Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: NEGRO »

dokladnie!

Obrazek
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: hubi »

wszechstronny pop smoke :lol:

nie ma za wiele nawet do powiedzenia. z 4 fajne wałki a potem sen. ta latynosko-pościelowa część płyty jest tak żadna, że nie wiem co powiedzieć. no ale ja nie jestem jakoś zaskoczony, że fiddy to zjebał. gość który zasnął gdzieś w 2002 zostaje wykonawczym bądź co bądź fenomenu 2020 roku, wiadomo było jak to się skończy. o fitach z czystej kurtuazji się nie wypowiem. swoją drogą ganstas brzmi w ogóle jak jakiś blend fanowski ala 2pac feat. kendrick lamar 2012 remix. największą zaletą jest wepchnięcie got it on me na cyfre.
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: ozzie4 »

jak jestem fanem bashara, tak niestety po 4 piosenkach nie mam tego ochoty słuchać dalej, kazek napisał co jest 5
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: Kubinsky »

ja chyba jestem jakiś dziwny bo słuchałem tego dziś i zapowiada się że to może być jeden z moich ulubionych albumów tegorocznych jeśli chodzi o rap

ale wiadomo, słuchałeś raz to nie sluchałeś wcale więc wleci pewnie za niedługo drugi raz na głośnik
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: Parlae »

To ja też jestem jakiś dziwny, bo podoba mi się to bardziej niż Meet The Woo 2. Nie przeszkadza mi ten mainstreamowy sznyt, bo wyhaczyłem sample Ginuwine oraz Isley Brothers i bardzo mi te kawałki podeszły (konkretnie to What You Know Bout Love i Diana). Po prostu lubię takie klimaty. Snitching też super traczek. No i Swae Lee znów świetny. Będę zapętlał. Takie pośmiertne albumy to rzadkość.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: KillerCroc »

Słabizna jak dla mnie, nic ciekawego nie ma na tej płycie :sleep:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: NEGRO »

No cóż, co tutaj więcej pisać, miejmy nadzieje ze numery jeszcze ktoś ma, nie wiem czy gdzieś czytałem czy ktoś tutaj pisał ze Pop najebał ponoć tych numerów trochę (mimo że był bardzo młody) ale czy to prawda czy nie to chuj wie. W każdym bądź razie marzy mi się płyta typowo agresywna, na mocnym agresywnym brzmieniu, bo to co wyszło to jedna wielka pomyłka poza 2-3 numerami. WOOOOOOOOOOOOOOO
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 17:55 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

O kurrr, lecą po 190k w pierwszym tygodniu. :bowdown: :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: baluckilu »

Szpaku jako producent wykonawczy płyty kaz bałagane'a...tragedia. Zabrał chlopowi jego całe ciekawe i brudne brzmienie. Cześć bitów jak z francuskiego trapu z późnych 2010-tych i jeszcze ten bit matheo kradziony. Standardowo kizo i szpaku na featy, bo kto inny. Idealny przykład co złe towarzystwo może zrobić z materiałem, który w czasach jego kolegowania się z belmondziakiem byłby konkretny, a wyszedł dramat.

Poprawiłem @NEGRO
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 215
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: Paul »

crbn pisze: 04 lip 2020, 1:51 Skok na kasę, śmieć.
crbn pisze: 04 lip 2020, 1:51 O kurrr, lecą po 190k w pierwszym tygodniu. :bowdown:
:lol:
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

Ale zdajesz sobie sprawę, że ten album spokojnie by zrobił te 190k nawet jeśli nie wywaliliby Calboy'a albo Burny Boy'a?
Obrazek
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TRAPSTAR »

Nie wiem czy aż tak się najebałem, ale momentami Pop Smoke na tym albumie przypomina mi 50 Centa :D Jak na pośmiertny album jest bardzo spoko, podszedł mi chyba lepiej niż oba Meet The Woo :D
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: instinkt »

Young Thug pisze:I don't respect the pusha t verse on the song with me and Gunna, cause I don't have nun to do with ya'll beef not does Gunna, and if I knew that was about him, I would've made changes on our behalf.. this rapper shit so gay
Pusha T pisze:Aye @youngthug couple things:
1. Don't feel bad, NOBODY knew what the verse was abt. The label heads that stopped it didn't even know. They ONLY ASSUME because HE TOLD them! The same way HE TOLD abt the Ross "Maybach 6" verse. And if HE'LL tell record executives abt rap verses, God only knows what else HE'LL TELL! I don't deal in Police Work, Police Rappers or Police Niggas!!!
2. @youngthug you were the last verse added to the song and that's ONLY because I requested YOU!!
3. And most important @youngthug , just so we are clear... I WOULD NEVER look or need YOUR respect for what is it I bring to this rap game!!

@stevenvictor I demand you take me off the deluxe @realpopsmoke album to avoid any confusion that may take away from This amazing body of work!

From rappers crying to record execs to blatant label censorship, I don't ride with none of it...but love every bit of it!! Now y'all run along and be gangsters, but u leave the devil alone!
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: crbn »

Jakby to Drake dograł w tej piosence diss na Pushę, to Thugger by siedział cicho.

Drizzy snitch, jebać.
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 18:33 przez TheD, łącznie zmieniany 2 razy.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: KillerCroc »

No ja nie kumam przypierdolki Thuggera bo chuj wie kiedy ten numer w ogóle powstał :dunno:

Managerem Pop Smoke'a był Steven Victor który był również menago Pushy więc równie dobrze mogli to nagrać jeszcze przed śmiercią Pop Smoke'a to raz a dwa, że pierdolenie że to jest brak szacunku dla zmarłego jest w sumie gówno warte skoro sam Pop Smoke'a chyba chciał mieć ten numer na płycie więc jeśli w jego wizji było umieszczenie na trackliście kawałka z Pushą to dlaczego Pusha dostaje za to, że ten kawałek miałby się znaleźć na płycie skoro powstawał z myślą o tym że na niej będzie :lol:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Spoiler
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 18:35 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 469
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: kosciey »

gawi pisze: 04 lip 2020, 10:23Super są te słodkie kawałki, przypomina mi to czasy w okolicach 2005 roku.
I o to właśnie chodzi. Ten album to jest follow up i tribute do ery bling rapu w którym rządził 50 cent i całe G-Unit. Bedoes to miał wtedy z 5 lat więc jego opinia jest na pewno wartościowa.

Polecam sprawdzić mój poprzedni wrzut z Complexu i poczytać w innych źródłach o otoczce sprzed i po śmierci typa oraz o tym jak wygladał proces produkcji tego albumu i o rleacjach Pop - 50. Tak samo warto sprawdzić co na ten temat ma do powiedzienia albo nie ma Steven Victor.
Natomiast przypierdolka tego drugiego o jakieś brudne coś tam brzmienie z dupy drill świadczy tylko o tym że ma on takie samo pojęcie o amerykańskim mainstreamie i zasadach w nim panujących jak on o swojej powtarzalności - żadne. Ken Duro w creditsach, ileś tam nagród grammy a temu brudne brzmienie potrzebne, no w porządku.

Drill jest obecnie "na topie wśród świadomych słuchaczy" ale nadal ma niską wartość komercyjną, dlatego moim zdaniem tutaj podano mocno "ugrzecznioną" wersję. Tak samo było/jest z trapem od lat. Być może za sezon lub dwa to się zmieni, zobaczymy, u nas pewnie zaraz ctrl c + v plus tutorial z jutuba i za chwile ktoś będzie pionierem stylu. Lista gości też nieprzypadkowa, sprzedają tak naprawdę debiutanta więc trzeba Quavami i innymi Lee przyciągnąć beton który zgnił w tych wszystkich trapowych bardachach.

Moim zdaniem bardzo dobrze że ten album jest gdzieś pomiędzy tym wszystkim co on do tej pory pokazywał. Gdyby debiut był oparty na tych samych patentach i wiertarkach miałby zerowy repaet value. Raz w samochodzie i nara.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Pop Smoke - Shoot for the Stars Aim for the Moon (2020)

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 24 lut 2023, 18:35 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ