OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

pierwszy odcinek jeszcze jakoś wyglądał, ale każdy następny to gówno obsrane, to moglby być kryminał remigiusza mroza a nie kolejny sezon świetnej serii
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11742
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Ta seria nigdy nie była świetna, po prostu pierwszy sezon im wyszedł, reszta to gówno
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Skończyłem nowe Fargo i dobrze się bawiłem (scena debaty politycznej, lol), aczkolwiek momentami miałem wrażenie że to Fargo-type fanservice. Wszystko jest aż ZA fajne, za dużo krwi, zemsta na złolach zbyt słodka, beciak głównej bohaterki za bardzo punchable, a content - jak albumy Okolicznego Elementu - składa się głównie z followupów do poprzednich sezonów i reszty filmografii braci Coen... np. Ole Munch (niepowstrzymywalna siła natury) to wypisz-wymaluj V.M. Varga z S03 ale z fryzurką Antona Chigurha z No Country For Old Men. Szeryf Tillman reprezentuje toksyczną męskość? No to podkręćmy to jeszcze, puszczając "Toxic" Britney Spears.

Aczkolwiek trochę na siłę szukam tych wad, bo to nadal super rozrywka i na pewno lepszy sezon niż ostatni.
Spoiler
Przekłute suty Dona Drapera :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

oglądajcie The Curse, jestem po trzecim odcinku i czasami jest tak dziwnie, tak nieprzyjemnie momentami, tak cringowo, że aż skręca od oglądania niektórych scen. Popisowa Emma Stone i niejaki pan Fielder.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Też oglądałem i takie same odczucia. Czekam na kolejne 5 odcinków na skyshowtime, które wychodzą chyba jutro.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

Teraz dopiero się dowiedziałem, że ten Benny Safdie czyli twórca to jest zamieszany w choćby Uncut Gems czy Good Time, które też tu były propsowane jako takie niewygodne do oglądania więc nie dziwi ta stylistyka, ale i tak wydaje mi się tutaj to bardziej podkręcone jeszcze. Czekam też na te resztę, która już jutro, bo najlepsze ponoć dopiero przed nami @MalkoNTENT.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

potter pisze: 14 lut 2024, 21:41 oglądajcie The Curse, jestem po trzecim odcinku i czasami jest tak dziwnie, tak nieprzyjemnie momentami, tak cringowo, że aż skręca od oglądania niektórych scen. Popisowa Emma Stone i niejaki pan Fielder.
obejrzałem 3 odcinki i przerwałem. ale tam scena jak ten Fielder wylewa napój na gościa z kasyna :bowdown: top cringe
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

potter pisze: 14 lut 2024, 21:41 niejaki pan Fielder
...odpowiedzialny m.in. za pojebany serial Rehearsal z pogranicza reality tv, mockumentu i show, o ćwiczeniu wszystkich możliwych scenariuszy przed ważnymi życiowymi momentami, który z odcinka na odcinek robi się coraz bardziej meta i creepy
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

i za kształt ukochanych Dobrych Rad Johna Wilsona
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: sebring »

chyba zajebe se czwarty raz Sopranos
pora na grilowany ser z kaloryfera
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

emcess pisze: 16 lut 2024, 15:16 i za kształt ukochanych Dobrych Rad Johna Wilsona
a ma to taki vibe momentami, rzeczywiście. Sami widzicie, że to nie mogło się nie udać, wieczorem odpalam drugą część sezonu.
A tymczasem pojawiły się polskie napisy do Fargo5 jakby ktoś potrzebował.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1802
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Severance to jest sztos :bowdown: The office + Black Mirror.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Finał True Detective: Night Country = gówno obesrane
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1081
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: trez »

Po tym finale człowiek docenia 2 sezon. :lol:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Prez »

a mi się finał podobał, jak cały sezon oceniam średnio (choć na pewno lepiej niż s02) tak to zakończenie mi siadło z jednego prostego powodu:
Spoiler
bałem się, że za całą sprawą morderstw będzie stała jakaś właśnie nadprzyrodzona siła albo niewyjaśnione okoliczności, a jednak ograli to normalną zbrodnią na tle rasowo/politycznym i spoko
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1148
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

no niestety gówno wyszło ale mogło być też gorzej, docenić można ten sezon za klimacik i tyle
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

trez pisze: 20 lut 2024, 10:38 Po tym finale człowiek docenia 2 sezon. :lol:
już dawno powinniście to zrobić
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

No nie był to udany sezon, a pilot nie zwiastował aż takiej tragedii. Ale im dalej w las tym wyższe drzewa jak mówi Tomasz Hajto, za dużo tych widzeń, głosów, halucynacji itd, a finał to już jest totalnie położony z tym
Spoiler
uzbrojonym po zęby gangiem sprzątaczek
:D Najlepsza była piosenka Billie Eilish i to jedyne co mi zostanie po tym sezonie. Niepotrzebnie to jako Detektyw podpinali, mogli zostać przy tym Night Country.

Skończyłem też The Curse, nie wiem jak Ty @MalkoNTENT, ale jeśli tak to daj znać jak odbierasz finał, bo nie byłem totalnie gotowy na takie coś i do tej pory nie wiem co o tym myśleć, mózg rozjebany. Kolega @Luxair miał rację, że Fielder lubi z odcinka na odcinek robić rzeczy coraz bardziej odjechane i zakończenie jest tego doskonałym przykładem.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Piosenka Billie, choć fajna, to właśnie totalnie-zupełnie nie pasowała do klimatu tego serialu

Cała historia to stek bzdur:
Spoiler
- kto niby zaniósł język Annie do stacji?
- weterynarz mówił że człowiek nie może zamarznać w trakcie walki, ucieczki, w ruchu. To jednak może? Jedynym sensownym wytłumaczeniem byłoby że goście zostali wjebani do komory "flash freezing", ale tak w ogóle nie było
- "she's awake" krzyczał koleś na filmiku. Kto niby? Alaskańska boginii śmierci? Annie nafaszerowana magiczną bakterią zombie? JPRDL
- sam pomysł że zwiększanie polucji z kopalni ułatwi pracę naukowców, co za bzdura
- te magiczne jaskinie były 30m od stacji? Serio?
- spirale to już w ogóle
- Murzynka przebija się przez sufit lodowej jaskinii i serio nie wpadła na pomysł że może się zjebać z wysokości na twardy lód i skręcić szyję/połamać ręce i nogi? Żadnych zabezpieczeń? #MałyEszEsz
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1780
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bunnymen77 »

Tulsa King - świetny Stallone, ale sam serial to taki średniak+
ODPOWIEDZ