Royce da 5'9" - The Allegory (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Ulio
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:57

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (21/02/2020)

Post autor: Ulio »

Już sie troche osłuchałem z materiałem. Do Book Of Ryan nie ma podjazdu. Jest bardzo dobrze ale nie na tyle by przebić poprzednie solo które dla mnie osobiście było absolutnie genialne. Tu średnio dobrze słucha mi się w całości, zawsze jakiś track skipuje czy przydługie skity. Nie widze w tym takiej całości skondensowanej do albumu. Raczej nie zostanie na ripicie tyle co poprzednie dwa solo czy Prhyme 2. Czuje lekkie rozczarowanie w sumie. Takie 7.5/10 dla mnie.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (21/02/2020)

Post autor: daveyo »

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (21/02/2020)

Post autor: Yayo »

Dobrze przewidywałem po singlach, najsłabsza solówka Royce'a. Za długi materiał, te skity w zupełności niepotrzebne. Dobre za to gościnki Griseldy - standard. Vince Staples też spoko. Moim zdaniem nie warto poświęcać czasu tej płycie, jak już było wspomniane "Book Of Ryan" czy PRhyme 2 o wiele lepsze (powiedziałbym, że chyba nawet najlepsze od niego, ale jest jeszcze "Death Is Certain" którego nie słuchałem już trochę). Czekam aż ktoś się jeszcze przyczepi o wersy o szczepionce i autyźmie :crazy: . Szkoda bo Royce jest świetnym raperem no ale tym razem mu nie wyszło i po recenzjach widzę, że nie tylko ja tak sądzę.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5420
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (21/02/2020)

Post autor: clockers »

ze szczepionkami dramat i boli mnie to, podobnie jak u Gibbsa, bo obaj są świetnymi raperami i zdawało mi się, że trzeźwo myślącymi. no ale cóż, mimo to uczciwie muszę przyznać, że nawet podoba mi się ten album. oczywiście jest za długi, niektóre kawałki wloką się w nieskończoność, a skity nie są żadną wartością dodaną, ale to co dzieje się między I Don’t Age i Upside Down bardzo mi wchodzi, rapersko i produkcyjnie. numery z chłopakami z Griseldy kozackie max. gdyby skondensował bardziej swoje myśli Royce, lepiej poukładał tracki, zawęził do 15 numerów i powyrzucał skity, to byłoby bardzo, bardzo dobrze, bo lirycznie nadal jest forma i na bity wjeżdża sobie elegancko.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (21/02/2020)

Post autor: przedszkolanek »

zastanawiam się jaki jest sens robić tak długie, a nudne albumy :dunno:
podzieliłby to na połowe, wypuścił w odstępie kilku miesięcy i odbiór byłby dużo lepszy, a kasa ze streamingów pewnie nie mniejsza
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (21/02/2020)

Post autor: daveyo »

Overcomer (Live Session) Vevo Ctrl
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Royce da 5'9" - The Allegory (2020)

Post autor: przedszkolanek »

Royce da 5'9" - Thou Shall (Live Session) | Vevo Ctrl
Spoiler
ODPOWIEDZ