Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
101
57%
Split
50
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 176

Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Siłownia

Post autor: fifi »

jakie sa wasze ulubione lub sprawiajace dla was najwiecej przyjemnosci/satysfakcji cwiczenia oprocz typowych dla trojboju?
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

ohp oczywiscie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2367
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Siłownia

Post autor: 2do5 »

Podciąganie na drążku
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
dakko
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2020, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: dakko »

Zarzut/rwanie
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Siłownia

Post autor: sztyc »

trening babą

dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłownia

Post autor: demon »

OHP to gówno największe. Kijowe ćwiczenie, które obciąża odcinek ledzwiowy i CUN i nijak się nie przekłada na wyciskanie leżąc.

- wznosy bokiem, bo uwielbiam jak pompa rozrywa mi barki, zajebiste to jest. Ogólnie barki to moja najlepsza partia i kocham je katować xD
- bułgary i zakroki, bo mam poczucie że przełamałem swoje granice i wyszedłem ze strefy komfortu xD Nie wiem jak u was, ale u mnie na silowni (sieciowka) mężczyźni albo nie robią nóg albo robią byle co i na odpierdol - maszyny albo jakieś wypychanie z babskim ciężarem, aby tylko nie było za ciężko. Siady czy martwy to robią albo swiezaki albo wannabe trojboisci xD No i kobiety/dziewczyny oczywiście. Ja lubię to uczucie jak po serii bulgarow czy zakrokow serce mi napierdala i ciężko mi złapać oddech.
- większość ćwiczeń na plecy sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję, a to dlatego że przez długi czas nie potrafiłem odpowiednio zaangażować pleców i kompletnie ich nie czulem podczas treningu. Kiedyś nienawidzilem treningu pleców, teraz bardzo lubię, zwłaszcza wszelkie ćwiczenia wykonywane jednorącz- ściąganie czy przeciąganie linki, wiosło na maszynie itd. Najszersze mam całkiem niezłe.
- JM Press. To akurat niedawno odkryłem. Łapy mi trochę odstają i szukam rozwiązań jak je poprawić. No i znalazłem fajne ćwiczenie na triceps, a bardzo mało popularne zwłaszcza na polskim YT. W Ameryce jest bardziej rozpowszechnione, choćby jako fajny dodatek na poprawę siły tricepsa dla bench presserow. Na pierwszy rzut oka podobne do skullcrasherow ale zdecydowanie mniej obciążają lokcie, no i trochę trudne technicznie. Robie je dopiero kilka tygodni ale fajna pompa w tricepsie i urozmaicenie w treningu. Ogólnie ja mam tak, że lubię sobie co jakiś czas wrzucić jakieś nowe ćwiczenie albo takie którego dawno nie robiłem.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

fifi pisze: 11 lut 2024, 23:17 jakie sa wasze ulubione lub sprawiajace dla was najwiecej przyjemnosci/satysfakcji cwiczenia oprocz typowych dla trojboju?
Wyciskanie hantli siedząc, wykroki

O JM press też props, robiłem swego czasu i fajnie się idzie spompować
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siłownia

Post autor: ConeyIsland »

demon pisze: 12 lut 2024, 0:10 - wznosy bokiem, bo uwielbiam jak pompa rozrywa mi barki, zajebiste to jest. Ogólnie barki to moja najlepsza partia i kocham je katować xD
same here. lekko wypuszczam barki i powoli bez angażowania kapturów unoszę ramiona; piękne uczucie.

dodałbym:
- wyciskanie hantli na ławce dodatniej, bo wtedy w głowie się drę "YEAH BUDDY! LIGHTWEIGHT!"!11"
- leg press bo fajnie jest ładować 200 kg na choćby jedną maszynę :lol:
- w zasadzie większość ćwiczeń na biceps
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Siłownia

Post autor: Sergiusz »

Ja fanem przysiadów jestem, wariacje typu zercher czy frankenstein squat zawsze mi satysfakcję sprawiają
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ulubione: wszystkie na triceps, nie wiem nawet czemu ale to pierwsze co mi przyszło do głowy
Najwięcej satysfakcji: podciąganie i pompki diamentowe
Najmniej ulubione: wykroki chodzone z obciążeniem pierdolone. Ale robię je w ramach treningu charakteru/dyscypliny, do tego jak zrobię je w pierwszy dzień bloku treningowego to już wiem, że reszta tygodnia z górki.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

podbijam props dla zercher squatow
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

Podciąganie easy choice, juz od n lat praktykuje a caly czas cos nowego sie ucze
Teraz bardziej rozgrzewkowo je traktuje ale to spowodowalo ze lubie je jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 707
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Siłownia

Post autor: checollada »

Byłem dzisiaj na siłowni spróbować zrobić coś na górę ciała, pierwszy raz od złamania. W zeszłym tygodniu byłem 3 razy zrobić nogi:D

No i jestem super zadowolony, udało się zrobić lekkie wiosłowanie na maszynie, jakieś wznosy bokiem, uginanie na biceps z hantlem, oczywiście wszystko z symbolicznymi ciężarami. Już prawie prostuję prawą rękę do końca, więc próbowałem na wyciągu coś na triceps machnąć ale dziwnie wchodzi ten ruch jeszcze. Tak samo nie ma mowy póki co o żadnych wyciskaniach czy dipach, przy jakimkolwiek obciążeniu czuję dyskomfort. Ale za to mogę robić różne rozpiętki na maszynie czy na linkach w miarę komfortowo.
Może spróbuję też ćwiczenia, które nazywa się przenoszenie sztangielki leżąc w poprzek ławki poziomej, jakoś nigdy wcześniej tego nie próbowałem, a wygląda na takie które dałbym radę zrobić. No i brzuch można katować.

Nie nazwałbym w sumie tego treningiem, bo się nawet nie zmęczyłem, bardziej lekki rozruch. Sam fakt możliwości wykonania tych ruchów wywołał u mnie niesamowitą radość.

Ogólnie jestem zadowolony i czuję że pomału odżywam, brakowało mi treningu. Miałem mam ciężki czas w życiu prywatnym, bynajmniej nie ze względu na kontuzję rąk, więc kurwa wykluczenie z treningu i z chodzenia do roboty na 5 tygodni tylko pogłębiło chujoze i kiepskie stany, ale wracam zmotywowany do działania.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: scam_sakawa »

Zdrówka mordzia i obyś wrócił jak najszybciej, kontuzje potrafią rozjebać głowę jak się nakładają z problemami w życiu, ale wracasz silniejszy zawsze! :)
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Siłownia

Post autor: Globe »

Użytkownik checollada to jeden z tych (nielicznych), którzy opisywali swoje problemy na forum, ale bez kpiny i żenady można było sympatyzować i kciuki się same zaciskały. Propsy za kolejny powrót.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Siłownia

Post autor: fifi »

+1 trzeba napierdalac zeby sie nie zmulic zdrowka i progresu byku

Dodano po 1 dniu 1 godzinie 17 minutach 57 sekundach:
stosujecie jakies rozciaganie na plecki/mobilnosc lub cwiczenia rehabilitacyjne/na brzuch na macie w domku/na silowni? pozdro
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Siłownia

Post autor: ffeee »

fifi pisze: 11 lut 2024, 23:17 jakie sa wasze ulubione lub sprawiajace dla was najwiecej przyjemnosci/satysfakcji cwiczenia oprocz typowych dla trojboju?
unilateral hammer curl/tricep pushdown, oba na kablu to najlepsze co mi się przydarzyło na pompę łapy
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Siłownia

Post autor: Bakan »

Może nie w temacie, ale nie mam innego pomysłu.

Czy to możliwe, że zwykłe skręcenie stawu skokowego napierdala tak, że nie sposób zetknąć stopę z podłożem?

Wczoraj na piłce krzywo stanąłem, dzisiaj prześwietliłem i niby bez większych problemów, ale ból paraliżujący. Kiedyś miałem skręconą i pamiętam, że lekko kustykalem i tyle, a teraz rozpierdol.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Siłownia

Post autor: mql »

2do5 pisze: 11 lut 2024, 23:40 Podciąganie na drążku
zdecydowane ręce w górę +1
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Siłownia

Post autor: yytr »

@Bakan zdecydowanie
Prześwietliłem? W sensie roentgen? Idź do ortopedy i niech Ci zrobią usg. Skręcenie skręceniu nie równe :D
ODPOWIEDZ