Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2103
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: d3nt »

Zdjęcia 2,3,5,6 to tak zwany mullet, i wydaje mi się że to zostawianie z tyłu to również po to że ktoś zapuszcza włosy z tyłu głowy do tej ohydnej fryzury która kojarzy mi się z pedofilami
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: marmolad_k2 »

mateko pisze: 23 mar 2024, 17:09 Zuważyłem ostatnio sporo tego typu cięć, co myślicie o mohawk hairstyle, taki irokezik nasz
Spoiler
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tego typu cięcie specjalistycznie nazywa się góra dłużej, boki krótsze.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: eddy_wata »

Na czeskiego pilkarza
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Ostatnio mam problem z wybraniem zarostu, do Spiky Haircut
Spoiler
Obrazek
https://retropond.com/90s-mens-hairstyles/

i chyba zdecyduje się na ogoloną twarz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

Najlepszy balsam po goleniu według was to...?
Ja mam mieszane uczucia, zazwyczaj wydaje mi się, że te balsamy są za rzadkie. Dotychczas chyba najbardziej mi siadł Ahoj! od Hagi.

Dziś pierwsze golenie maszynką na żyletki. Kupiłem sobie Muhle R89 + żyletki 71-S Feather. 2 małe zacięcia na szyi i pierwsze wrażenie przeciętne. Zobaczymy jak uzyskam więcej wprawy
nic na potem
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: scam_sakawa »

Spoiler
Obrazek
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

Jaką maszynką elektryczną golimy teraz jajka? Od lat używam bodygrooma od philipsa ale akumulator już ledwo żyje i szukam czegoś nowego
nic na potem
Awatar użytkownika
carl
Posty: 445
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: carl »

wymień se akumulator
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

nie da się wymienić w tym modelu. zero śrubek, cała maszynka jest chyba sklejona także niestety
nic na potem
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

kr0pka pisze: 03 kwie 2024, 23:25 Jaką maszynką elektryczną golimy teraz jajka? Od lat używam bodygrooma od philipsa ale akumulator już ledwo żyje i szukam czegoś nowego
Polsilver, a tak serio to
Spoiler
PHILIPS MULTIGROOM 11W1 MG5730/15
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

ja uzywam gillette fusion 5
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1780
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bunnymen77 »

Pierwszy raz od czasu technikum, kiedy stawialem irokeza na mydle :lol:, potrzebuje czegos by zaczesac elegancko wlosy do tylu. Fajnie zeby to nie bylo lsniace jak fryzura Rossa z Przyjaciol. Powiedzmy, ze cena nie gra roli, bo to opcja na jakies dwa, trzy miesiace, kiedy juz bede mogl spiac wlosy, bo taki jest cel ostateczny.

kr0pka pisze: 30 sty 2024, 11:01 nic lepszego od elementum nie znajdziesz, warto dopłacić
Widzę, że ta jest matowa, wiec rozumiem, ze to dokladnie to, czego szukam? Na ile mniej wiecej taka pucha 120 ml powinna mi wystarczyć?
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

Elementum jest bardzo delikatne, włosy nie są mocno ułożone w danej fryzurze, więc jeśli chcesz układać dłuższe to samo może się słabo sprawdzić. Na moje krótkie włosy 120ml starcza na na spokojnie 4-5 miesięcy.
Idealne połączenie to elementum jako freestyler, czyli ma mokre włosy nakładasz i modelujesz przy pomocy suszarki i grzebienia a po tym proponuję pomadę 180bpm od męska wyspa - bardzo naturalny i matowy wygląd, lub anti-gravity z dużo mocniejszym chwytem ale też większym sklejeniem włosów. Myślę że samo 180bpm/anti-gravity też się sprawdzi :)
nic na potem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

by elementum aqua mozesz sprobowac, chociaz do takiego tzw zaczesu to nawet jakis reuzel szary nawet moze sie sprawdzic
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

O właśnie, jeszcze szary/granatowy reuzel też będzie liga jak coś
nic na potem
Don Ciccio
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2024, 15:04

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Don Ciccio »

Bunnymen77 pisze: 05 kwie 2024, 13:55 Pierwszy raz od czasu technikum, kiedy stawialem irokeza na mydle , potrzebuje czegos by zaczesac elegancko wlosy do tylu. Fajnie zeby to nie bylo lsniace jak fryzura Rossa z Przyjaciol.
Layrite Cement Clay Pomade bardzo dobrze siedzi, tylko ten waniliowy zapach nie każdemu przypasuje. Reuzele nie podjeżdżają przy trudnych (sztywnych/gęstych) włosach.
Ta trzyma cały dzień (albo i zdarzyło się, że po dobrej nocce ze dwa).
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

Kurde ale cement robi rzeczywiście cement na głowie (skorupę) i do naturalnego wyglądu mu daleko. Za to chwyt rzeczywiście potężny
nic na potem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

podbijam by elementum aqua, nie ma co sie w te chujowe layrity i reuzele pakowac
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Don Ciccio
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2024, 15:04

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Don Ciccio »

Tego cementa niewiele potrzeba. Jak za dużo to faktycznie wychodzi skorupa. Od lat już go nie używam, tylko bardziej naturalne opcje ze wzgl na skórę głowy.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1780
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bunnymen77 »

Wlosy mam takie, że dotykaja czubka nosa, no to nie wiem, ze 20 cm. Powiedzmy, ze jeszcze dosc geste (dlatego zapuszczam, ostatni moment), ale z pewnymi wirkami.
kr0pka pisze: 05 kwie 2024, 14:06 Idealne połączenie to elementum jako freestyler, czyli ma mokre włosy nakładasz i modelujesz przy pomocy suszarki i grzebienia a po tym proponuję pomadę 180bpm od męska wyspa
Kurde, chcialbym na to poswiecic ze 30 sekund rano i najlepiej na suche, bo myję wieczorem.

Na chwile obecną nastawiam się na to elementum aqua, bo skorupa mnie zniechęca. Teraz i tak weekend, wiec czy zamowie dzisiaj czy w niedziele to bez roznicy, wiec jeszcze moze cos doczytac, albo ktos podpowie jakiegos gamechangera ;)

Dzięki!
ODPOWIEDZ