Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: Yayo »

OKŁADKA
Obrazek
1. Bullet Holez in My Neck
2. Slapbox
3. Piper
4. Dirty Skit
5. ODB
6. Land o' Lakes (feat. Busta Rhymes)
7. The Scorpion
8. Fat Freddy
9. Sky Joint 2 (feat. Skyzoo)
10. 212 feat. Elzhi
11. Sigel in State Property


https://music.apple.com/us/album/everyb ... 1456419228
SPOTIFY
YOUTUBE
Pierwsza część póki co trylogii Conwaya. Pener album. Jeden z jego najlepszych materiałów, chociaż nie wiem którą część wolę - jedynkę czy dwójkę. "Slapbox" to przejebany storytelling, polecam odpalić i prześledzić całą historie :twisted: W ogóle mam nadzieję, że hajp na Griselde jeszcze się zwiększy i ludzie posprawdzają ich starsze rzeczy.
w_cieniu
Posty: 46
Rejestracja: 27 wrz 2019, 16:35

Re: Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: w_cieniu »

Dokładnie, zajebisty album. Szkoda, że trójka lekko odstaje od poprzedniczek. Jakkolwiek mam nadzieję, iż pociągnie dalej serię, którą będzie tak sztandarowa jak Hitler dla Westside Gunna.
@Yayo oświeć mnie, o co chodzi z tym akronimem w tytule? W co owe F.O.O.D. się rozwija?
Damian88
Posty: 26
Rejestracja: 06 kwie 2020, 15:15

Re: Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: Damian88 »

Zajeeebisty. Conway ma więcej przebłysków, sprawdzcie Organized Grime na bitach Trillmatic Goods. Ogólnie jaram się mega Griseldą czyli Westside, Benny, Conway kozaki.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 215
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: Paul »

Bullet holes in my neck, I just threw ice around

Płyty z serii F.O.O.D. są mocno nierówne, preferuję G.O.A.T. i Blakk Tape, ale kilka mocnych zwrotek jest i tutaj.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: Yayo »

[mention]w_cieniu[/mention] nie mam pojęcia, sam szukałem po premierze i nic nie znalazłem.
G.O.A.T. to jego najlepszy materiał wg mnie też, no i świetni goście - od Raekwona do Lloyd Banksa. W prawie całości (poza jednym bitem Alchemista) wyprodukowany przez Darringera co pokazało mi jego klasę, bo wcześniej nie sprawdzałem creditsów, a odpowiada za dużą część rzeczy z Griseldy. Mógłby ktoś założyć temacik o tym albumie :razz: Blakk Tape to dla mnie niezła płyta, ale gorsza od EIF jedynki i dwójki.
Damian88
Posty: 26
Rejestracja: 06 kwie 2020, 15:15

Re: Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: Damian88 »

No mi Blakk Tape średnio wchodzi. EIF pierwsze dwa mniej mi wchodzą niż trójeczka, tak więc tu się nie zgadzam z wami do końca. Fajnie jakby coś z tej serii jeszcze wydał, może w tym roku?
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: Conway the Machine - Everybody Is F.O.O.D. (2018)

Post autor: Dill »

fajna seria, ciekawe jak to solo wypadnie. wiadomo, że w kwietniu, jeszcze przed oficjalnym debiutem, który nie wiadomo kiedy, ukaże się jeszcze jeden materiał od conwaya. przynajmniej takie są plany, tak w wywiadzie mówił.
ODPOWIEDZ