Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
checollada
Posty: 707
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Słuchawki

Post autor: checollada »

ART pisze: 03 gru 2023, 16:30
ART pisze: 25 lis 2023, 16:09 soundcore liberty 3 pro

ty, pooglądałem trochę recenzji, poczytałem opinie i chyba wyglądają na takie, których szukam. akurat na promce w sklepie koło mnie są, więc powinąłem przed chwilą za 90 euro, czyli 4 stówki chyba spoko cena. dzięki!

dam znać czy fajne jak przyjdą :twisted:
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

trez pisze: 25 lis 2023, 14:22 Do ćwiczeń polecam Jabra Elite Active 4. Dobrze trzymają się w uszach, a u mnie to zawsze problematyczne xd
Dźwięk dobry, bez szału, jest aplikacja z equalizerem + na prawdę długo działają bez ładowania.
W końcu kupiłem jednak te Twoje Czwórki i dzięki, jak na razie same plusy w stosunku do moich starych ekonomicznych true wireless:
- mega stabilnie trzymają się w uchu, nawet podczas ćwiczeń
- nie mają paneli dotykowych, które często aktywowałem poprawiając słuchawki
- lepszy zasięg
- dłużej trzymają na baterii, no i można monitorować ich stan przez appkę
- ANC nie działa jakoś fenomenalnie, ale statyczne szumy wentylacji, zmywarki itp. faktycznie odcina

Jedno pytanko tylko - kalibrowałeś to personalizowane ANC? Ma to jakikolwiek sens?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1081
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Słuchawki

Post autor: trez »

W ogóle nie używam tego ANC, więc niestety nic nie podpowiem.

Źle zrozumiałem. Nic nie robiłem z ANC. Domyślne mam ustawione. Parę razy rozmawiałem podczas biegania i jakość była zadowalająca.
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 624
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Słuchawki

Post autor: Konfident »

Kusmier pisze: 09 lip 2019, 18:03 Znalazłem Xiaomi air dots, ludzie bardzo chwalą


Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka
spoko są ale po dwóch latach się zazwyczaj psują
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Słuchawki

Post autor: Finesta »

Mi się popsuły po jakimś tygodniu
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 707
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Słuchawki

Post autor: checollada »

Przyszły mi dzisiaj te soundcore libery 3 pro, pierwsze wrażenia wowwowo, super opakowanie, wygląda jak coś drogiego xd Nie znałem tej firmy wcześniej. Po wyjęciu z pudełka i bez żadnych personalizacji mogę powiedzieć, że grają mocno, dźwięk jest pełny, bas potrafi zejść nisko jak na takie małe pchełki, aż w sumie zaskoczony jestem. Z tym, że żaden ze mnie audiofil, także to chuj, a nie ekspercka opinia :dunno:

Jakość wykonania super, pchełki są miłe w dotyku, wyglądają poważnie i nie wygląda się z nimi w uszach jak baran, jak np. w sennheiser cx.
W porównaniu z moimi starymi, jest feeling przeskoku jakościowego.

Aplikacja fajna, sporo opcji personalizacji, jakieś spersonalizowane testy słuchu, żeby dobrać najlepsze ustawienia. Zrobiłem to ale chyba coś poszło nie tak, bo nie wiem czy miałem słyszeć jakieś dźwięki, ale nie słyszałem żadnych przez cały test i ogólnie zgodnie z prawdą na pytanie "czy słyszysz dźwięki" odpowiedziałem z 30 razy NIE dla prawego i lewego ucha i spersonalizowane ustawienia wyszły takie same jak domyślne XD

Jest też jakiś test do optymalizacji ANC, ale ja rzadko korzystam z ANC, więc go nie zrobiłem.

Dużo wbudowanych profili dźwiękowych stworzonych przez artystów nagradzanych na Grammy, ale ja słucham Diho i Josef - antonio banderas, więc mi kswyki tych ludzi nic nie mówią, ale wybrałem popróbowałem różne i rzeczzywiście się różnią od siebie

Zrobiłem krótki test mikrofonów, chciałem porównać jak nagrywają te słuchawki względem moich starych nothing ear(1) (w dniu kiedy je kupowałem kosztowały tyle samo co te nowe) No i w cichym domowym środowisku jest bardzo podobnie. Nagrania na dyktafonie w telefonie brzmią akceptowalnie w obu przypadkach, myślę że może na wietrze albo na ulicy te soundcore mogą mieć jakąś przewagę z racji jakiejś tam technologii zastosowanej

Jak się otwiera pudełko to jest fajne podświetlenie słuchawek wewnątrz, miły bajer.
Ogułem tyle chciałem powiedzieć, że jestem zadowolony po pierwszym dniu. Dziękuję użytkownikowi ART za fajną polecajke!
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Słuchawki

Post autor: ART »

dopasuj sobie to anc, wyciszanie wiatru przy trybie transparentnym w chuj fajnie dziala jak to dobrze dograsz + equalizer po swojemu tez zgodnie z apka
no i dopasuj sobie skrzydelka oczywiscie zeby bylo git
pozdro niechaj sluza, juz ze 2 lata mam i nie planuje zmieniac
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Słuchawki

Post autor: yungXpaproch »

@ART wlasnie szukalem sluchawek i tez kupilem te twoje bo nie chcialo mi sie szukac dluzej, jak beda chujowe to wpierdol
jak beda zajebiste to osobiscie przyjade do ciebie i cie pocaluje w usta
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Słuchawki

Post autor: Sergiusz »

Czy na forumku miał ktoś styczność z Beyerdynamicami DT 1770 lub DT 1990 Pro?

Jeśli tak to prosiłbym o odczucia i w jaki sposób były używane
(ziomek daje mi na test DT 770 Pro z kartą dźwiękową Sound Blaster GC7 i ciekawi mnie jak taki zestaw wypada w porównaniu do wyżej wymienionych jeśli chodzi o słuchanie muzyczki i różnego rodzaju gry)
jAsiunio1
Posty: 12
Rejestracja: 26 lut 2024, 10:06

Re: Słuchawki

Post autor: jAsiunio1 »

siemka, ma ktoś jakąś fajną polecajke słuchawek z “głębia” bo nie ukrywam słuchanie muzyki na kablach czy airpodsach męczy (najlepiej fajnie kompatybilne z IP) bede bardzo wdzięczny 🫡
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Słuchawki

Post autor: lygrys »

Od Września 2023 mam

Philips A4216 Wireless Sports Headphones - Stay active. Feel fresh. Rock out.
Spoiler
i jestem zadowolony.
Niestety minus takich słuchawek jest taki, że w Polsce przez 9 miesięcy w roku jest zimno, więc nie do wszystkich czapek masują takie słuchawki.
Z Balaclavą są spoko i jak chodzisz po mieście kiedy jest zimno to spoko, ale jak musisz wejść do sklepu, to trzeba tą balaclavę zdjąć, bo jest za gorąco i nie zawsze jest gdzie ją schować - ewentualnie można ją nosić jak pseudo du-rag.

Ja właśnie teraz zapuszczam włosy i jak zdejmę czapkę to ma straszne siano, więc bez przerwy chodzę w czapce, a te klasyczne fullcapy niestety mają na czubku metalową szpilkę (?), który mi się wrzyna w głowę jak nałożę słuchawki nauszne.

Dlatego planuje kupić sobie jakąś patrolówkę BDU (bo jest w wersji fullcap)
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
słuchawki kostne

Philips A6606 Open-ear Wireless Sports Headphones – GO for it!
Spoiler
Są już wygodniejsze do noszenia z fullcapem, świetnie się nadają do pracy (słuchasz sobie i jak ktoś do ciebie podbija z pytaniem, to szybko jednym kliknięciem pauzyjesz dźwięk, a potem znowu jednym przyciskiem wznawiasz), ale raczej ta wersja nadaje się do słuchania podcastów, bo słuchanie muzyki w nich mnie trochę wnerwia, że nie wszystkie instrumenty brzmią dokładnie.

problem tych słuchawek też jest trochę słabe wykonanie, bo już rozwaliła mi się zasłonka na wejście USB-C i dość słaba bateria na której na jednym doładowaniu cały dzień sobie podcastów nie posłuchać.

Dlatego będę planował kupić droższą wersję

Philips A7607 Open-ear wireless sports headphones- Free your ears. Hear it all.
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Słuchawki

Post autor: ffeee »

lygrys pisze: 04 mar 2024, 14:56 słuchasz sobie i jak ktoś do ciebie podbija z pytaniem, to szybko jednym kliknięciem pauzyjesz dźwięk, a potem znowu jednym przyciskiem wznawiasz
Nie uwierzysz ale wszystkie douszne słuchawki mają ten niesamowicie zaawansowany ficzer
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Słuchawki

Post autor: lygrys »

Wiem, ale kostne mają mają ten plus, że nie trzeba wyciągać słuchawek z uszów podczas rozmowy, bo spałzowaniu dźwięku audio, by rozmówca miał pewność, że go słuchasz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 646
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Słuchawki

Post autor: KamilNO »

Zjebały mi się Jays m-Five. Do 300 (no max 400), jakie najlepsze TWS do iPonga? Galaxy Buds 2, czy znajdę coś sensowniejszego?
Lat temu 4 na rynku chuja było tak naprawdę, teraz widzę zatrzęsienie i nie chce podpalać audiofilskiego ducha czytając teraz 200 recenzji
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Słuchawki

Post autor: gambler »

jakieś fajne słuchawki douszne, bezprzewodowe do 500-600zl max, które nie są AirPodsami?
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 159
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Słuchawki

Post autor: Marker »

Ja kupiłem polecane tutaj od kilku stron soundcore libery 3 pro i jestem w chuj zadowolony :cool:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Słuchawki

Post autor: ART »

ART pisze: 11 lip 2022, 23:07 soundcore liberty 3 pro
ART pisze: 14 paź 2022, 17:02 soundcore liberty 3 pro
ART pisze: 31 paź 2023, 20:06 soundcore liberty 3 pro
ART pisze: 25 lis 2023, 16:09 soundcore liberty 3 pro
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Słuchawki

Post autor: piernikowyskoczek »

ja mam od dwóch lat creative outlier pro i jestem bardzo zadowolony z nich pzdr
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 670
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Słuchawki

Post autor: strobe »

te liberty 3 pro kozaki, widziałem że soundcore wypuścił wersję 4 i jak wpadną na jakieś promo ciekawe to chyba sobie zgarne na test
ODPOWIEDZ