Łysienie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

ja se chcialem kiedys zrobic, ale juz sie scinam na łyso z 4,5 roku i się przyzwyczaiłem w sumie xd
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 933
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Łysienie

Post autor: CL500 »

Ja również, szczególnie, że po przeszczepie trzeba brać leki, częsty skutek uboczny to, że nie staje pindol, więc żona raczej by wolała żebyś był łysy niż był impotentem. Ja też się bałem, że będzie chujowo a teraz jak widzę swoje zdjęcia gdzie jeszcze miałem włosy to sam się dziwię, że tak chodziłem. Na zero wbrew pozorom jest estetycznie, o wiele lepsza opcja niż prześwitujące kłaki rozwalone na różne strony świata kiedy zawieje wiatr lub zdejmiesz czapkę i to mimo stosowania past, pomad, pudrów czy innych glinek
MalinowyJogurt 2
Tiger
Posty: 571
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Łysienie

Post autor: Tiger »

Dziwi mnie że już po 30stce mojemu koledze zaczęły wypadać włosy i ma prawie zakola ciekawe co jest przyczyną że tak można sobie włosy rozwalić :shock:
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 933
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Łysienie

Post autor: CL500 »

Przecież po trzydziestce to już normalne, ja tak koło 24-25 zacząłem tracić, geny, ale łatwo można sobie włosy rozwalić codziennym stosowaniem najpierw żelu, a w późniejszych latach pomad, past i tarcie tych włosów ręcznikiem 2 razy dziennie po myciu po pastach itp
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Ja mam 28 i włosy mi się zaczęły powoli przerzedzać jak miałem 19, a teraz zaczynam siwieć (kilka włosków no ale) na brodzie :lol: Dziadek podobno miał już zakola jak go babcia poznała w wieku 17 lat, więc no z genami nie wygrasz
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 933
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Łysienie

Post autor: CL500 »

Odsiwiacz do włosów polecam na brodę, pierwszy lepszy z rossmana i wyglądasz jak turas
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

w sumie nie myslalem o tym jakos specjalnie ale moze obczaje, dzięki
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 933
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Łysienie

Post autor: CL500 »

Normalnie na jakieś 7-8 minut zarzucasz i jest naturalny kolor, przetrzymasz z 10-12 to już czarny mocniejszy taki właśnie jak u Turasów, ja sobie czasami latem zarzuce jak mi się rudo-blond broda zaczyna robić od słońca xd
MalinowyJogurt 2
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Łysienie

Post autor: Zwikk »

Mi się zakola zaczęły robić już gdzieś w wieku 18-19 ale tak powoli że teraz mając 28 mam norwood 2
Biorę teraz finasteryd od kilku miesięcy żeby dalej nie łysieć
inspektorgadzet
Posty: 56
Rejestracja: 16 lut 2021, 21:57

Re: Łysienie

Post autor: inspektorgadzet »

Czak pisze: 15 mar 2024, 18:55 W ogóle to prawda, że jak się zrobi przeszczep, to włosy dalej wypadają tylko już za tą linią przeszczepu i trzeba powtarzać zabieg?
po przeszczepie chyba bierzesz finasteryd czy cos takiego zeby ci nie powypadały
ODPOWIEDZ