Eminem - Kamikaze (2018)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: daveyo »

OKŁADKA
Obrazek
1. The Ringer
2. Greatest
3. Lucky You (feat. Joyner Lucas)
4. Paul (skit)
5. Normal
6. Em Calls Paul (skit)
7. Stepping Stone
8. Not Alike (feat. Royce Da 5’9’’)
9. Fall
10. Kamikaze
11. Nice Guy (feat. Jessie Reyez)
12. Good Guy (feat. Jessie Reyez)
13. Venom (Music from the Motion Picture)


https://music.apple.com/us/album/kamikaze/1434770366
SPOTIFY
Eminem z historycznym wynikiem na brytyjskich listach przebojów. Jego najnowszy album „Kamikaze” zadebiutował na 1. miejscu najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii. Raper pokonał tym samym ABBĘ i Led Zeppelin.
Co uważacie o tym albumie? Ja swego czasu chętnie wracałem do tej płyty. Zdecydowanie jeden z lepszych ostatnich projektów Eminema. Do tego świetny teledysk do "Lucky You". Konkretne kawałki, trochę kontrowersji. Wpierdolił się z tym niesamowicie.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3249
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: horrypaz »

h e h e corny eminem ok boomer

dobry album ale pare kawałków to gnioty osrane. raczej pozytywne odbicie po revival.
czasami wracam, a przy premierze katowałem
dobrze ze to wyszło bo dzięki temu mógł wpierdolić pięknie mgk, szkoda że tylko 1 beef z tego wyszedł

aha no i udowodnił że technicznie nadal najlepszy
a że czasami ciężko się tych pomiliardkrotnych słucha to inna sprawa...
Glubisze
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2019, 15:12

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: Glubisze »

Przyznać trzeba że dobrze brzmi tu jego nawijka. Technicznie to mistrz. Kilka głupich linijek psuje ogólny odbiór ale ja tam się jarałem po premierze, teraz też czasem wróce. Album w dobrą stronę. Niech jeszcze ogarnie światopogląd i niech tak nawija bo nawinąć dobrze ciągle umie.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: mlodyperkez »

eminem - jak zwykle zajebiscie
bity ktore sobie dobral - jak zwykle chujowe

dobrze ze powstala chocby dla dissu na mgk ktorym rozpierdolil galaktyke i pokazal innym mc jak sie nawija i bawi slowem
Yerkes
Posty: 256
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: Yerkes »

Technicznie to udowodnił tutaj , że jest królem na światowej rap scenie. Fall, Venom, Stepping Stone :bowdown:
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: koniec »

venom to jest paździerz z jednym gorszych refrenów w jego karierze(a to sztuka bo zawsze miał z tym problem)
ogólnie mierna płyta, nie ma na niej zbyt wiele poza kontrowersyjnymi linijkami
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: Parlae »

Nie wiem co tu jest do wychwalania. Słabiutka płyta, do zapomnienia po jednym odsłuchu. Zdecydowanie więcej można od niego oczekiwać, ale daleko mu do formy z Relapse np.
frontkick

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: frontkick »

Oglądałem na kanale Geniusa film w którym producent bitu do Lucky you opowiadał o produkcji tego numeru i powiedział że wszystkie zmiany po zwrotce Joynera zostały wprowadzone przez ekipę Eminema, dopoki on sie nie oduczy tych smyczków i pianinek zajebanych pmpatycznych to nic z tego nie bedzie
Myślę że na tej płycie nawet zapierdalanie szybko mu nie wyszło zupełnie, w Lucky you ten jego prawilny kolega raper pokazał mu jak to sie robi w sposób przyjemny dla ucha
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: przedszkolanek »

gorszego albumu od revival zrobić się chyba nie da, ale poza tym
Parlae pisze: 27 lis 2019, 17:07 Nie wiem co tu jest do wychwalania
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: mlodyperkez »

no jak to co, najlepszy diss ostatniej dekady? przeciez on zabil lirycznie emdzikeja
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: Whtn »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: daveyo »

Wracając jeszcze do dissu to wiadomo, ze Eminem to potęga, ale MGK wcale tak nie odstawał i też pokazał się z dobrej strony. Szkoda, że wszystko skończyło się po jednym tracku.

MGK na żywo w koszulce Killshot
Spoiler
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: mlodyperkez »

nie no tez spoko dal, mysle ze jakby diss byl chujowy to em by nawet nie odpowiedzial. no ale odpowiedz byla lirycznym morderstwem i mysle ze zaden raper by sie po tym nie pozbieral.

co do filmiku po chuju na maxa bo leci z playbacku ;/
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: Whtn »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: mlodyperkez »

eminemem ktory jest technicznie 2000 galaktyk przed jakims typem co ma marke produkujaca torebki w ksywie sie nie jarasz a jakis mudzyn co mumble rapuje i przez zlote zeby nie idzie go zrozumiec a w dodatku leci tak wolno na bicie bo syrop mu szubciej nie pozwala ci imponuje, no kumam. twoje prawo.

gusta i gusciki zią
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: daveyo »

Zauważyłem, że jest to dość częsty widok jak raperom umniejsza się "szybką nawijkę" przecież wtedy pokazujesz największego skilla i swój warsztat jak składasz wersy i do tego zapierdalasz jak machine gun
Spoiler
kelly
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: Whtn »

imponowało mi kiedy używał tych MONSTRUALNYCH skilli do nagrywania dobych albumów, czyli ostatni raz jakoś na wysokości the eminem show
a co do rapowania z prędkością 2137 słow na sekunde, no to przypomina mi się zawsze taki pan, janusz chomontek się nazywał, i z tym panem jest taka śmieszna faza, że miał zajebiste skille z piłką, napierdalał popularne kapki przez ileś tam godzin bez przerwy, no i wyobraźcie sobie, że jakoś nigdy nie widziałem, żeby wjebał bude w jakimś ligowym meczu, mam nadzieję, że rozumiecie co mam do powiedzenia
a tak juz całkiem na koniec
wpływ gucciego na grę i jego długowieczność >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> cała kariera eminema
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: daveyo »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: przedszkolanek »

za kpienie z człowieka, który jest jednym z trzech ojców rewolucji trapowej, która od dobrych kilku lat totalnie zdominowała światową muzykę mainstreamową powinny się posypać warny, są jakieś granice
guwop mógłby milczeć, a ciągle robiłby lepszy rap od eminema
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Eminem - Kamikaze (2018)

Post autor: mlodyperkez »

Whtn pisze: 27 lis 2019, 18:48 wpływ gucciego na grę i jego długowieczność >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> cała kariera eminema
sajko alert, pora opuscic thread
ODPOWIEDZ