Peja - G.O.A.T (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

bortwick pisze: 03 wrz 2019, 21:23 wojny hybrydowej z atakami hakerskimi
hah mordo dobre prowo kręcisz :bowdown: ale nie do końca dobre, bo po tym wpisie no to nie można uwierzyć, że to jest na poważnie napisane, wiec no, musisz poćwiczyć

a Peja spoko numer, jazda z tymi, co się prują, tylko refren z tym na ciemną stronę mocy se przeszedłem asłuchalny
MOB
Awatar użytkownika
PROBLEM
Posty: 67
Rejestracja: 01 cze 2019, 12:14

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: PROBLEM »

paluch został wyjaśniony zwrotką seby w gościnnej zwrocie u malika. poza tym to całe bor to sezonowe parówy, zarówno paluch jak i szpaku czy reszta podopiecznych kciuka, jadą na jednym patencie - jedno tempo, jedno flow, monotematyczne teksty, ziew.


Rychu odkąd rzucił używki nie był mnie w stanie do siebie przekonać, ale GAME CHANGER :bowdown: :bowdown: .
Bez beki - numer roku w polskim H I P H O P.
jak zapowiadam wpierdol ściągam okulary
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: wst »

Bryx03 pisze: 04 wrz 2019, 19:28
wst pisze: 04 wrz 2019, 19:20 xD
To już wiadomo czemu utwór wokalny wokalisty Peja wpadł ci w gusta.
Nie wiem, pewnie dlatego, że w 2005 jakoś się zajarałem, ale miałeś wtedy 3 lata, więc wybaczam.
Spoko, i od 2005 zrobił zero progresu

i ad personam tak typowe dla ograniczonego fana wykonawcy Peja
JAK JA RAPOWAŁEM TY DZIWKO itd.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

PROBLEM pisze: 04 wrz 2019, 19:57 paluch został wyjaśniony zwrotką seby w gościnnej zwrocie u malika. poza tym to całe bor to sezonowe parówy, zarówno paluch jak i szpaku czy reszta podopiecznych kciuka, jadą na jednym patencie - jedno tempo, jedno flow, monotematyczne teksty, ziew.


Rychu odkąd rzucił używki nie był mnie w stanie do siebie przekonać, ale GAME CHANGER :bowdown: :bowdown: .
Bez beki - numer roku w polskim H I P H O P.
Masz ból dupy popraw stringi wyjebane w twe rankingi i tyle w temacie kasztanie. Jak masz coś do nas no to wal zjadam każdy twój argument BOR to święty Graal pluje ci na świeży puder. Ciekawe czy w realu też taki kozak jesteś jak w ogóle możesz przywoływać Sentino który obsrał się przed Paluchem 2x jak ten chciał ustawić się z nim w Warszawie, wielki gangster idol ślizgowego motłochu został wyjaśniony przez samca alfa polskiej rap sceny (Flint pozdro mordo pamiętam te miłe słowa jesteś BOR FAM). BOR 4 LIFE 061 PEACEE
24.07.2019 - 16.12.2019
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

Bryx03 pisze: 04 wrz 2019, 19:16
bortwick pisze: 04 wrz 2019, 18:53 No jak na penera to muszę przyznać że numer słuchalny o dziwo. Jak mówiłem, nie ma i nie będzie bezpośredniego ataku na poznańskiego bossa, może jedną linijkę w całym numerze można przypisać reprezentantowi Piątkowa, Peja wie że podskoczyć za wysoko nie może. I o to chodzi króciutko
Ja mam nadzieję, że Ty prowem jesteś, bo o ile nie mogę postawić siana na to, że Peja zjadłby Palucha w beefie, to już mogą być nie te lata, to gdzieś pisałeś nawet, że Paluch by mu najebał, co jest fikcją totalną, podejrzewam, że gdyby oboje zgodzili się na to zasrane Fame MMA, to po ok 40 sekundach Paluch miałby dość, jak ktoś zna historie Rycha to wie o czym mówie. Ja propsuje ich obu, ale z całą stanowczością mogę powiedzieć - gdyby nie Rychu to o Paluchu dzisiaj słyszałoby tyle osób co o Konim ( z całym szacunkiem). Gdyby nie zwrotka w 'Na Serio' to ja osobiście nigdy bym się o typie nie dowiedział, co oczywiście nie zmienia faktu, że 'Pewniak' zajebisty album, ale też dorzucę, że Paluch jest sporo młodszy od Rycha, a zapętlił się znacznie bardziej.

BTW- wst, myślałem, że chciałeś mnie wyśmiać, ale sprawdziłem Twoje posty, o rapie tylko w temacie typów, których nazwy się wymówić nie da, więc odbijaj.
Człowieku o czym to do chuja pana mówisz. Peja 160 cm w kapeluszu vs Paluch 192 cm wzrostu i 100 kg wagi czyli WAGA CIĘŻKA. Do tego były sportowiec i regularnie uczęszcza na siłownię oraz wrodzona CHARYZMA i siła. Człowieku... Okej może Peja ma jakieś skille ale sama różnica warunków fizycznych byłaby dla Rycha nie do przeskoczenia! Nie takich typów Paluch wyjaśniał, wielu odpuścił (świetny przykład w bardzo rozkminkowym numerze ze Słoniem pt. BALANS gdzie Łukasz daje do zrozumienia że mógłby gościa wysłać na OIOM ale SAMIEC ALFA TO JEST GRACZ i utrzymuje balans!!!). No i to jednak Peja zaczął fikać a nie na odwrót więc nie płacz że zbierze tego konsekwencje. Generalnie pozdro dla kumatych, ONE WAY ONE LOVE ONE CREW BOR 4 LIFE
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Dobra, teraz już wiem, że prowo, nawet typ zlizujący reszti gówna z przećpanego odbytu Pomidora by tego na poważnie nie napisał, ale jednak prowo zacne.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

Prowo to twoi rodzice zrobili jak cie robili.

Bez takich. Warn.

EDIT: Bardzo przepraszam szanownego moderatora za moją postawę wobec tego użytkownika w przyszłości będę unikał obrażania takich kasztanów.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

[mention]bortwick[/mention] to już nieśmieszne, weźcie go zbanujcie czy coś pls, wystarczy już tego prowa

słuchałem sobie jeszcze i Paluch bez kitu wyjaśniony pięknie, Jestem ikoną a Ty hajsotłukiem tyle w temacie, chociaż OKO spoko płyta(przynajmniej jak wyszła to mi się bardzo podobała xd teraz pewnie mniej) i niektóre rzeczy lubię to zapętlił się już teraz potężnie a jako człowiek wydaje się być dość nieprzyjemny
MOB
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

Nie wiem czy nieprzyjemny, faktem jest że zarówno ''prawilne'' mordy mówią o nim w samych superlatywach jak i bardziej emocjonalne jednostki jak Gedz czy Quebonafide też zachwalają jego charakter.
24.07.2019 - 16.12.2019
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

katuje dzisiaj cały dzień ten track, piękne to. :bowdown: :twisted:
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

no i wreszcie elegancki singiel. rychu jakoś zawsze lepiej wychodzi w takich klimatach
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: dwupak »

Singiel najlepszy ze wszystkich, chociaż mógłby rzucić ksywą, a te strzały w powietrze zostawić innym.

Bortwick mój ulubiony user dzisiejszego dnia. Pozdro młody simba b o r nic nie dzieje się bez przyczyny
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
radioaktywnyodpad
Posty: 146
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: radioaktywnyodpad »

Fajny numer, rychu znowu nawija nie po rysiowemu ale ze świetnym wyczuciem smaku, podoba mi się to. Fajny kadr w kiblu.
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Spenser »

ten kadr w kiblu to zdaje się nawiązanie Ryszarda do twórczości wielkiego współczesnego artysty DMG 96 https://www.youtube.com/watch?v=twQ9ru6apx8 cieszę się, że ktoś taki jak Ryszard docenia twórczość DMG i wie o co chodzi w polskim rapie
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: horrypaz »

peja skończ rapować. trzeba być niezłym psychofanem żeby dawać temu więcej jak 2/10
męki przez cały numer, katastrofa
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2794
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Niezły numer, ale faktycznie jednostajność flow Ryszarda może trochę męczyć. Tak czy siak kibicuję :D
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

ale to będzie słabiutka płyta
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

CD2
G.O.A.T. feat. DJ. Danek (NNFOF remix)
Kiedyś to było (CrackHouse remix)
Definicja Pener (CrackHouse remix)
Money Talks (Voskovy remix)
Salute feat. Sokół (Lema RMX)
Rap Weteran (600V RMX)
S.L.U.M.S. (Crack Trap Remix)
W czasie gdy (Bonus wersja)
Big Fame (DJ. Zel RMX)
volta się tu nie spodziewałem
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2794
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Propsy za Volta, szkoda, że to tylko remix :D
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

mario995 pisze: 14 wrz 2019, 14:02 Propsy za Volta, szkoda, że to tylko remix :D
Jak coś to ten numer 2 lata już jest na kanale Rycha https://www.youtube.com/watch?v=AyUqbwYXMOs

Podobnie jak SLUMS, i Salute, reszta remixów chyba świeża. Fajnie, że NNFOF są, dawno ich nie widziałem na bitach.
ODPOWIEDZ