Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Lowrider

Awatar użytkownika
checix69
Kontakt:

Re: Boxing

Post autor: checix69 » 13 wrz 2019, 19:44

ponoc pod wzgledem sprzedazy biletow na te gale tragedia, ale trudno sie dziwic jak walczy z jakims bumem. a boras to minimum 3 gale zrobil, bo przeciez adamek sie bil z haumono kassim i abellem wlasnie na jego galach.
"Mam na nogach Vapo, a ze sobą waporyzator"
"Biję ją po ryju pałą, jak jakiś Fred Flintston"

Awatar użytkownika
checix69
Kontakt:

Post autor: checix69 » 13 wrz 2019, 20:06

Canelo-kovalev oficjalnie ogloszone
Spoiler
Pokaż

Awatar użytkownika
BENGAL

Post autor: BENGAL » 13 wrz 2019, 23:28

kovalev malo czasu ma na przygotowania i mowi ze nie bedzie na stopro kurwa gotow ale jestem ciekawy co ten pijak pokaze bo jest niezlym swirem w ringu no ale nie ma co sie oszukiwac bo kurwa pierdolony oscar de la hoya vel golden boy ma na swoich uslugach rudzielca napedzanego paliwem rakietowym i komisje dopingowe maja zwiazane rece. wogole joshua - jak rozkminiacie to zejscie z wagi dla mnie glupota w huj i traci swoj glowny atut silowy. na nogach hujowo sie porusza wiec nie bedzie tanczyc dobrze w ringu i ortiz ma jeszcze wieksze szanse go poslac na deski bo w wiekszej wersji z wiekszym karkiem rozpierdalal go to teraz jak mu wyjebie jaba to bedzie po zawodach do 6-7 rundy

Awatar użytkownika
boixos

Post autor: boixos » 13 wrz 2019, 23:31

czekam mocno jak na KSI - Logan Paul

Awatar użytkownika
checix69
Kontakt:

Post autor: checix69 » 13 wrz 2019, 23:41

kurwa @BENGAL faktycznie Fury dzisiaj wystapil w masce luchadora na wazeniu jak ty to przewidziales mordo, przeciez ten jego rywal to Szwed wiec skad w ogole taki predict? :D

Canelo mysle pyknie kovaleva i zdobedzie pas w 4 kategorii wagowej, chociaz nie sadze zeby mial latwa przeprawe z Krusherem.

A co do wagi Joshuy to powatpiewam w to zrzucenie wagi, niby jakies zdjecia byly w necie i cos tam gadal ale wiesz jak to jest moze to tylko taka gadka przed walka a do ringu wejdzie dojebany jak czolg. Mysle ze glowna roznica bedzie fakt mniejszej presji u Joshuy, zero w rekodzie zniknelo to powinno mu sie latwiej teraz walczyc no i przede wszystkim zmiana mind setu. Z Ruizem to byl jego debiut przed amerykanska publicznoscia i chcial sie tez na pewno dobrze pokazac, teraz wyjdzie skupiony po prostu na tym zeby grubaska rozjebac. Chociaz ja go tam nie lubie wcale wiec jak Ruiz wygra drugi raz to plakac nie bede. 60-40 dla AJ'a imo.

Dawac mi Fury-Wilder 2 kurwaaaa

knarku

Post autor: knarku » 14 wrz 2019, 4:55

fury pizgal public workout w masce to pewnie strzelil, niemniej jednak dobry traf :D

Awatar użytkownika
slkt

Post autor: slkt » 15 wrz 2019, 7:19

kurwa co sie stresu najadlem, ze tyson to przedupcy i nie bedzie fury-wilder 2
ufffff, dobrze ze dowiózł to zwycięstwo

jak ktoś nie oglądał - fury rozpierdoloy łuk brwiowy przeez przwie całą walkę. wszyscy w jego krwi od niego samego przez wallina, po sędziego.
niby unanoimus decyzja, ale wynik punktowy w ogóle nie oddaje przebiegu walki. fury wybrał zdecydowanie za mocnego ogóra.

Awatar użytkownika
checix69
Kontakt:

Post autor: checix69 » 15 wrz 2019, 15:55

dobra walke dal Wallin, nie spodziewalem sie. Fury musial sie napracowac zeby dowiezc zwyciestwo z tym rozjebanym lukiem brwiowym

Awatar użytkownika
ghost

Post autor: ghost » 15 wrz 2019, 15:58

Fury ma trochę za swoje , trochę przesadza z pajacowaniem.

Pewnie na Bombera się lepiej przygotuje bo tutaj nawet mowil o piwkach wypitych w przygotowaniach i dzwonienia do joshuy czy Whita.

Jego ojciec tez jest za zmiana ekipy szkoleniowej.

zobaczymy co to bedzie,

ODPOWIEDZ