[GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Riddle

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Riddle » 14 lip 2019, 15:38

Kurwa w Novigradzie zrobilem co moglem, odkrylem praktycznie wszystko i bylo miodzio fajna gierka, dotarlem do skellige, zrobilem jeden kontrakt na drownery i już mnie wkurwiają te jebane góry, jak żyć? Chyba tylko main questy zrobię tam bo nie widzi mi się latanie i zjeżdżanie z gór, jakieś poboczne warte uwagi tam są?

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo » 14 lip 2019, 15:40

to wiedzmin więc praktycznie wszystkie.

Awatar użytkownika
Riddle

Post autor: Riddle » 14 lip 2019, 15:42

Dzięki, tego potrzebowałem, przemęczę więc.

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo » 14 lip 2019, 15:47

z Himem i z Morkwargiem czy jak tam się nazywał. To pierwsze ktore mi po X latach od grania wpadły do głowy, z tymi gigantami no. Nie pamietam, albo jak starą do kamienia przykuli. Nie pamietam co tam było jeszcze dobrego a nie chce myslec bardziej bo chcę zagrac znowu dopiero po nowym kompie i cyberpunku.

Awatar użytkownika
Lowrider
Moderator

Post autor: Lowrider » 14 lip 2019, 15:54

vendorzy sprzedają mapy które odblokowują szybką podróż, trochę pomaga

Awatar użytkownika
cloud

Post autor: cloud » 14 lip 2019, 16:43

Riddle pisze:
14 lip 2019, 15:38
Kurwa w Novigradzie zrobilem co moglem, odkrylem praktycznie wszystko i bylo miodzio fajna gierka, dotarlem do skellige, zrobilem jeden kontrakt na drownery i już mnie wkurwiają te jebane góry, jak żyć? Chyba tylko main questy zrobię tam bo nie widzi mi się latanie i zjeżdżanie z gór, jakieś poboczne warte uwagi tam są?
Nie wiem czy chcesz korzystać z takich uproszczeń, ale polecam dwa mody: (przydatne na tej skurwiałej lokacji)
  • nielimitowany udźwig, przez co możesz sobie godzinami zbierać kontrabandy na Skellige i potem opierdalać wszystko na raz = $$$
  • brak dmg przy upadku z dużej wysokośc

Kalom

Post autor: Kalom » 14 lip 2019, 16:58

tak co do uproszczeń to imo must have mod to All Quest Objectives on Map dzięki któremu można przełączać się między zadaniami na mapie

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo » 14 lip 2019, 17:05

A dla mnie wlasnie to minus kalom bo jedno zlecenie na raz w swiecie wiedzmina to dla mnie takie wiesz, imersywne i rozumiem zamysł, rozumiem ze innym moze nie siedziec ale mi sie podoba.

Kalom

Post autor: Kalom » 14 lip 2019, 17:19

w pełni kumam, ale ja osobiście lubię oszczędzać czas na kliknięcia i przełączanie się miedzy zleceniami żeby sprawdzić czy może jest jakieś w okolicy w której przebywam lub czy posiadam wymagany poziom do danego zadania

tak z ciekawości dla lepszej immersji nie używasz też szybkiej podróży?

Awatar użytkownika
Iszji

Post autor: Iszji » 14 lip 2019, 18:14

ta kontrabanda na skellige to jakieś gówno w stylu EA i trochę kutas w dupie redów, ale to tak naprawdę jedyny element, który był irytujący w całej grze ( no może i za niski poziom trudności też)
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.

ODPOWIEDZ