Daria Zawiałow

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Daria Zawiałow

Post autor: Parlae »

Zgadzam się. Wojny i Noce lepsze fchuj.
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Daria Zawiałow

Post autor: Nedvved »

Przecież to nowe to momentami brzmi jak disco polo, mam wrażenie w ogóle że ona jest usilnie pchana na kolejną gwiazdkę która ma wyprzedawać hale a sorry ale tu za bardzo oryginalności czy jakiegoś pomysłu nie ma.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4813
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Daria Zawiałow

Post autor: badi »

włączyłem wczoraj ale stężenie chujozy na sekundę niestety sprawiło że straciłem szacunek do tej wokalistki - teksty pisane na kolanie, zaśpiewane od niechcenia, zerowa energia na tej płycie - wnoszę o delegalizację
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Daria Zawiałow

Post autor: marmolad_k2 »

No niestety, nie jest źle, ale w porównaniu do poprzednich płyt (ostatniej słuchałem na okrągło) to wszystko wypada słabiej.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Daria Zawiałow

Post autor: marmolad_k2 »

Osłuchałem się z nim i dużo bardziej mi się podoba, niż przy premierze.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Damglu
Posty: 73
Rejestracja: 26 sty 2024, 14:28
Lokalizacja: Jarosław

Re: Daria Zawiałow

Post autor: Damglu »

Nienawidze tej piosenki "a ja chce dom, z tobą na chacie". TRAGEDIA :bag:
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Daria Zawiałow

Post autor: marmolad_k2 »

Zamiast tego powinni częściej puszczać Złamane serce.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: Daria Zawiałow

Post autor: Joaquin »

Podbijam, nie rozumiem fenomenu "Z Tobą na chacie". O ile te zwrotki jeszcze jakoś brzmią to refren jest totalnym popowym gównem. Dodatkowo zbrzydł mi ten utwór lecąc w radiu 10000 razy dziennie.
Złamane serce to tak naprawdę jedyny element z nowego albumu, gdzie słychać typową Darię, no ale utwór albo nie był promowany w takim stopniu jak ten powyższy wysryw, albo ludziom po prostu podoba się taka typowa popową muzyczka. Obawiam się, że chodzi o to drugie i nic na to się już nie poradzi, niestety
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Daria Zawiałow

Post autor: marmolad_k2 »

Może następnym albumem będzie jakaś Dziewczyna Rock :dunno:
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Daria Zawiałow

Post autor: ConeyIsland »

Joaquin pisze: 22 lut 2024, 11:06 Podbijam, nie rozumiem fenomenu "Z Tobą na chacie".
Pamiętasz "Bądź duży" nykielowej? Swego czasu skacząc po kanałach w TV wpadła mi wypowiedź jakiejś chuj-wie-kto od mediów, która rzuciła tezę, że by zrobić hit należy jakkolwiek się wyróżnić i w tymże kawałku jest coś co mocno przyciąga uwagę, tj. "nie umiem być SUKĄ". Myślę, że to ten sam casus, mianowicie "NA CHACIE". Typiarka to powtarza w refrenie a jest to, nazwijmy to, nie najpopularniejsze określenie w muzyce popularnej. No, tak to widzę. A numer jest chujowy, prawda.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Joaquin
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2021, 19:17

Re: Daria Zawiałow

Post autor: Joaquin »

ConeyIsland pisze: 22 lut 2024, 11:14 Pamiętasz "Bądź duży" nykielowej?
Oj pamiętam, tu trafiłeś w sedno, bo ten utwór za każdym razem tak samo mnie odrzucał :)
ODPOWIEDZ