Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: 2rzyn »

Bez kitu. 90% nowych gier to nuda jebana jak barack obama ta branza osrana
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

The mighty koi studio jakies Polaczki niby ex weterani z cd project i ubisoftu i kogoś tam zapowiedzieli dwie gry jedna soulsowa
Na podstawie pana lodowego ogrodu i druga bardziej RPG wiedźminowy na podstawie thorgala


Co z tego będzie? Pewnie gówno, bo kto normalny kurwa zapowiada swoje dwie pierwsze gry razem trailerami cgi gdzie się nigdy gry nie wydało :bag: ale chuj może coś z tego będzie
Premiera when ready :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »



Zajebiście to wygląda, prawie jak film momentami.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Spoiler
Obrazek
:lol: ale ludzie kurwią po tym, oprócz powyższego są też mitrotransakcje do zmiany wyglądu i tworzenia nowej postaci (bo chyba jest jedna na grę i chuj ci w pizdę), optymalizacja to jakieś totalne kongo, wśród porad na jej poprawę zachęta to wymordowania całych miast, bo wtedy NPC-e przestają zajmować zasoby :rotfl: oczywiście 85+ na meta
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

podobno recenzenci mieli wersje bez mikropłatności i te zostały dodane w dniu premiery :lol:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

Jebać pazernych japońców, miałem kupić ale kij im w oko
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1429
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »



:oops: :oops: :oops:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Kalom pisze: 22 mar 2024, 20:45 podobno recenzenci mieli wersje bez mikropłatności i te zostały dodane w dniu premiery :lol:
To jakaś stała praktyka ostatnio. W Tekkenie 8 też dodali Shop po paru tygodniach po premierze. Wcześniej o tym nie wspominali. XD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

a no faktycznie, recenzentów też wyruchali :rotfl:

ja jestem zawiedziony w chuj, mimo że na samą grę jakoś mocno nie czekałem - ale mam ostatnio zajawkę na trudniejsze tryby gier, przeszedłem honor w BG 3, KCD na hardcore z wszystkimi dziewięcioma upośledzeniami, teraz sobie jeżdżę na hard modzie w snowrunnerze, przy którym podstawowy tryb jest jakimś żartem, bo paliwo jest za darmo, przywrócenie cieżarówki do garażu w razie wyjebki i naprawy też - a w HC jak się wywalisz na plecy swoim P16 to cipa, bo akcja ratownicza kosztuje 8 koła, ty masz 10, więc niby cię stać, ale wtedy ryzykujesz bankructwem przy instrybutorze, więc zapierdalasz przez dwie mapy i drugą ciężarówką próbujesz postawić 25-tonowego kolosa na koła jak jakiegoś starego pijanego

i tak jest fajnie, każda decyzja się liczy, każdy błąd może być fatalny w skutkach i trochę tego oczekiwałem po DD2 - ale chowanie za mikropłatnościami respecu czy w ogóle opcji stworzenia nowej postaci w grze, w której JEBANY WZROST I MASA TWOJEJ POSTACI MA ZNACZENIE MECHANICZNE, to jakiś żart, o tym chachmęcie z szybką podróżą to już szkoda gadać, bo ta mechanika jest smutną konsekwencją rozdmuchiwania wirtualnych światów połączonego z nieumiejętnością odpowiedniego zagospodarowania ich i wolałbym mniejsze gry bez niej, ale po co w takim razie to pierdololo o lepszych grach bez fast travela, ty japoński skurwysynu wywodzący się w linii prostej od jednostki 731 ty
Obrazek
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

wielkie 5 dla ciebie za tego posta o snowrunnerze, pogralem wczoraj z 4h w coopie na hardzie i sporo smiechu jest jak sie ktos zakopie i trzeba go wyciagac xd na razie mam 2 ciezarowki (tego zloma ciezkiego co go trzeba naprawic i gmc mh9500 - ale to zapierdala) i zaraz zbieram sie do magazynu po cegly na farme

z trudnych gierek mozesz obczaic gloomhaven, ja kupilem na premiere, ale nie mam teraz glowy do tego
Spoiler
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Oglądałem wczoraj ten filmik od szefa i gdzieś tam wpisuję sobie tę gierkę w bliżej nieokreśloną przyszłość... lubię turówki, karcianki niby mniej, ale moze taki melanż mi siądzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

https://www.youtube.com/watch?v=c7K2TA0bBpY&t=161s
nowe ubisoft star wars z ponentną bohaterczynią w ramach walki z imperium mezczyzn
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Podstawowa edycja Star Wars Outlaws będzie kosztować 70 dolarów, a za edycję złotą i pełną trzeba będzie zapłacić odpowiednio 110 i 130 dolarów.
CO CI PRZESZKADZAJĄ MTX NIE CHCESZ NIE KUPUJ

no ale szanujmy się, to jest open world od ubisoftu
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

wygląda nieźle, może spiracę
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

zaprawdę godne to i sprawiedliwe

Dodano po 11 godzinach 50 minutach 15 sekundach:


walimy konia
Obrazek
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 906
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sergiusz »

Oj tak byczku, oby coś wartego czekania z chujem w ręku
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

za tydzień jakoś wychodzi fallout: london, oparty na czwórce

wszystko fajnie, może będzie post-nuklearny enderal, ale z tym budowaniem bazy mogliby dać sobie spokój :nonono: jak będzie quest "english breakfast" nasadź fasoli i nakarm świnie to to wypierdalam raz dwa
Obrazek
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kr0pka »



Manor Lords

https://manorlords.com/
https://allegro.pl/premiery/manor-lords-zlm75rYd0fo
Manor Lords to tworzona przez naszych rodaków realistyczna strategia osadzona w średniowieczu. Tytuł może się pochwalić wyjątkowo swobodną i oddającą rzeczywistość mechaniką budowania miast oraz taktycznymi potyczkami na ogromną skalę. Nad projektem czuwa studio Slavic Magic, za którym stoi zaledwie jeden deweloper.

Najmocniejszą stroną Manor Lords mają być realistycznie oddane miasta. System budowania pozbawiony będzie kratek i innych ograniczeń. Mamy uzyskać całkowitą swobodę stawiania budynków. Deweloper opracował nawet specjalną mechanikę, dzięki której krawędzie działek mieszkalnych dopasowują się do otoczenia. Co więcej, jeśli powierzchnie są odpowiednio duże, na tyłach takich budowli mogą powstać różnego rodzaju przybudówki – m.in. drewniana buda, kurnik lub ogródek.

Twórcy zależało na tym, aby jak najlepiej oddać rozwój średniowiecznych wiosek. Na to, jak potoczy się historia każdego takiego miejsca, wpłynie wiele różnych czynników. Istotnymi aspektami będą m.in. rzeźba terenu, system żył wodnych, główne szlaki handlowe i wiele innych. Manor Lords zaoferuje również rozbudowane mechaniki społeczeństwa, handlu i rolnictwa – zarówno upraw, jak i hodowli zwierząt.

Premiera Manor Lords nie została jeszcze ogłoszona. Pracę nad grą trwają od 5 lat, ale ostatnie półtora roku wydaje się dość przełomowym czasem dla polskiej strategii. Deweloper rozpoczął nawet poszukiwania chętnych do udziału w zamkniętych testach wersji alfa.
Na Steamie na grę czeka już ponad 2 miliony ludzi, w tym ja. Nie mogę się doczekać. A wy?
nic na potem
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

no pograłbym w takiego RTSa sobie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: fifi »

gdzie kupowaliscie lub kupujecie kodziki na xbox game passa?
bo ostatnio bralem na kinguin i juz nie ma
czy serio to robi roznice, jak jest napisane, ze tylko na windows 10? XD
@edit: w moim przypadku nie robilo, pozdrawiam
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
ODPOWIEDZ