Snoop Dogg

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Snoop Dogg

Post autor: FruitOffTheWall »

snup dogi dogi kot ma komentować jakis mecz kosza, na igrzyskach w Paryżu
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Snoop Dogg

Post autor: Travson »

Ciekawe czy wypadnie lepiej niż OSTR komentujący Premier League, no ale tu poprzeczka jest bardzo nisko
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Snoop Dogg

Post autor: gods bidness »

Pamiętam jak zaczynałem słuchać rapu i z artykułów w Klanie czy tam innego internetu za złotówkę od minuty czytało się artykułu o takim Snoop Doggu, jaki to gangsta rapper, członek gangu, we wczesnych 90tych oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia. To było takie wow, jak człowiek miał 14 lat. Murder was the case that they gave him i w ogóle.

Obrazek

Dziś sam jestem dziadkiem i widzę, że chłop sobie na lajcie komentuje olimpiadę z Bożeną Dykiel w telewizji śniadaniowej i jest lubiany przez 40-letnie mamy z korpo.

A thug changes, and love changes
and best friends become strangers

word up!

Dodano po 18 minutach 30 sekundach:
Ależ to był klasyczek. Ciężko sobie dziś wyobrazić jak Chronic i ta płyta wjeżdżała, bo to było zupełnie nowe brzmienie, że aż spowity śniegiem Nowy Jork ukląkł na dłuższą chwilę. Te jebitne mocne bębny i stylówa Snoopa, który swym flołem ujarzmiał to brzmienie i skakał po bębnie jak bohater gry Pitfall na linie, a na pejdżer miał czarnuchów z gangu gotowych strzelać. Potem się wyluzował, jak go Szug docisnął.


Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ