przezajebiste zwroty.

a momenty takie jak na końcu w teledysku do GOT IT ON ME, tylko pokazują jaka to była wczuta i pasja, szacun.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

Sam Pop mówił w wywiadach, że nie chce cały życie tworzyć jednej muzyki i chce się rozwijać. W styczniu był na Bahamach i tam nagrywał głównie afrostep i piosenki miłosne, co w sumie można usłyszeć na tym albumie. Więc to, że kolejna płyta byłaby nieco inna, to oczywiste. Problem polega na tym, że 50 odjebał totalny "milking"| ze śmierci Popa - wywalił z albumu ludzi, z którym Pop Smoke nagrywał i których lubił, a na ich miejsce powstawiał artystów, którzy mają zapewnić większe kliki. To jest nieprzyjemne, wkleiłem wcześniej tweeta Calboy'a, ale z takiego Enjoy Yourself wywalono featuring Burna Boy i wstawiono Karol G, która ma duże zasięgi latino...
Spoiler
Kwestia ułożenia albumu też mi nie pasuje. Osobiście zrobiłbym dwie części po 8 piosenek: pierwsza totalnie drillowa i surowa z featuringami ludzi, którzy bujali się z Popem za życia jak Quavo, Lil Tjay, Calboy, Nav czy Fivio. A druga część niech będzie popowa/miłosna/whatever z featuringami większych artystów. Ale wyszła taka niesmaczna mieszanina IMO.
Obrazek
ODPOWIEDZ